Що вибрати: громадський транспорт або особистий автомобіль?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
громадський транспортНа сьогоднішній день існує безліч різних видів сухопутного транспорту. До них відносяться: автобуси, тролейбуси, поїзди, метро. Таксі та особистий автомобіль замикають цей список. Але багатьох людей хвилює питання, який вид транспорту краще вибрати? Я постараюся допомогти вам сформувати свою думку з цього приводу за допомогою наступних аспектів: 

Комфорт. Ні для кого не секрет, що особистий автомобіль має в цьому плані значно більше переваг, ніж, наприклад, метро. Пересуватися за допомогою автомобіля набагато зручніше в тому плані, що ви можете бути впевнені, що вам не доведеться їхати стоячи, в натовпі людей, де в годину пік яблуку впасти ніде. До того ж, за кермом свого автомобіля ви завжди можете слухати приємну вам музику, і вам не доведеться зупинятися на кожній зупинці. Також автомобіль зручний в тому плані, що ви можете буквально під'їхати до входу в будівлю, яка вам потрібна, і вам не доведеться йти від зупинки пішки, тим більше якщо на вулиці холодно або йде дощ.

Час. Що стосується часу, це питання можна розглядати по-різному. Іноді, доїхати до будинку на метро можна набагато швидше, ніж стоячи у двогодинній автомобільній пробці на дорозі. З іншого боку, очікуючи приходу громадського транспорту, ви можете втратити набагато більше часу, ніж їхавши на машині. Тому, можливо, доречніше було б визвати таксі. До того ж не дивно, що автобус, якого ви так чекали, затримується, або ви вже спізнилися на нього. Власною машиною ви можете скористатися у зручний для вас час, навіть якщо це буде посеред ночі, ви завжди зможете сісти за кермо, і поїхати в потрібне вам місце.
Витрати. Що стосується витрат, то якщо вам не доводиться цілий день роз'їжджати по всьому місту, варіант скористатися громадським транспортом виявиться набагато вигіднішим. Навіть якщо вам потрібно добратися з одного кінця міста в інший, вам доведеться витратити грошей тільки на квиток. Якщо ж ви скористаєтеся автомобілем, то цілком можливо, що це спричинить за собою великі витрати на бензин. Та й сама покупки машини вимагає чималих витрат, не кажучи вже про страховку, техогляд автомобіля, заміну літньої гуми на зимову, а зимової - на літню. Якщо ви збираєтеся купувати автомобіль, то потрібно розуміти, що вам доведеться вкладати чималі кошти в нього.

Захист навколишнього середовища. І знову аргумент на користь громадського транспорту. За допомогою одного автобуса можна перевести приблизно стільки людей, скільки поміститься в десяти автомобілях. Це при обліку того фактора, що всі місця в автомобілі будуть зайняті. Зазвичай же, в машині, розрахованої на 5 сидячих місць, найчастіше зайнято не більше двох. Забруднення повітря від цього ніяк не зменшується, а люди продовжують користуватися особистим транспортом замість суспільного.

Я не засуджую людей за їх вибір, а пропоную користуватися тим чи іншим видом транспорту в залежності від випадку. Я думаю, що навіть людина, що має автомобіль, може користуватися метро в залежності від ситуації. Думайте раціонально, і тоді ваш вибір буде правильним!

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати м'які іграшки

Як вибрати м'які іграшки

М'які іграшки майже одразу після появи завоювали серця як малюків,...

Як вибрати наручний годинник для жінки?

Як вибрати наручний годинник для жінки?

Годинники з давніх пір увійшли в наряди модниць і стали...

Як вибрати парасольку?

Як вибрати парасольку?

Купуючи парасольку, ми уважно вивчаємо забарвлення, дизайн, цікавимося виробником і...

Як вибрати і де купити купальник

Як вибрати і де купити купальник

Купальник - це не просто одяг для плавання. Неспроста ж...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...