Як розпізнати альфонса?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (2 Голосів)
Як розпізнати альфонса?Іноді на кухнях нам доводиться вислуховувати скарги та стогони подруг, які попалися на виверти альфонсів і залишилися не тільки з розбитим серцем, але і, що набагато гірше, без значних сум грошей, нерухомості і фамільних коштовностей. Зате часто з боргами і невиплаченими кредитами! 

На відміну від душевних травм, матеріальні діри не заллєш сльозами / алкоголем, не залікуєш шопінгом або походами до психотерапевта - нанесені альфонсами витрати доводиться відновлювати довго і клопітко. Чи не простіше було розпізнати його на першому етапі, щоб не довелося потім продавати бабусину квартиру?

Якщо у вашому житті вже був подібний сумний досвід - впевнена, що ви за один раз навчилися чути таких за версту. А тим, хто встиг обзавестися кар'єрою, спадщиною або нерухомістю, але ще не стикався з цим сортом чоловіків, варто бути обережними! Адже альфонси не дають оголошень «Допоможу позбутися квартири», не представляються при знайомстві «Артур. Охоче ​​визволю від зайвих грошей », а діють обережно і заповзято, вдень і вночі ведучи полювання, спритно ставлячи свої сіти на нещасних і одиноких, але при цьому матеріально забезпечених.

Отже, як виявити альфонса до того, як ви виявите, що щосили виплачуєте його борги, закладаєте квартиру і вже півроку ховаєтеся від кредиторів? Найголовніше - все починається страшно романтично. Так як ви дівчина самостійна, то, швидше за все, зайнята, і вам давно не признавалися в любові, стоячи на колінах, притискаючи руки до серця і кажучи «Ти ж богиня, а я тебе зовсім недостойний!» Зверніть увагу, що романтика - це ключове слово в сюжеті про альфонсів і зустрічатись буде часто. Прогулянки по осінньому парку, букетики з польових квітів, подаровані зі значенням, вірші, серенади або графіті, поцілунки під повним місяцем, «Я подарую тобі зірку!» - ось далеко не повний арсенал хитрощів альфонса.

У самій романтиці немає нічого поганого - але справа в тому, що альфонс так романтичний, що йому ніколи займатися простими, земними проблемами типу шопінгу. Тому він легко дозволить вам купити йому кілька стильних сорочок або светрів, а ще краще пальто - старе, явно куплене попередньою жертвою, вже трохи зносилось. Ось тут-то ви і попалися! Якщо ви не втечете на цьому етапі, робити покупки для себе і того хлопця стане для вас цілком природною справою. А незабаром ви викреслите себе зі списку - навіщо вам, ви або й так красива , або вам це вже не допоможе.

Романтичний образ альфонса доповнений тим, що у нього в минулому трагічна, нещасна любов - як у Дракули Брема Стокера, коли кохана через підлість та обман вмирає в самому розквіті сил. Або в анамнезі є як мінімум дружина, яка втекла з його директором / батьком / братом, пограбувавши його і залишивши ні з чим. При цьому йому здається, що він її все ще любить - тому що вона відчувала мультиоргазм (не те, що ви), вміла фантастично готувати (ваше куховарство є неможливим) і була королевою краси (а не те що ви, моя мила страхолюдинка!) . Все це змушує ревнувати, мучитися ... і діяти - наприклад, прикупити новий дорогий парфум або зимову гуму. До себе додому він вас, як правило, не запрошує - у нього там розруха, тому що він робить дизайнерський ремонт, але поки не вирішив, якого з іменитих дизайнерів вибрати, чи оформляє горище в БТІ, щоб зробити дворівневу квартиру, або судиться з колишньою дружиною.

«Відкладемо візит до кращих часів - коли я зможу ввести тебе як королеву в мої покої!» - пояснює альфонс, невимушено просячи у вас гроші на ремонт. Що стосується роду занять, альфонс майже постійно зайнятий чимось завжди важливим і секретним - працює на зовнішню розвідку, знімає документальне кіно, торгує зброєю або продюсує перспективного діджея. Ну, або як мінімум пише вірші, один з яких може при нагоді присвятити вам - боронь вас в Гугл ввести пару строчок в пошук!

Насправді, він, швидше за все, розробляє одночасно кілька жертв - при цьому в однієї з них можна брати гроші або машину, щоб чарувати іншу: велика риба клює на відповідну наживку. Пару раз зводити в ресторан теж не завадить - саме там можна відчужено мовчати, не відповідаючи на питання, і довго загадково зітхати. А потім, коли ви вже вкінці замучитесь цією невідомістю, альфонс зволить закотити очі і знехотя повідати про свою трагічну долю - гідної пера Шекспіра історії зрадництва кращих друзів, смерті, любові і нескінченності.

І тільки остання безсердечна тварюка не розридається після цієї розповіді і не викладе на стіл кредитку, документи на майно та всі коштовності, благаючи їх безкорисливо прийняти! Звичайно, він все вам відшкодує - цього, звичайно, не вистачить, але дозволить йому тимчасово пережити труднощі. Тут будьте дуже обережні! Пам'ятаєте, як пірати стратили полонених, ставлячи їх із зав'язаними очима на дошку, що виходить за борт судна? Ще крок - і із професорської квартири в центрі ви опинитеся в хрущовці на окраїні!

Не дивуйтеся, що, коли казка мине, альфонс вже встигне розчинитися з вашими грошима в туманній далі - його викрадуть інопланетяни, рекетири або назад закличе до своїх лав секретна служба. Втім, через якийсь час ви зможете зустріти його у вашому улюбленому парку - його супутниця буде нести в руках свіжий букет з осіннього листя, альфонс буде романтично підтримувати її за лікоть і трагічно змахувати головою. Куплений вами светр ви впізнаєте здалеку ...

Хочете дізнатись, чим ще небезпечний альфонс - запрошуємо переглянути дане відео:
Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Навіщо хрестити дитину — відповідь священика

Навіщо хрестити дитину — відповідь священика

Характерні релігійні теми сьогодні критично спірні в очах людей, відповідно...

Як мирно розлучитись (розстатись) з хлопцем?

Як мирно розлучитись (розстатись) з хлопцем?

Завжди заздрила людям, які вміють красиво розлучатися. У мене поки...

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Для імбілдінгу використовують такі тренажери , як лазерний тренажер ,...

Які дівчата подобаються хлопцям...

Які дівчата подобаються хлопцям...

Багатьох панянок хвилює наступне питання: «Які дівчата подобаються хлопцям?». Складне...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...