Як варити печериці, шампіньйони?
Печериці - смачні і корисні гриби. Вони смачні в смаженому, вареному, маринованому і навіть сирому вигляді. Про те, як варити печериці, тобто шампіньйони, ми сьогодні поговоримо.
Як варити печериці
Для варіння печериць вам знадобиться каструля, вода, спеції, сіль і самі печериці. Перед варінням гриби потрібно гарненько почистити. При цьому з низу плодоніжки потрібно відрізати нижню частину, що контактувала із землею, і зів'явшу після збору. Кожну печерицю потрібно ретельно промити проточною водою, при цьому можна користуватися м'якою щіткою або губкою. Замочувати печериці під час чищення не рекомендується щоб уникнути втрати смаку.
Звичайно, дрібні печериці виглядають дуже красиво, тому вони варяться цілком. Якщо ж розмір грибів не дозволяє відварити їх цілком, їх рекомендується розрізати на дрібні частини. Від того, як саме розрізати гриби, якість страви не зміниться. Зазвичай печериці розрізають двома способами: або на чотири частини, або тонкими смужками приблизно однакової товщини.
Коли печериці вже можна почати відварювати, потрібно закип'ятити на вогні каструлю з водою. У міру закипання води в неї додають горошини чорного перцю, сіль і лавровий перець за смаком, ну і самі гриби. Ні в якому разі води не повинно бути мало - вода повинна повністю покривати гриби.
Печериці потрібно варити на маленькому вогні. В принципі, є кілька варіантів варіння печериць. Все залежить від того, яке блюдо готується. Якщо вариться грибний суп, то час варіння печериць становить п'ятнадцять-двадцять хвилин. Якщо ж варіння - тільки перший етап приготування грибів, а в подальшому печериці будуть обсмажувати або будуть застосовуватися як інгредієнт салату, час варіння не повинен бути більше п'яти хвилин, інакше весь смак грибів перейде бульйону.
Дуже часто печериці застосовуються як салатний інгредієнт. У такому випадку після варіння печериці повинні стекти, в іншому випадку вони будуть мати водянистий присмак. Щоб уникнути цього гриби після варіння потрібно акуратно вийняти шумівкою, і розкласти їх на паперових серветках або рушниках, які вберуть в себе всю зайву рідину.
Читайте також в рубриці «Кулінарія»

Баклажани: рецепти швидко і смачно. Рулетики з баклажанів
Баклажани – універсальний плід, з високою концентрацією поживних і корисних...

Фізаліс – варення (рецепт з лимоном)
Варення з фізалісу з лимоном відрізняється незвичайним і оригінальним смаком....

Картопляне пюре. Чи є місце для фантазії?
Картопляне пюре може приготувати навіть наймолодший школяр. Почистив картоплю, зварив,...