Як написати дисертацію

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 (2 Голосів)
написати дисертаціюДовгоочікуване літо - це радість і очікування сонячної погоди, купання, активного відпочинку і просто хорошого проведення часу на відкритому повітрі. Влітку завжди виникає лише одне бажання - радіти життю і не думати про свої проблеми, роботи і справах. Дуже важко змусити себе йти не на пляж, в офіс або готуватися до іспитів. Але робота і навчання не залежать від часу року, і нам доводитися робити важливі речі і влітку теж. Дана стаття буде присвячена основним закономірностями написання дисертацію за літні місяці.

По-перше, ви повинні дати собі установку, що часу не так багато, і незважаючи на навколишні літні спокуси, ви повинні встановити собі чіткий режим роботи. Працювати бажано щодня, тому що, якщо ви дасте собі вихідний, то можна дуже швидко розслабитись, і потім буде дуже важко знову зібратися і продовжити писати дисертацію. Тому, щодня відводите час для своєї наукової праці, наприклад, година зранку або година ввечері перед сном. Щоб встигнути написати дисертацію за літо, ви повинні вміло підлаштуватися під свій основний графік. До речі, вам можуть написать диссертацию на заказ, наприклад компанія all5, вибирати вам. Якщо ви працюєте, відвідуєте курси, то швидше за все, денний час у вас буде зайнятий, тому дисертацію краще писати рано вранці або пізно ввечері. Вночі працювати не рекомендується, так як у вас повинен бути повноцінний відпочинок і сон. Занадто напружений графік роботи може знизити вашу уважність, посидючість і привести до помилок і недоліків в написанні дисертації.

По-друге, необхідно позбутися від зовнішніх спокус, які можуть відсунути вашу роботу над науковою працею: не виходьте в соціальні мережі, не дзвоніть друзям, що перебувають у відпустці, не вмикайте телевізор. Якщо вас запросили на День народження друга, то на святі відмовтеся від алкоголю, інакше він може вивести вас із робочого ладу на 1-2 дні. Влітку необхідно бути по-максимуму замотивованим і цілеспрямованим. Частіше повторюйте про себе, що відмовляючи собі в цьому році в літніх розвагах, ви з лишком все окупите в наступному році. Знайдіть собі приклад для наслідування, успіхи і досягнення авторитетної людини повинні стати стимулом для активної роботи, навіть влітку.

Приступивши до роботи, візьміть собі за правило не робити перерв і перекурів, поки не закінчите розпочату главу. Залежно від того, яка тема і обсяг дисертації, вам необхідно розпланувати роботу так, щоб за три місяці довести її до пуття. Перший місяць присвятіть збору матеріалу і його вивчення, другий місяць самій роботі, а останній місяць літа піде у вас на коригування своєї наукової праці. Не поспішайте написати дисертацію в більш короткий термін. Квапливість у роботі може призвести до типових помилок: дублювання інформації, частим повторам, друкарська помилка. Намагайтеся контролювати обсяг роботи вже на перших етапах, орієнтуватися в тому, що вже зроблено і скільки ще потрібно написати. Орієнтуватися можна на стандартний обсяг дисертації: вступ - близько п'яти сторінок, огляд літератури - приблизно 20-25 сторінок, методи - 15 сторінок, результати та обговорення - не менше ста сторінок. Разом: стандартний об'єм кандидатської дисертації близько 150 сторінок.

Робота над дисертацією повинна бути послідовною, тому складання плану роботи необхідно. Завдяки чіткій картині, як і що має бути відображено в науковій роботі, ви будете знати, як ваша дисертація повинна виглядати в кінцевому результаті. З найперших дняв роботи у Вас повинна бути зрозуміла і логічно обгрунтована структура створення дисертації. Пам'ятайте, що влітку ви повинні проявити максимум витримки і сили волі, дотримуватися щоденну годинну норму роботи і не відхилятися від встановленого графіка!

Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Чи потрібна нам фінансово-економічна експертиза?

Чи потрібна нам фінансово-економічна експертиза?

Економічна експертиза відноситься до некриміналістичних і, на відміну від бухгалтерської,...

Як попросити про підвищення зарплати...

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але не подобається зарплата? Можливо, настав...

Як зареєструвати підприємство в Україні

Як зареєструвати підприємство в Україні

На сьогоднішній день існує можливість реєстрації підприємств в наступних правових...

Купівля франшизи. Як вибрати франшизу?

Купівля франшизи. Як вибрати франшизу?

Сьогодні більшість підприємців намагається виграти за рахунок покупки франшизи. Це...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що...

Чи варто дитині нав'язувати проф…

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...

Чи можна жити на відсоток від ба…

Чи можна жити на відсоток від банківського вкладу?

Кажуть, що гроші повинні працювати...