Засвербіло, задзвеніло. До чого б це?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.90 (5 Голосів)

народні прикметиПеріодично ні з того ні з сього у кожної людини починається свербіти  що-небудь: ніс, вухо, око або інша частина тіла. Ми мимоволі починаємо чесати те місце, яке нас турбує. Існує безліч народних прикмет, чи є це знаменням прийдешніх подій і як уникнути неприємностей, якщо свербить «не те, що треба».

Якщо у вас свербить верхівка голови, то чекайте новин. Потилиця свербить зазвичай до печалі. Якщо раптом щоки спалахнули яскравим рум'янцем або все обличчя палає, як ніби ви провели зміну у сталеплавильній печі, то вам доведеться сильно ридати. Щоб уникнути неприємностей і сильного розладу, потрібно умити личко святою водою.

Якщо брови засвербіли, то вас скоро очікує збільшення платні або виграш у лотереї, або отримання спадщини. Засвербіло під бровою, це означає, що бідних людей очікує прибуток, а багатих - великі втрати. Ще існує повір'я, що права брова свербить до побачення з коханою людиною, а ліва - до зустрічі з «вовком в овечій шкурі». Тут треба проявити пильність.

Засвербіло праве око - будете на милого дивитися, а ліве - вмиєтесь сльозами. А якщо раптово заломило повіки, то це означає, що вам належить нове знайомство. Якщо свербить праве віко, це до сварки, з якої ви вийдете переможцем. Якщо аналогічна ситуація з лівим віком, то, на жаль, в сварці верх дістанеться вашому супротивникові. Щоб переломити ситуацію, почухайте ліве віко і забудьте про прийдешні негаразди.

Якщо почервоніли вуха, це означає, що вас десь сильно лають. Щоб припинити заочну наругу власної особистості, поверніться проти годинникової стрілки і повторіть тричі: «Цур мене!» Чур був давнім слов'янським богом, який охороняв будинок, майно і людей від нечистої сили. До цих пір вважається, що він допомагає людям у всяких неприємних ситуаціях.

Всі знають, якщо засвербів кінчик носа, то це до застілля і випивки. Прикмета вірна на 100%. Якщо засвербіло підборіддя, то це передбачає нетривале любовне побачення. Для зміни передбачення змастіть підборіддя вершковим маслом. Губи засвербіли - це вірний знак того, що будете цілуватися-милуватися.

Задзвеніло у правому вусі - чекайте удачі в любовних справах у неодружених або збільшення сімейства у сімейних людей. На Русі здавна існував такий звичай. Якщо задзвеніло в якомусь вусі, то загадували бажання і запитували у кого-небудь: «В якому вусі дзвенить?» Якщо вгадували правильно, то бажання збувалося. Якщо дзвін був у лівому вусі, то нічого хорошого власникові «дзвінкого вуха» чекати не доводилося. І для цього випадку російський народ передбачив, що треба робити. Щоб погане пророцтво не збулося, треба заткнути ліве вухо пальцем і походити так кілька хвилин.

Пальці на руці теж мають свої прикмети, коли вони сверблять. Наприклад, якщо зазудів мізинець, то до вас навшпиньках підкрадається горе-печаль. Щоб цього не сталося, потрібно надіти на мізинчик золоте колечко. Якщо засвербів безіменний палець , то власник сильно задумається про своє життя. Якщо середній палець турбує, то дума буде невеселою. Вказівний палець свербить, показуючи цим, що серед близьких людей ви будете верховодити. Ну, а якщо великий палець засвербів, то це до великої любові. Права долоня засвербіла - доведеться віддавати гроші , ліва - до прибутку. Існують, проте, різні тлумачення цієї прикмети.

Значення повір'їв про те, що значить, якщо засвербіло, зазуділо або задзвеніло в якомусь місці людського тіла, передаються з покоління в покоління з глибокої давнини. Можна в це вірити, а можна просто відмахнутися від дурних забобонів ...


Читайте також в рубриці «Інші поради»

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль в житті кожної людини. При...

Вирощування бобових

Вирощування бобових

Вчені встановили, що бобові - одні з найдавніших рослин на...

Як привітати з днем ​​народження?

Як привітати з днем ​​народження?

Коли дозволяють фінанси зробити дорогий подарунок, сходити в шикарний ресторан...

Як оригінально упакувати подарунок до нового року?

Як оригінально упакувати подарунок до нового року?

Подарунки-це так приємно! А коли вони оригінально і красиво упаковані...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...