Що говорить колір автомобіля про характер його власника?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (1 Голос)

Що говорить колір автомобіля про характер його власника?Всі ми різні. І в кожного свої погляди на речі, в тому числі і на колір автомобіля. Хтось обожнює білі моделі, інший відчуває себе комфортно в сірому, а комусь до вподоби тільки чорний колір машини. Так от, психологи вважають, що колір, який вибирає водій для свого авто, допомагає розкрити його характер. І якщо ви не хочете розкривати свою сутність, то ваш автомобіль сам за вас це зробить.

Так, любителі білого авто - це естети, які прагнуть по життю до чистоти і бездоганності відносин (принаймні, вони хочуть виробляти таке враження). Білий - колір мрії та ідеалу. Найчастіше його вибирають водії, схильні бути відлюдним.

Водій сірої машини не хоче виділятися. Він закритий від навколишнього світу. Зовнішній блиск його не цікавить. Ця людина сто разів відміряє, перш ніж відрізати.

Жовту машину вибирають ті, хто хоче виділятися за всяку ціну. Вибір жовтого авто також означає бажання звільнитися від тиску, бажання бути щасливим. Якщо у вас жовта машина, значить, ви прагнете вперед, до сучасності, до новизни. У той же час ви легко пристосовуєтеся до всього.

Ніжний бежевий колір автомобіля воліють мрійники. Однак і набагато практичніші люди вибирають цей колір, бо на такій машині бруд не такий помітний.

Людина, яка хоче здатися особливою, вибирає сріблястий автомобіль. До такого водія просто так не підберешся. Він егоїстичний і впертий.

Той, хто вибрав для свого авто помаранчевий колір, повний енергії, руху, вогню. Але має схильність до гарячкової збудженості.

Поїздка на блакитному авто піднімає настрій, створює відчуття свята. А той, хто сидить за кермом такого автомобіля, - безтурботний і веселий чоловік. З ним не занудьгуєш!

Любителі синіх машин найбільше цінують спокій і затишок. На першому місці у таких водіїв духовність і гармонія. Цьому автовласникові можна довіряти. Він вірний і надійний.

Неконфліктна людина, що любить затишок, що потребує відпочинку і комфорту, має автомобіль коричневого кольору.

Червона - машина сильних особистостей. Власник її далеко не «сіра мишка». Він постійно прагне до поставленої мети, до успіху. Активний і люблячий чоловік, але в той же час запальний і владний.

Зелений колір вашого авто говорить про те, що ви прагнете сподобатися. Але також він символізує нестачу енергії, пасивне прагнення самоствердитися, недолік темпераменту. Це самий неагресивний з усіх кольорів. Існує навіть теорія, що цей колір віддають перевагу чоловіки нетрадиційної орієнтації.

Фіолетовий - колір романтиків. Автомобіль фіолетового кольору - знак того, що його власник хоче зробити магічну дію на оточуючих і сам не проти піддатися чарам. Він творча особистість з розвиненою інтуїцією.

І нарешті, якщо ваш автомобіль чорного кольору, значить, ви прагнете втекти від долі. Хоча оточуючі бачать у вас впевненого в собі людини. А ще для вас дуже важливо, щоб до вас ставилися з повагою.

З психологами, звичайно, не посперечаєшся. Але не можна судити про людину, базуючись лише на кольорі його автомобіля. Не забувайте, що іноді люди при виборі кольору для своєї машини керуються не власним смаком, а міркуваннями практичності.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити гроші за автомобільний відеореєстратор? А...

Як придбати вживаний автомобіль в Києві

Як придбати вживаний автомобіль в Києві

І так Ви остаточно визначилися, що хочете купити автомобіль. Природно...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла взимку зроблять весняний старт набагато...

Лучшее масло для ТО

Лучшее масло для ТО

Какое моторное масло использовать – это очень частый вопрос. При...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...