Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?Як важко проходить екзамен з водіння ! Кожен пам'ятає відчуття страху, тремтіння колін і хвилювання. Але всьому свій час, і настає момент, коли важкий етап іспитів пройдений. Ви радісно отримуєте права і розраховуєте на полегшення ... Але не тут-то було! Тепер вам належить самостійно виїжджати на дорогу, де з усіма проблемами доведеться справлятися самому, а головне, правильно і швидко!

Як стати хорошим водієм  

1. Найважливіше за кермом: не орієнтуватися на оцінку оточуючих!

Орієнтуйтеся тільки на свої відчуття сили та вміння. Зараз для вас головне - правильний розрахунок своїх сил, а зовсім не схвалення кого-небудь.

На дорозі дуже багато водіїв, які «нав'язують» свою манеру поведінки. Тебе можуть ігнорувати, впритул не бачити, підрізати, бібікають, коли доводиться чекати, багато гудять (особливо новачки) - загалом, хороших оцінок на дорозі ніхто не дає. А ось лайок і засуджень на свою адресу на перших порах кожен новачок отримує сповна.

Чого тільки варті різні маневри паркування, розвороти, виїзди з другорядної дороги на головну при насиченому русі! При кожній такій ситуації за спиною відчуваєш негатив в свою адресу. А якщо їдеш занадто повільно? А якщо з першого разу не зміг вписатися в поворот? Та що там говорити ...

Кожен початківець водій мене зрозуміє ... Як паралізує страх і невпевненість, коли поруч з тобою немає «злого» інструктора, зате ззаду бібікає по-справжньому роздратований агресивний, злобний, квапливий водій.

У всіх цих ситуаціях я подумки про себе повторювала: «Я ще новачок. Так, я погано вмію їздити і особливо паркуватися. Ну і що тепер? Ти ж сам таким був, просто забув про це! Так що вибач, брат, але я, поки не навчуся, буду втручатися на дорозі. І для того щоб потім, в майбутньому, стати хорошим водієм, я зараз буду сильно і багато мішати тобі. Щоб навчитися ... ».

2. Підвищуйте впевненість у собі!

Люди (і навіть зневажливі чоловіки, які не люблять жінок за кермом), відчуваючи вашу впевненість у собі, починають ставитися до вас гідно. Не бійтеся здатися невмілою (невмілим), дурепою (дурником) і т.п. Дерзайте і вчіться, не оглядаючись ні на кого! Але обережно і з розумом.

Одного разу я довго і клопітно паркувалася між машинами. А в одній з машин за мною спостерігали двоє чоловіків. І хіхікали. Потім вони не витримали і почали вголос висловлювати свою критику (це було влітку). Я вийшла з машини, підійшла до них і спокійно, доброзичливо (але з упевненістю в собі) сказала: «Ну так, у мене не виходить з першого разу. А ти покажи, як це робити, і навчи мене!»

Як мінімум, така постановка розмови відсікає все усмішки.

3. Не бійтеся бути собою!

Насправді, чинити на власний розсуд - це самий виграшний варіант.

У моїй практиці новачка були ситуації, коли я боялася проїхати у вузькому просторі, а ззаду бібікали нетерплячі водії. Тоді я виходила з машини і говорила: «Я тут боюся не вписатися. Допоможіть мені, будь ласка, проїхати». Бібікання припинялися, і, більше того, галантні чоловіки, як правило, допомагали, та ще й з цілуванням ручки.

4. Дивіться з гумором на життя!

Інший жарт швидко розрядить ситуацію і внесе позитивність, якої нам деколи так не вистачає ...

Забавну ситуацію я підгледіла у свого чоловіка і стала застосовувати у своїй практиці: коли нетерплячий чоловік завзято дудить ззаду (щоб чоловік забрався з його дороги, звернув, ну або просто випарувався), мій чоловік бібікає йому у відповідь. Зухвало, впевнено і наполегливо. На такі дії дудіння ззаду припиняються, як правило. Чоловік жартома каже, що хоче паровозний гудок, ... щоб «відповідати» нетерплячим товаришам солідніше.

5. Ніколи, ніколи не уявляйте себе супер-водієм! Повірте, на дорозі (і скрізь) завжди є чому повчитися! Тому залишайтеся живим і обережним учнем! А якщо, не дай Боже, щось сталось, то вам завжди на допомогу прийде техпідтримка в дорозі, тому ніколи не втрачайте надію.

На завершення теми хочу дати свою особисту пораду всім водіям.

Не сідайте за кермо в неврівноваженому стані. Якщо вмієте себе приводити в порядок, перед поїздкою обов'язково це зробіть, дайте собі правильну настройку.

Якщо не вмієте приводити себе в порядок, а ваш стан неврівноважений, залиште машину до завтра! Водіння машини - це як медитація. Життєво важливо на дорозі перебувати тут і зараз.

Знаєте, чим відрізняються люди, що потрапили в аварію, від людей, що не потрапили в аварію? Зовсім не досвідом (хоча досвід має велике значення), а зайвою самовпевненість, відсутністю «прозорості мізків».

«Прозорістю мізків» я називаю стан, коли тебе абсолютно нічого не хвилює, відсутні всі почуття та емоції. Ти знаходишся тут і зараз. Немає ніяких думок, немає ніяких хвилювань, радощів чи розладів. Тільки дорога і відчуття (щодо дороги), ти - і все.

У цьому, в правильному стані ви відчуєте, куди варто їхати, а куди ні. Так само, нутром, ви відчуєте, коли варто загальмувати (а потім переконайтеся, що зробили правильно, коли на дорогу раптово вискочить скажений пішохід чи обігнав вас хтось і того нетерплячого водія зупинить ДАІшник), ви будете відчувати, коли варто здійснювати маневр, а коли ні, і з якою швидкістю. Головне, не засмічувати голову думками і логічними міркуваннями, а робити все по внутрішньому чуттю, не піддаючи його сумніву.

Ну і, звичайно, дуже важливо правильно тлумачити, розуміти свої справжні відчуття.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Автомобильный домкрат: виды и критерии выбора

Автомобильный домкрат: виды и критерии выбора

Замена колес и мелкий ремонт требуют поднятия транспортного средства на...

Вибираємо багажник для автомобіля

Вибираємо багажник для автомобіля

Спочатку, перед тим як купити багажник на дах автомобіля, необхідно...

Як придбати вживаний автомобіль в Києві

Як придбати вживаний автомобіль в Києві

І так Ви остаточно визначилися, що хочете купити автомобіль. Природно...

Вибираємо автомобільні диски

Вибираємо автомобільні диски

Вид розкішної і дорогої машини завжди приносить естетичне задоволення не...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...