Як відновити своє здоров'я після свят?

Хотілося б рекомендувати не зловживати всім перерахованим вище, але вже пізно, швидше за все, наступного року буде те ж саме. Можна ще дати пораду приходити до тями числа так з четвертого, але як же решта - гості, скажете ви. Тому будемо приходити в норму 8 січня, бо 9-го найчастіше всім на роботу.
Отже, поради по відновленню організму після свят :
1. Грунтовно виспатися.
2. Ніякої кави, зустрічати ранок тільки неміцним чаєм, причому як мінімум трьома чашками. Чай обов'язково повинен бути з лимоном, за наявності здорового шлунка, і солодким, навіть якщо ви не п'єте чай з цукром, пересильте себе. (Думаю, ті, кому він протипоказаний, в новорічний тиждень ведуть стриманий спосіб життя і їм ці поради взагалі не потрібні).
3. Теплий душ, не гарячий і не холодний, а саме теплий, щоб не шокувати свій організм. У душі слід провести стільки часу, скільки хочеться. Після душу розтерти себе рушником.
4. Випити склянку води з часточкою лимона (пам'ятаємо про протипоказання).
5. Повернутися в ліжко і ще раз відпочити в царстві снів чи просто полежати пару годинок, можна з холодним компресом на лобі.
7. Погуляти на свіжому повітрі. Цей пункт обов'язковий, вашому організму терміново потрібен кисень.
8. Випити ще слабкого чаю і пару стаканів води, поступово, не відразу.
9. Лягти спати до ранку. Жінкам можна зробити освіжаючу маску для обличчя і тіла.
Не рекомендується вживати очищувальні чаї, організм і без того зневоднений, ви можете нанести йому великий удар. Також не слід зловживати абсорбентами, вони виводять не тільки погані речовини з організму, але і хороші. Можна пити водичку, чай, глюкозу і регідрон, щоб відновити водно-сольовий баланс в організмі. Вранці перед роботою можна протерти обличчя шматочком льоду, випити неміцного чаю, поснідати легкою їжею, наприклад - кашею або знежиреним сиром. В обід обов'язково сік, воду, суп або борщ, і на цьому давайте зупинимося, свята і так оточили нас з усіх боків в прямому сенсі цього слова. Вечеря також повинна бути легкою, не калорійниою - наприклад, овочевий салат або безмолочна каша, чай, компот.
Намагайтеся, щоб їжа весь тиждень була легкою, ненав'язливою, містила клітковину і була якомога більш рідкою - потрібно приводити свій кишечник в порядок. Чай і сік - бажано з вмістом вітаміну «С», він дуже благотворно діє на організм з постсвятковим синдромом. Можна почати прийом вітамінів, щоб повернути собі колишні сили і здоров'я. І звичайно ж, добре висипатися - як мінімум тиждень після святкування Нового року!
Бережіть свій організм - свят у нас багато, навіть таких великих, як Новорічні розваги, а ось він, дорогий, всього лише один.
Читайте також в рубриці «Здоров'я»

Як уникнути загострення гастриту у свята
Нещодавно попалося мені на очі забавний вірш: «Скоро, скоро Новий...

Черешня — корисна ягода при дієті для схуднення
Черешня — відомий смачний літній фрукт, який росте майже в...

Проносний засіб швидкої дії в домашніх умовах
Кожен організм індивідуальний, тому частота стільця у кожного своя. Вона...

Серафим Чичагов система оздоровлення Декарис
Святий митрополит Серафим Чичагов був не лише слухняним слугою Серафимо-Дівеєвського...
загрузка...
Посилання по темі:
загрузка...