Що таке лікування спини та суглобів за допомогою уколів: метод блокади
Медикаментозні блокади почали свій розвиток як напрям в анестезіології. Так різноманітні блокади використовувалися, наприклад, під час хірургічних операцій на кінцівках. Пізніше їх стали широко застосовувати для лікування хронічного болю в суглобах та м’язах.
Сьогодні цей метод є частиною комплексної терапії для лікування захворювань нервової системи та опорно-рухового апарату. В Інституті вертебрології та реабілітації призначають уколи від болю в суглобах та під час лікування спини. Такі ін'єкції не лише допомагають швидко зняти больовий синдром, але й ефективні в межах курсової терапії, прискорюючи її результати. Докладніше можна дізнатися на офіційній сторінці IVR https://ivr.ua/ua/inekcionnaya-terapiya/.
Види лікувальних блокад
Блокада або лікувальний укол — це введення препарату безпосередньо в необхідну зону. Так не лише прискорюється терапевтичний ефект, але й унеможливлюються побічні ефекти на інші системи організму. Наприклад, можна повністю уникнути негативного впливу на шлунок, який так чи інакше виникає під час прийому протизапальних препаратів та пілюль. Водночас у необхідному місці досягається висока концентрація діючих речовин. За допомогою блокад лікуються больові синдроми різної локалізації, запалення, артрити, артрози, грижі, ревматоїдні процеси тощо.
Блокади бувають декількох видів:
-
паравертебральні — направлені на швидке знеболення, вводяться в тканини навколо хребців. До них належить відома новокаїнова блокада;
-
протизапальні — застосовуються для швидкого зняття запальних процесів та усунення м'язової фасції;
-
параартрикулярні — уколи в навколосуглобні тканини;
-
провідникові — використовуються у разі запальних процесів у периферійних нервових структурах;
-
внутрішньосуглобові — вводяться у порожнину суглоба.
Блокада спини може здійснюватися за різними методиками: міжреберна, в область шиї, у плечовий суглоб або безпосередньо в хребет. Але в будь-якому разі уколи потребують високої кваліфікації та досвіду спеціаліста. Найчастіше вони здійснюються під контролем УЗД. Процедури не обов’язково проводити в стаціонарі, можна й амбулаторно (на уколи потрібно до 20 хвилин). Вже після першої ін’єкції пацієнт може рухатися та відчуває значне покращення стану.
Комплексний підхід — запорука успіху
Навіть один укол може значно поліпшити стан людини. Проте блокади тільки в комплексній терапії не лише усувають біль та запалення, а й зберігають свій ефект на довгий час. В клініці IVR пацієнтам додатково призначаються фізіотерапевтичні процедури, масаж, фізичні вправи тощо. Філії знаходяться в Києві, Львові, Івано-Франківську — по допомогу можуть звернутися мешканці усієї України.
Читайте також в рубриці «Здоров'я»

Корисний риб'ячий жир: які він містить вітаміни
Риб'ячий жир корисний, адже до його складу входять жирні кислоти...

Лікування демодекозу на обличчі: корисні поради наших читачок
Демодекоз, хвороба шкірного покриву, яку викликає мікроскопічний кліщ. Крихітний паразит...

Причини закладеності носа без нежиті у дорослих
Закладеність носа без нежиті — дана проблема доставляє величезну масу...