Likarni UA

Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Іноді так трапляється, що кишечник засмічується, і людині складно його спорожнити. Причини запорів можуть бути різними, а відчуття, практично, завжди однакові – важкість та здуття в животі, можливі блювотні позиви.

ЗМІСТ СТАТТІ:
> Проносне засіб для очищення кишечника швидкої дії;
> Види проносних засобів;
> Гидростимуляция як одне з проносних засобів;

> Збільшення обсягу;
> Стимуляція перистальтики;
> Дію розм'якшує;
> Опис популярних проносних засобів для очищення кишечника швидкої дії.

Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії тут буде до речі.

Посприяє воно і в ситуації, коли потрібно очистити організм від шлаків і токсинів. Часто до такої процедури вдаються перед тим, як сісти на дієту. І для цього навіть немає необхідності звертатися до медичного закладу – полегшити себе можна і самостійно. Головне – знати, які препарати для цього застосовувати.

Види проносних засобів

Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

Можна запропонувати кілька варіантів для очищення кишечника. Кожне проносний засіб швидкої дії має свій механізм, що дозволяє досягти потрібної мети:

 • Препарати, що сприяють збільшенню в кишечнику кількості води.
 • Засоби, що збільшують об'єм вмісту.
 • Хімічні подразники для стимуляції перистальтики.
 • Проносні, діючі размягчающе на калові маси.
 • Кожен з препаратів має ефективну дію. Тому для багатьох важливий не сам механізм, а кінцевий результат.

  Гидростимуляция як одне з проносних засобів

  Збільшити в кишечнику обсяг води допоможуть такі механічні подразники, як сольові та осмотичні. Серед них можна виділити карловарську сіль, магнезію, натрію сульфат. Відмінно зарекомендували себе «Сорбіт», «Фортранс», «Дюфалак». Потрапивши в організм, таке проносне засіб для очищення кишечника швидкого дії притягує до себе воду, і вона починає розріджувати маси калу.

  Після прийому препарату процес може тривати від 3-х до 6-ти годин, поки досягне бажаного результату. Стільки часу необхідно самому кишечнику, щоб перемістити його вміст до вихідної точки.

  Сам же препарат діє по всій довжині кишечника, залучаючи все більше води з організму. Тому рекомендується рясне пиття, щоб уникнути збоїв в гидрообмене.

  Збільшення обсягу

  Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

  Ламінарія (морська капуста)

  Є препарати, які, діючи механічно на рецептори, дратують їх. Відбувається це за допомогою збільшення вмісту в обсязі. Цей метод ефективний при хронічних запорах. Весь процес може тривати протягом 8-10 годин. Однак, ефективність такого методу на рівні проносного засобу для очищення кишечника швидкої дії.

  Серед засобів, що впливають подібним чином, можна назвати клітковину, висівки, морську капусту (ламінарію), агар-агар, метилцелюлозу. Часто в аптеках в якості швидкого проносного запитують «Цитруцел» і «Метамуцил».

  Стимуляція перистальтики

  Хімічні подразники рецепторів кишечника, стимулюють його перистальтику, впливають, в основному, на моторику товстої кишки. Це можна назвати своєрідною клізмою, що вводиться зсередини. Дія це одноразове і активізується тільки через 6 годин.

  Серед природних стимуляторів можна виділити ревінь, жостір та сени листя. Фармакологія пропонує спробувати «Гутталакс» і «Бісакоділ». Правда, при їх впливі можуть бути неприємні відчуття у вигляді спазмолітичних болю.

  До цієї ж групи можна віднести і касторку, але вона впливає на іншу ділянку – тонку кишку.

  Кожен з названих стимуляторів може не тільки провести очисну процедуру, але і спровокувати справжню діарею, що супроводжується зневодненням.

  Дія розм'якшує

  Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

  Вазелінове масло

  Коли протипоказано з якихось причин м'язове напруження в стінках очеревини (або воно викликає біль), рекомендують вдаватися до щадним препаратів, які просто розм'якшують накопичився кал. До них відносяться масла (фенхельное, миндалевое, вазелінове), а також парафін рідкий.

  Потрапляючи в тонкий відсік кишечника, ці кошти розм'якшують кал, роблячи його пластичним, що і дозволяє легко, без натуги, випорожнитись. Ефект буде помітний вже години через 4 із моменту прийому.

  Недоліком даного засобу можна назвати їх негативний вплив на всмоктування жиророзчинних вітамінів.

  Опис популярних проносних засобів для очищення кишечника швидкого дії

  У кожної людини свої уподобання і смаки. Тому він сам вирішує, які будуть краще для нього проносні засоби для очищення кишечника швидкої дії. Ми ж зупинимося на описі деяких препаратів, які найбільш затребувані.

  «Фортранс»

  Цей препарат відноситься до найбільш популярним для очищення кишечника. Користуються нею і в лікарнях, коли готують пацієнтів до операцій внутриполостнім або перед обстеженням.

  Основним речовиною даного засобу, що утримує в кишечнику воду, є Макрогол-4000 (з'єднання полімерів). В якості допоміжних, які відповідають за гідролізний баланс, виступає підбірка різних солей.

  Щоб повністю очистити кишечник, на 1 день необхідно розвести 3 пакетика «Фортрансу» з розрахунку – пакет на літр води. Так як вплив на калові маси займе кілька годин, а краще очистити кишечник до ночі, то слід діяти на такій схемі:

  • Останній раз приймати їжу слід в 12 год не повноцінним обідом, а легким перекусом.
  • З 14 год протягом 2-х наступних потрібно поступово випити 2 л препарату.
  • З 17 год ще годину-півтори присвячується розчину «Фортранс».
  • Давши можливість засобу впливати на кишечник, до півночі можна очікувати його полегшення.

   Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

   Магнію сульфат (або магнезія, або англійська сіль)

   Магнію сульфат

   Це проносний засіб, придатне для очищення кишечника, не тільки швидкого дії, але ще і щадного. Щоб ним скористатися, доведеться добу провести, не виходячи з дому.

   Магнезію ще називають англійською сіллю. Багато хто вважають її найбільш ефективним препаратом, щоправда, мають досить неприємний гіркий смак. Але це, мабуть, єдиний мінус сульфату магнію.

   Робота магнезії полягає в наступному:

   • У склянці води потрібно розчинити 60 г англійської солі і випити її. Робити це слід перед сном. Дозування розрахована на людини середньої статури в 70-75 кг
   • Поки ви спите, препарат проводить вплив на всі ділянки кишечника. І з ранку на протязі усього дня буде спостерігатися легке проносне очищення.
   • Отже, протягом цього дня не можна нічого їсти. А ось пити воду необхідно у великих кількостях, щоб не порушити гідробаланс.
   • Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

    Дюфалак

    «Дюфалак»

    Це осмотичний засіб випускається в 2-х формах: порошку і сиропі. Воно містить лактулозу, яка під впливом мікрофлори кишечника розпадається на низькомолекулярні органічні кислоти. Даний препарат вигідно відрізняється від інших проносних тим, що не провокує розвиток дисбактеріозу, а, навпаки, стимулює зростання потрібної флори.

    Конкретних рекомендацій щодо кількості прийнятого препарату давати складно – тут повинен діяти індивідуальний підхід. Але от для разового очищення сиропу можна прийняти 200 мл, розвівши його в 3-х літрах води. Все це випивається протягом 6 год з перервами в 15 хв.

    В інших же випадках, при хронічних запорах, препарат розводиться згідно інструкції і приймається щодня перед сніданком, поки проблема не вирішиться. Залежно від ступеня зашлакованості потрібний результат може наступити вже через кілька хвилин, а може проявитися і через пару днів. Але протягом всієї терапії слід випивати не менше 8 склянок рідини щодня.

    Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

    Рицинова олія

    Рицинова олія

    Рицина – досить давнє проносний засіб, що застосовується для очищення кишечника. Швидкого дії можна чекати вже через пару-трійку годин. Так що і в цьому випадку процедурі полегшення варто присвятити цілий день.

    Кількість необхідного препарату розраховується, виходячи з маси тіла: на 1 кг ваги береться 1 г касторки. Щоб засвоюваність була краще, необхідний лимонний сік – десь півсклянки. Залпом випивають олію і відразу ж запивається соком.

    Якщо це спровокує нудоту, слід заїсти її родзинками (з жменьку). А от їсти після прийому засобу не можна протягом 8 год. Точно так само, як і перед процедурою, – останній раз приймати їжу потрібно за 6 год до касторки.

    Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

    Листя сенни

    Листя сенни

    Це засіб натуральне, що вже корисно саме по собі. Можна робити відвари з сухої трави або купити таблетки, що містять сенну, – «Сенаде», «Сенадексин», «Антрасеннін».

    Правила використання таблеток наведені в інструкції, а користування відваром описано нижче:

    • Склянкою окропу заливають листя рослини (1 ст. л.), варять 20 хвилин і стільки ж потім наполягають. Після проціджування потрібно приймати проносне за наведеною нижче схемою. Залишився відвар зберігати в холодильнику більше 48 год не рекомендується.
    • Через 2 год після вечері випивається одна третина склянки. Але при цьому не варто відразу лягати спати.
    • На другий і третій день процедура повторюється.
    • Проносний засіб для очищення кишечника швидкого дії

     Фортранс

     Дефекація від такого проносного засобу для очищення кишечника виявиться кілька разів протягом дня, і перший раз – досить швидко. При цьому стілець буде рідкий. Якщо виникають больові відчуття, надалі даними засобом користуватися не варто.

     Під час курсу відвару сени може спостерігатися більш сильний ефект. Тоді кількість випитого засоби слід зменшити до чверті склянки. Якщо ж результату немає, то в наступні прийоми об'єм відвару слід збільшити до половини склянки.


     Читайте також в рубриці «Здоров'я»

     Засіб Leviron duo для очищення печінки

     Засіб Leviron duo для очищення печінки

     Печінка відіграє надзвичайно важливу роль у функціонуванні нашого організму. Як...

     Як правильно доглядати за зубами?

     Як правильно доглядати за зубами?

     Всі ми хочемо виблискувати здоровими зубами і якомога менше бачитися...

     Протипоказання для масажу спини. Або кому масаж шкідливий

     Протипоказання для масажу спини. Або кому масаж шкідливий

     Кожна людина бажає час від часу розслабитися, і дуже хорошим...

     Сода від раку: відгуки, лікування, рецепт

     Сода від раку: відгуки, лікування, рецепт

     Альтернативні методики лікування сьогодні акцентують увагу на таких складних хвороби...

     загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Токсини в організмі — симптоми

Токсини в організмі — симптоми

Організм будь-якої людини піддається інтоксикації...

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...

Як лікувати нігті на руках, якщо…

Як лікувати нігті на руках, якщо вони відходять від шкіри

Проблему відшарування нігтя можна вирішити...

Вітрянка у дітей

Вітрянка у дітей

Всі батьки дуже переживають, коли...