Likarni UA

Як вибрати хорошого стоматолога

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Як вибрати хорошого стоматологаНайчастіше у виборі фахівця ми опираємося на рекомендації друзів, інформацію з інтернету або дивимося на кількість красивих рамочок з різнокольоровими грамотами, розвішаних на стіні в кабінеті. Вибір лікаря, який лікуватиме ваші зуби, повинен бути обгрунтованим, вдумливим і комплексним, адже, як відомо, корінні зуби у нас виростають один раз і на все життя.

Як не варто вибирати лікаря?

Якщо ви переконані, що в державних клініках працюють «погані» лікарі, а чим дорожче - тим краще, на жаль, це не так. Багато лікарів одночасно ведуть практику як у приватній, так і в державній установі. Але тут теж є нюанс. Державна стоматологічна клініка не спроможна забезпечити по-справжньому хороші ліки і сучасне обладнання, так що не варто забувати про те, що якість лікування зубів залежить не тільки від того наскільки професійний стоматолог, але й від устаткування на якому він працює.

Вибираючи, де лікувати зуби, ви керуєтеся тим, де ближче до будинку? Теж не найкращий варіант. У наш час в одному місті може бутибільше тисячі стоматологій, і не варто обмежувати себе у виборі тільки тому, що конкретна стоматологічна клініка знаходиться поруч з будинком, адже це ваше здоров'я!

Критерії, які вказують на професіоналізм лікаря і клініки
Як рекомендує http://este-line.ua/, якщо в клініці вас наполегливо просять одягнути бахіли і залишити верхній одяг в гардеробі - сприймайте це як добру ознаку. Найголовніше у всьому, що стосується лікування, це чистота.

Те ж саме відноситься і до зовнішнього вигляду лікаря і асистента. Зверніть увагу, що стоматолог, як і весь інший персонал, що знаходиться в кабінеті, повинен бути в спецодязі - це, як мінімум, халат і чисте взуття. Під час процедури лікування стоматолог і його асистент повинні бути в окулярах, одноразовій масці і рукавичках. Якщо під час лікувального процесу в кабінеті знаходиться хтось або в брудному вуличному одязі або взутті, неважливо пацієнт це або технік, що зайшов поміняти лампочку - це привід втекти з такої клініки без оглядки. Адже саме на вуличному одязі знаходиться величезна кількість вірусів і бактерій, які, у разі потрапляння їх в ранку, можуть бути причиною вкрай неприємних наслідків.

Зверніть увагу на документи, які даються вам на підпис: варто насторожитися, якщо гарантія на виконане лікування занадто довга або надто коротка. Наприклад, якщо вам збираються встановлювати постійну пломбу, гарантія на неї повинна бути не менше одного року. Якщо ж перед втручанням вам взагалі не надають жодних документів - майте на увазі, що в разі ускладнень ваші права нічим не захищені, адже у вас просто не буде доказів, що вас лікували саме в цій клініці.

Стоматологія обов'язково повинна мати документи, що підтверджують право на проведення лікування у її стінах, ліцензію ви можете попросити в реєстратурі, у разі, якщо вона не висить на видному місці.

Крім усього іншого, поцікавтеся у доктора його кваліфікацію, краща категорія так і називається - «вища», крім неї ще буває перша і друга категорії. Також поцікавтеся як давно ваш стоматолог проходив удосконалення. Навчання докторів в нашій країні має відбуватися не менше одного разу на п'ять років.

Читайте також в рубриці «Здоров'я»

Ефективний проносний засіб швидкої дії – ціна

Ефективний проносний засіб швидкої дії – ціна

Порушення роботи кишечника супроводжується запорами. Рідкісне і хворобливе спорожнення призводить...

Простудні захворювання: Як лікувати ангіну

Простудні захворювання: Як лікувати ангіну

Практичні поради лікаря терапевта про те, як лікувати ангіну. Як лікувати...

Як поліпшити пам'ять дорослій людині. 15 способів

Як поліпшити пам'ять дорослій людині. 15 способів

Для того, щоб стати розумнішими і поліпшити роботу мозку, варто...

Вітрянка у дітей

Вітрянка у дітей

Всі батьки дуже переживають, коли діти починають хворіти. Це стосується...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

Вітрянка у дітей

Вітрянка у дітей

Всі батьки дуже переживають, коли...

Вітамін Д – у яких продуктах міс…

Вітамін Д – у яких продуктах міститься + Таблиця

У 1936 році було відкрито...

Як пити насіння льону для очищен…

Як пити насіння льону для очищення організму

Екологія і спосіб життя призводять...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...