Likarni UA

Як вибрати хорошого стоматолога

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Як вибрати хорошого стоматологаНайчастіше у виборі фахівця ми опираємося на рекомендації друзів, інформацію з інтернету або дивимося на кількість красивих рамочок з різнокольоровими грамотами, розвішаних на стіні в кабінеті. Вибір лікаря, який лікуватиме ваші зуби, повинен бути обгрунтованим, вдумливим і комплексним, адже, як відомо, корінні зуби у нас виростають один раз і на все життя.

Як не варто вибирати лікаря?

Якщо ви переконані, що в державних клініках працюють «погані» лікарі, а чим дорожче - тим краще, на жаль, це не так. Багато лікарів одночасно ведуть практику як у приватній, так і в державній установі. Але тут теж є нюанс. Державна стоматологічна клініка не спроможна забезпечити по-справжньому хороші ліки і сучасне обладнання, так що не варто забувати про те, що якість лікування зубів залежить не тільки від того наскільки професійний стоматолог, але й від устаткування на якому він працює.

Вибираючи, де лікувати зуби, ви керуєтеся тим, де ближче до будинку? Теж не найкращий варіант. У наш час в одному місті може бутибільше тисячі стоматологій, і не варто обмежувати себе у виборі тільки тому, що конкретна стоматологічна клініка знаходиться поруч з будинком, адже це ваше здоров'я!

Критерії, які вказують на професіоналізм лікаря і клініки
Як рекомендує http://este-line.ua/, якщо в клініці вас наполегливо просять одягнути бахіли і залишити верхній одяг в гардеробі - сприймайте це як добру ознаку. Найголовніше у всьому, що стосується лікування, це чистота.

Те ж саме відноситься і до зовнішнього вигляду лікаря і асистента. Зверніть увагу, що стоматолог, як і весь інший персонал, що знаходиться в кабінеті, повинен бути в спецодязі - це, як мінімум, халат і чисте взуття. Під час процедури лікування стоматолог і його асистент повинні бути в окулярах, одноразовій масці і рукавичках. Якщо під час лікувального процесу в кабінеті знаходиться хтось або в брудному вуличному одязі або взутті, неважливо пацієнт це або технік, що зайшов поміняти лампочку - це привід втекти з такої клініки без оглядки. Адже саме на вуличному одязі знаходиться величезна кількість вірусів і бактерій, які, у разі потрапляння їх в ранку, можуть бути причиною вкрай неприємних наслідків.

Зверніть увагу на документи, які даються вам на підпис: варто насторожитися, якщо гарантія на виконане лікування занадто довга або надто коротка. Наприклад, якщо вам збираються встановлювати постійну пломбу, гарантія на неї повинна бути не менше одного року. Якщо ж перед втручанням вам взагалі не надають жодних документів - майте на увазі, що в разі ускладнень ваші права нічим не захищені, адже у вас просто не буде доказів, що вас лікували саме в цій клініці.

Стоматологія обов'язково повинна мати документи, що підтверджують право на проведення лікування у її стінах, ліцензію ви можете попросити в реєстратурі, у разі, якщо вона не висить на видному місці.

Крім усього іншого, поцікавтеся у доктора його кваліфікацію, краща категорія так і називається - «вища», крім неї ще буває перша і друга категорії. Також поцікавтеся як давно ваш стоматолог проходив удосконалення. Навчання докторів в нашій країні має відбуватися не менше одного разу на п'ять років.

Читайте також в рубриці «Здоров'я»

Як лікувати холестерин в домашніх умовах

Як лікувати холестерин в домашніх умовах

В кінці 20 століття багато принципів сучасного способу життя людства...

Як схуднути за тиждень?

Як схуднути за тиждень?

Всі, хто з тих чи інших причин почав замислюватися про...

Ліки. Як правильно приймати?

Ліки. Як правильно приймати?

Лікар виписав ліки, аптекар дав вказівки, як приймати цей препарат,...

Як зміцнити здоров'я в літньому віці

Як зміцнити здоров'я в літньому віці

Займіться своїм здоров'ям Як зміцнити здоров'я в літньому віці Якщо ви на...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

Вітрянка у дітей

Вітрянка у дітей

Всі батьки дуже переживають, коли...

Вітамін Д – у яких продуктах міс…

Вітамін Д – у яких продуктах міститься + Таблиця

У 1936 році було відкрито...

Як пити насіння льону для очищен…

Як пити насіння льону для очищення організму

Екологія і спосіб життя призводять...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...