Likarni UA

Блефаропластика - цілі й поставлені задачі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
БлефаропластикаЯк відомо, очі, це дзеркало душі, а тому так важливий їх зовнішній вигляд. Адже саме очі висловлюють наші емоції, наш стан, і багато, багато іншого. Саме тому, така процедура як блефаропластика, сьогодні дуже затребувана по всьому світу. За своєю суттю, це хірургічне втручання, з метою підтяжки шкіри на повіках. Так досягається ефект омолодження очей, а значить людина буде виглядати молодше в цілому. 

Але крім власне підтяжки шкіри на повіках, за допомогою блефаропластики можна позбутися жирових гриж на верхніх повіках, а також від мішків під очима, якщо вони пов'язані з наявністю цих самих, жирових гриж. Крім цього, за допомогою блефаропластики, можна змінити розріз очей. А ось позбавитися від мімічних зморшок, ця процедура не дозволяє.

Не слід думати, що блефаропластика, це щось легке і доступне в кожному кабінеті косметолога. Це повноцінна операція, яка може тривати дві і більше години і цена блефаропластики буде відповідною. Проводиться блефаропластика тільки в умовах стаціонару. Ця процедура передбачає використання, як загального наркозу, так і місцевої анестезії. Що, зайвий раз говорить про складність і серйозність операції.

Блефаропластика - цілі й розв'язувані задачі

Не слід так само думати, що блефаропластика, це щось нове, що з'явилося тільки в останні десятиліття. Ще Авіценна описував видалення зайвої шкіри з повік для поліпшення зорової функції. Ну а перші офіційні згадки, зафіксовані документально, про операцію на повіках, датовані тисячу сімсот дев'яносто другим роком. А через 25 років з'являється і сам термін - блефаропластика.

З часом процедура відточується, з'являються нові методики, а так само вдосконалюється інструментарій та препарати, які застосовуються під час таких операцій. Сучасна блефаропластика це дуже різноманітний набір методик, що дозволяють вирішувати поставлені завдання безпечно і ефективно.

Взагалі кажучи, сама по собі блефаропластика операція двоїста. Вона може застосовуватися як для цілей косметичних, так і для вирішення медичних завдань, що стосуються області повік. І якщо з косметичним аспектом, все більш-менш зрозуміло, то про лікувальний аспект блефаропластики, слід сказати окремо.

Наприклад, якщо на повіках є надлишки шкіри, вони можуть негативно впливати на поле зору людини. Буває, що через такі складки, важко навіть читати. У цьому випадку, саме блефаропластика, ефективно і надійно допомагає людині впоратися з його проблемою. Якщо ж складки шкіри на верхніх повіках, не настільки значні, то пластика повік може виконуватися з метою естетичною. Адже такі складки нікого не прикрашають. 

Звичайно ж, конкретний результат будь-який з блефаропластіческіх процедур, залежить від індивідуальних особливостей людини. Тут і вік, і конфігурація очної западини, і особливості шкіри, і багато інших чинників, які можуть впливати на кінцевий результат подібного хірургічного втручання. Але, є й об'єктивні обставини, які здатні, істотно ускладнити блефаропластику. Це, надмірна сухість очей, або ж занадто розтягнутий край нижньої повіки. Існує і ряд інших факторів, здатних істотно ускладнити проведення подібної операції.

Читайте також в рубриці «Здоров'я»

Моно дієта для схуднення на 7 днів (на тиждень)

Моно дієта для схуднення на 7 днів (на тиждень)

Моно дієта досить дієвий метод схуднення. Він сприяє схудненню без...

Як вибрати бандаж на зап'ястя?

Як вибрати бандаж на зап'ястя?

Променевозап'ястний суглоб виконує безліч різних функцій, без яких неможлива нормальна...

Які продукти не можна їсти при схудненні. Список і пояснення

Які продукти не можна їсти при схудненні. Список і пояснення

При бажанні мати хорошу і струнку фігуру, при цьому не...

Чим корисні фініки для здоров'я жінки

Чим корисні фініки для здоров'я жінки

Цей плід ми звикли сприймати, як екзотичний делікатес. В'ялені фініки...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

Вітрянка у дітей

Вітрянка у дітей

Всі батьки дуже переживають, коли...

Вітамін Д – у яких продуктах міс…

Вітамін Д – у яких продуктах міститься + Таблиця

У 1936 році було відкрито...

Як пити насіння льону для очищен…

Як пити насіння льону для очищення організму

Екологія і спосіб життя призводять...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...