Ремонт квартири. З чого почати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Ремонт квартири. З чого початиІ так, ви зважилися! Пора щось міняти, час прийшов. Відразу виникає купа питань.

Як підійти до ремонту квартири? З чого почати? Де взяти ідеї? І чи вистачить коштів?

Природно, починати потрібно з дизайну. Якщо у вас вже сформувалися ідеї на цей рахунок, можете переходити до наступного пункту.

Отже, з чого почати ремонт квартири. Якщо ідей немає, або вони не оформилися досить чітко, спробуйте згадати. Все що ви бачили в гостях, у друзів і родичів. Подивіться в журналах по дизайну інтер'єрів, попросіть допомогти когось із знайомих, хто розбирається у дизайні.

Нарешті ви можете замовити варіанти дизайну у професіонала.

Це дорого, але зате зручно і якісно, ​​якщо дизайнер «правильний», він розробить проект, а не просто малюнки. Майстрам з ремонту і обробки квартир тоді легше буде втілити найбільш точно цю ідею в результат.

Ну, ось, нарешті, тим чи іншим способом ми вирішили проблему. Дизайн-проект готовий! Принаймні, у вас в голові.

Переходимо до наступного кроку. Чи вистачить коштів?

Для цього необхідно скласти кошторис - включає в себе кількість і вартість усіх матеріалів, в тому числі і допоміжних (вирівнюючі суміші, наливні підлоги, шпаклівки, плитковий і шпалерний клеї тощо.) Це складний процес. Його теж краще довірити професіоналові. Можна запросити майстра з ремонту і обробки квартир і попросити його скласти кошторис, зрозуміло, заплативши йому за послугу і пообіцявши йому підряд. А краще якщо він складе два-три кошториси на випадок нестачі коштів (більш економні, і менш амбітні проекти). Можете скористатися довідковою інформацією з інтернету і скласти кошторис самі. У мережі досить програм по складанню кошторису.

Тепер переходимо до третього кроку. Пошук підрядника. Що тут головне? Природно, будь-який замовник хоче знайти кращого підрядника, якому міг би довірити все, в тому числі і закупівлю, доставку матеріалів. Включаючи і фінансові питання. Та ще й щоб вартість послуг становила ринковий мінімум. Законне бажання, але практично не здійсненне. Тому треба шукати компроміс, і не слухати байки, про те що у когось був майстер, ну просто супер! Зробив все акуратно, кожен день прибирав за собою, виносив сміття, і майже нічого не взяв за роботу, та ще безкоштовно виконав ряд додаткових робіт. Мені часто замовники розповідають такі історії. Іноді це буває правдою, наприклад, коли майстер запив або захворів, а всі ці преференції є неустойка. Але. Пробачте. Бога ради, за розвінчання красивої легенди. Повернемося, до реальності.

Як все ж знайти підрядника? На що потрібно звернути увагу в першу чергу. Природно головне - це професіоналізм! Але чимале значення має й ціна. Як я писав раніше, ніхто вище за ринок ціну не назве. Хіба тільки нахаба, який скористався своїм шармом і своєю діловитістю, а також вашим незнанням ринку послуг з ремонту квартир і вашою довірливістю. Але і нижче за ринок поважаючий себе, досвідчений і тямущий майстер - працювати не буде! За винятком особливих обставин заздалегідь обговорених у договорі. Наприклад, якщо він розділився з напарником і у нього залишилася, лише половина інструменту. Якщо він за пристойну знижку попросить вас допомогти йому в придбанні оснащення в рахунок майбутньої оплати.

Ще бувають випадки, коли майстрові терміново потрібні гроші, і він просить аванс, на початковому етапі роботи, природно за пристойну знижку. В цьому випадку, якщо ви йому довіряєте, і він гарно себе зарекомендував, можете піти на зустріч, але обов'язково задокументуйте це питання.

Кращим способом вибору підрядника є рекомендація друзів, знайомих. Але не завжди виходить запросити тих, кого вам порадили, адже майстри можуть бути надовго зайняті.

Швидше за все вам доведеться наймати майстра наосліп, на свій страх і ризик.

Запросіть для ознайомлення з обсягом робіт, по черзі кілька майстрів. Так ви можете порівняти їх особисті та професійні якості. Як це зробити? За якими критеріями оцінювати?

Перш за все, досвідчений фахівець - веде себе не сковано. Впевнено, швидко і чітко відповідає на питання. Не робить багато вимірів, так як знає з досвіду розміри всіх типових квартир.

Сміливо й аргументовано заперечує вам, якщо ви в цілях здешевлення проекту, просите скоротити деякі операції, наприклад шпаклівку під шпалери, чого робити не рекомендується.

Не маловажно, щоб майстер при всіх своїх професійних якостях був людиною відповідальною і совісною. Як це визначити - не підкаже ніхто, хіба тільки професійний психолог. Тут вам доведеться використовувати свій життєвий досвід. Запросіть на чай друзів і знайомих. Наче на момент зустрічі до вас несподівано прийшли гості. Нехай і вони допоможуть вам скласти думку про особисті якості та порядності претендента. Ну і наостанок не потрібно забувати про прибирання після ремонту. 

Ну ось і все, чим я хотів поділитися з вами, шановний потенційний замовник. Сподіваюся, моя стаття, допоможе вам! Вдалого ремонту!


Читайте також в рубриці «Як зробити»

Ремонт квартири. З чого почати

Ремонт квартири. З чого почати

І так, ви зважилися! Пора щось міняти, час прийшов. Відразу...

Як зробити дешевий ремонт зі смаком

Як зробити дешевий ремонт зі смаком

Ремонт квартири - це завжди витрати і будь-яка людина пристрасно...

Як клеїти шпалери під фарбування?

Як клеїти шпалери під фарбування?

Шпалери під фарбування — це чудове рішення для тих, хто...

Як правильно замішати бетон і вибрати компоненти

Як правильно замішати бетон і вибрати компоненти

Якщо говорити просто, то до складу бетону входить цемент, пісок...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як навчитися вишивати хрестиком

Як навчитися вишивати хрестиком

Серед усіх видів вишивки техніка...

Як зробити новорічні прикраси та…

Як зробити новорічні прикраси та іграшки на ялинку своїми руками

Кожна новорічна іграшка - це...

Як варити мило в домашніх умовах…

Як варити мило в домашніх умовах: рецепти і відео урок

Для того, щоб зробити мило...

10 способів як зробити селфі

10 способів як зробити селфі

Хайлайтер, фільтр, дистанційне керування, кращий...

Як зробити ремонт квартири в нов…

Як зробити ремонт квартири в новобудові?

Якщо ви стали щасливим власником...

Як зробити водяну баню?

Як зробити водяну баню?

Водяна баня (не турецька) -...

Як зробити ремонт маленької кухн…

Як зробити ремонт маленької кухні?

Як зробити ремонт маленької кухні...

Як гладити (прасувати) чоловічі …

Як гладити (прасувати) чоловічі сорочки?

Чоловік зовсім не зобов'язаний все...

Як зробити дешевий ремонт зі сма…

Як зробити дешевий ремонт зі смаком

Ремонт квартири - це завжди...