Міняємо електропроводку в будинку

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Міняємо електропроводкуОстаннім часом багато хто все частіше стикається з проблемами, які виникають через застарілу електропроводку. Це пояснюється тим, що багато будинків були побудовані вже досить давно і наявна в них електропроводка була розрахована під потреби минулих років. У теперішній же час кількість побутових електроприладів і їх потужність істотно зросли, і стара електропроводка вже не може витримувати такі високі навантаження.

Це призводить до необхідності убезпечити житло від виникнення коротких замикань, що змушує вдатися до заміни електропроводки. Багато хто намагається зробити це самостійно, проте, роботами з електромонтажу займатися повинен лише кваліфікований електрик, що володіє спеціальним допуском і в минулому проходив відповідне навчання. Самостійно проводити такі роботи неприпустимо. Але, якщо все ж таки прийняли рішення ризикнути і здійснити заміну проводки своїми силами, то для цього знадобляться, хоча б основні знання.

За рекомендаціями сайту http://light-electro.com/, перед початком будь-яких робіт з електропроводкою потрібно визначитися з місцями розташування і кількістю основних електроприладів. Відповідно до цього повинні бути позначені місця встановлення розеток, люстр, світильників, вимикачів, бра. Незайвим буде скласти дизайн-проект, в якому були б зазначені всі пов'язані з майбутньою роботою нюанси. На час проведення ремонтних робіт електроенергію необхідно відключити і скористатися розеткою у сусідів або, в крайньому випадку, підключити тимчасову розетку безпосередньо в електричному щиті.

Після цього можна приступити до виконання розмітки. Спочатку необхідно відповідно до заздалегідь складеним планом пробурити отвори під вимикачі та розетки за допомогою спеціальної коронки, діаметр якої становить 68 мм. Висота їх установки повинна визначатися наявними потребами. Потім можна зайнятися розміткою місць під монтаж коробок.

Коробки використовуються для виконання з'єднання проводів і встановлюються над кожною розеткою і кожним вимикачем. Встановлюються вони на відстані в 100 - 200 мм від стелі. Під них буряться поглиблення коронкою 80 мм в діаметрі.

Далі слід виконати розмітку під штроблення. Для початку потрібно провести розмітку під прокладку проводів від коробок до розеток і вимикачів, а потім між усіма коробками. Після того як закінчена розмітка місць проходження проводки, можна починати штроблення.

Якщо в наявності немає спеціального інструменту для штроблення стін, це перетвориться на велику проблему, оскільки робота ця дуже брудна і трудомістка. Ширина штроби повинна відповідати кількості і розмірам проводів, які в ній прокладаються. Така робота є найбільш трудомісткою і до того ж становить близько половини вартості всіх електромонтажних робіт.

А от наступні роботи повинен виконувати тільки фахівець, який зможе правильно підібрати марку проводу, розрахувати всі навантаження і необхідний перетин жил проводів, виконати безпомилковий монтаж нової електропроводки. Він же повинен виконати підбір і установку автоматичних вимикачів, а також встановити УЗО.

Знаючи весь перелік майбутніх робіт по заміні проводки і ступінь їх складності, можна скоротити їх вартість. Однак чи варто виконувати ці роботи самостійно, кожен повинен вирішувати сам.

Читайте також в рубриці «Як зробити»

Як зробити стрілки на брюках

Як зробити стрілки на брюках

Обговоримо наглаженные стрілки. Зробити їх загалом не складно, але потрібно...

10 способів як зробити селфі

10 способів як зробити селфі

Хайлайтер, фільтр, дистанційне керування, кращий друг і ще шість «правил...

Як зробити дешевий ремонт зі смаком

Як зробити дешевий ремонт зі смаком

Ремонт квартири - це завжди витрати і будь-яка людина пристрасно...

Як побудувати каркасний будинок

Як побудувати каркасний будинок

До недавнього часу бажання багатьох людей мати власний заміський будинок...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як зробити новорічні прикраси та…

Як зробити новорічні прикраси та іграшки на ялинку своїми руками

Кожна новорічна іграшка - це...

Як варити мило в домашніх умовах…

Як варити мило в домашніх умовах: рецепти і відео урок

Для того, щоб зробити мило...

Як навчитися вишивати хрестиком

Як навчитися вишивати хрестиком

Серед усіх видів вишивки техніка...

10 способів як зробити селфі

10 способів як зробити селфі

Хайлайтер, фільтр, дистанційне керування, кращий...

Як зробити ремонт квартири в нов…

Як зробити ремонт квартири в новобудові?

Якщо ви стали щасливим власником...

Як зробити водяну баню?

Як зробити водяну баню?

Водяна баня (не турецька) -...

Як зробити ремонт маленької кухн…

Як зробити ремонт маленької кухні?

Як зробити ремонт маленької кухні...

Як гладити (прасувати) чоловічі …

Як гладити (прасувати) чоловічі сорочки?

Чоловік зовсім не зобов'язаний все...

Ремонт квартири. З чого почати

Ремонт квартири. З чого почати

І так, ви зважилися! Пора...