Вибираємо зволожувач повітря в дитячу кімнату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (2 Голосів)
Вибираємо зволожувач повітряМіцне здоров'я залежить від безлічі факторів, серед яких важливе місце займає навколишній мікроклімат, зокрема відносна вологість повітря. Щоб людина відчувала себе добре, вологість повітря в приміщенні повинна становити не менше 50-60% при температурі повітря 20-22 ° С. 

Взимку ж рівень вологості часто нижче норми. Ось чому зволожувач не стане зайвим ні в одному будинку. Які характеристики потрібно враховувати при покупці?

У ВСЬОМУ РІЗНОМАНІТТІ

Якщо ви планужєте вибрати зволожувач повітря на Euro-Technika, то знайте, що зволожувачі бувають трьох основних типів: холодного випаровування, парові і ультразвукові.

ХОЛОДНІ ЗВОЛОЖУВАЧІ

Використовуються з фільтрами, в які виробники додають частинки срібла. Це дозволяє знищити безліч видів існуючих бактерій без нагріву води. Принцип роботи: зволожувачі проганяють повітря через очищающий картридж, внаслідок чого повітря незначно остигає (при випаровуванні вода поглинає тепло) і зволожується. Продуктивність таких зволожувачів сильно залежить від вологості повітря: чим вище вологість, тим нижче швидкість випаровування. Зате таким чином вологість повітря автоматично підтримується на оптимальному рівні.

Існують зволожувачі-очищувачі, які є різновидом «холодних» зволожувачів повітря без фільтрів. Це так звані «мийки повітря», в яких повітря зволожується обертовими пластиковими дисками, що піднімають воду з резервуара і утворюється  водяний пил. Отримана суспензія не тільки оптимально зволожує усмоктуване вентилятором повітря, а й осаджує в ньому шкідливі частинки.

ПАРОВІ ЗВОЛОЖУВАЧІ

Використовуються без фільтрів. Працюють за принципом електричного чайника. Для інтенсивного випаровування доводять воду до кипіння, тому обов'язково повинні мати датчик вологості повітря (гідростат). Після досягнення заданої вологості гідростат відключає прилад, щоб вологість повітря в приміщенні не перевищувала оптимальний рівень. У порівнянні з холодними мають один недолік - більшу споживану потужність.

Для дитячої кімнати підійде будь-який тип приладу з перерахованих. Однак, купуючи паровий зволожувач, слід враховувати, що, коли дитина почне повзати, а потім ходити, прилад бажано прибрати вище, щоб малюк не обпікся гарячою парою.

УЛЬТРАЗВУКОВІ ЗВОЛОЖУВАЧІ

Найбільш досконалий і популярний тип. Мають невеликі габарити, малу споживану потужність, високу продуктивність і працюють з низьким рівнем шуму, що важливо в умовах дитячої. Інноваційний спосіб розпилення води в ультразвукових зволожувачах дозволяє використовувати цікавий фізичний ефект - вода з резервуару подається на вібруючу з високою частотою мембрану, де розщеплюється в найдрібніші бризки. Ці краплі фонтанують над мембраною і утворюють хмару, крізь яку вентилятор проганяє повітря. Пар, розсіюючись в повітрі, ефективно його зволожує. Прилад оснащений вбудованим гігростатом, що регулює рівень «вироблюваної» вологості. Деякі моделі забезпечені ще дисплеями і пультами дистанційного керування.

БЕЗПЕКА

В першу чергу при виборі зволожувача слід орієнтуватися на його надійність і ефективність.

Правильна експлуатація впливає на ці критерії, відповідно, дуже уважно ознайомтеся з інструкцією. Тут ви отримаєте всю необхідну інформацію про те, яку воду використовувати для зволожувача, чи потрібно міняти фільтри - і як часто це робити, як мити і чистити прилад, в яке місце в кімнаті краще поставити і де зберігати.

Наявність гігрометра і гігростата значно полегшать експлуатацію зволожувача і допоможуть досягти максимального ефекту. Гігрометр покаже рівень вологості в кімнаті на даний момент, а гігростат відключить прилад автоматично при досягненні заданого значення вологості і знову включить, коли рівень вологості знизиться. Гігрометр і гігростат можна купити окремо, так як багато моделей зволожувачів не містять цих додаткових функцій.

ЗМІННІ ФІЛЬТРИ

Якщо ви вибрали зволожувач повітря з фільтрами, бажано відразу з'ясувати, які з них від чого очищають, як часто їх треба міняти і де їх можна купити. Використовуйте фільтри на демінералізованій (в ідеалі - на дистильованій) воді. Інакше зволожуючий картридж буде швидко засмічуватися і його доведеться часто міняти. Якщо такої можливості немає, використовуйте додатковий картридж, що зменшує жорсткість води.

ПОТУЖНІСТЬ

Часто виробник вказує об'єм повітряного потоку, що проходить через фільтр. В такому випадку купувати краще той, який за одну годину «пропустить» його через себе мінімум 2 рази. Щоб розрахувати обсяг приміщення, де буде використовуватися пристрій, потрібно площу помножити на висоту стель. Важливо розуміти, що, якою б потужності зволожувач ви не вибрали, він в змозі ефективно зволожити лише одну кімнату. Так що для підтримки оптимальної вологості в усій квартирі необхідно купити кілька приладів.

РІВЕНЬ ШУМУ

Обов'язково зверніть увагу, наскільки галаслива модель. Практично безшумними вважаються зволожувачі, рівень шуму яких не перевищує 25-30 дБ; комфортним може вважатися шум до 40 дБ.

ЕНЕРГОЕКОНОМІЧНІСТЬ

Для ефективної роботи зволожувачі повітря повинні працювати не менше 12-15 годин на добу. Відповідно, потрібно заздалегідь подумати про витрату електроенергії, щоб потім це не стало неприємним сюрпризом. Найбільш енерговитратними вважаються парові зволожувачі з витратою електроенергії 300-500 Вт. У ультразвукових і зволожувачів холодного пара потужність в межах 15-100 Вт.

Правильно підібравши зволожувач з урахуванням всіх вищевикладених характеристик, ви забезпечите малюкові комфортні і безпечні умови і подбаєте про своє здоров'я і здоров'я близьких.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як правильно вибрати ковдру...

Як правильно вибрати ковдру...

У холодну зиму ми замислюємося про придбання хорошої ковдри, адже...

Вибираємо натяжні стелі для маленької кухні

Вибираємо натяжні стелі для маленької кухні

Натяжна стеля - сучасне рішення обробки кухні. Тепер люди все...

Як вибрати житло студенту?

Як вибрати житло студенту?

І ось, нарешті, здійснилася ваша мрія, ви поступили в університет...

Як правильно вибрати вішалку для одягу

Як правильно вибрати вішалку для одягу

З розпадом СРСР і переходом до капіталізму в нашу країну...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...

Как купить дешевые билеты на сам…

Как купить дешевые билеты на самолет: полезные советы

Самолет – самый комфортный способ...