Як вибрати телефон з підтримкою декількох сім-карт?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

телефон з підтримкою декількох сім-картТелефонами з двома сім-картами на сьогоднішній день нікого не здивуєш. Чи знаєте ви, що існують телефони з підтримкою трьох сім-карт? А скільки карток, по-вашому, має бути в телефоні? Може, чотири? Не дивуйтеся, виявляється, і такі є!

Самий «старий дідусь» серед телефонів з підтримкою двох сімок, згадка про яку вдалося знайти - Benefon Twin, що випускався фінською фірмою Benefon ще в далекому 2000 році.

Незалежно від кількості карток, які можна вкласти в телефон, роблять їх і у вигляді моноблоків, і у вигляді слайдерів. З звичними кнопками і з сенсорними екранами. Раніше виробництво таких трубок було прерогативою китайців, а зараз і такі бренди, як Samsung, NOKIA, LG, Philips, Highscreen, Gigabyte, вивели на ринок свої моделі.

Хотілося б зупинитися на технічних деталях, залишивши за бортом скрупульозне вивчення вигоди, яку приносять мультисімочні телефони власникам, так само як і питання впливу випромінювання на організм.

Розглянемо класифікацію телефонів з підтримкою мультисімок за основними параметрами.

За кількістю підтримуваних сім-карт:
  - двох-сімочні;
  - трьох-сімочні;
  - чотирьох-сімочні.

Телефонів з підтримкою більше чотирьох сім-карт знайти не вдалося. При цьому здебільшого телефони ці призначені для роботи в мережі GSM. Винятком є ​​такі телефони, як Samsung S3370, Anycool GC779 і ZTE H520, що поєднують в собі радіомодулі стандартів GSM і 3G.

За кількістю радіомодулів:

  - з одним радіомодулем;
  - з кількома.

Перша категорія телефонів використовує один радіомодуль для забезпечення роботи всіх сім-карт в режимі очікування. Під час розмови дзвінок на іншу сімку неможливий. При наявності декількох радіомодулів сім-карти знаходяться на зв'язку незалежно один від одного. Кажуть, два модуля ставили на перші DUOSи від Samsung. Сьогодні один з таких телефонів - LG GX300. Більшість телефонів комплектуються одним радіомодулем.

По наявності операційної системи:
  - телефони;
  - смартфони.

Мабуть, все. Продовжувати класифікацію далі і говорити про інші параметри, що характеризують будь-який телефон, сенсу немає.

В цілому, ціни в інтернеті - від 35 доларів США. Найдешевший - кнопковий, з крихітним екраном і мінімумом функцій. Далі - більше. Більше можливостей, але й ціни вищі, приблизно від 100 до 150 доларів.

Найцікавіші з таких апаратів, безперечно, смартфони. І не тому, що за ними - майбутнє. А тому, що вони надають дійсно широкий спектр можливостей та налаштувань. Безліч «noname» смартфонів на базі Android випускають в Китаї, і в більшості - це телефони з сенсорним дисплеєм.

У тих, що простіше - маленькі екрани з невисоким розширенням (240х400 або 240х320). У тих, що «крутіші», розширення пристойніше - 320х480 і навіть 480х800. Також турботливі китайці оснащують свої моделі камерами, Wi-Fi і навіть ТВ-тюнерами. Основні проблеми китайських смартфонів - досить слабкі процесори і камери, а також відсутність підтримки деяких приємних функцій, як 3D прискорення і згладжування.

Але не китайцями єдиними ... На ринку представлені і смартфони від більш серйозних виробників з тією ж Android - Gigabyte GSmart G1345 і Highscreen Cosmo Duo, нічим східним конкурентам не поступаються. При цьому вони відрізняються в кращий бік обчислювальною здатністю процесора і камерою. А ще якістю і надійністю. Але суперечки про дешевих «китайців» і недорогих фірмових телефонів - вже інша історія.

Телефони з кількома сім-картами потрібні, щоб платити менше, а говорити більше. По суті, в цьому зацікавлений кожен з нас. Зовсім не агітую купувати мультисімочний телефон, хоча думки про другу картку все частіше приходять в голову. Саме зручність і певна економія при користуванні послугами різних операторів робить мультисімочні телефони і смартфони все більш звичним елементом нашого повсякденного життя.


Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Вибираємо наматрацник

Вибираємо наматрацник

Як і матрац, диван потребує догляду і захисту, адже саме...

Вибираємо скатертину для кухні

Вибираємо скатертину для кухні

Скатертина на кухні - обличчя господині. І навіть маленька плямка...

Як правильно вибрати розетку

Як правильно вибрати розетку

Ми живемо в часи технологій. Мобільні телефони, кавоварки, кухонні комбайни,...

Як вибрати меблі для кухні?

Як вибрати меблі для кухні?

Кухня - одна з небагатьох кімнат у будинку, що має...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Як вибрати пароочисник (пароочищ…

Як вибрати пароочисник (пароочищувач)...

Пароочищувачі зараз дуже часто рекламують...

Як вибрати термобілизну...

Як вибрати термобілизну...

Вибір термобілизни починається з визначення...

Як вибрати гітару...

Як вибрати гітару...

На смак і колір товариша...

Як вибрати ванну?

Як вибрати ванну?

Ви нарешті вирішили зробити ремонт...