Вибираємо корегуючу білизну

Коли говорять про зміну фігури за допомогою білизни, уявляють собі саме втягуючу білизну - щільну, часто з жорсткою конструкцією. Наприклад, корсети, які царювали в світі білизни багато століть. Або труси, які в радянські часи називалися приголомшливим словом «утяжки». Тягнуча білизна дає швидкий ефект зменшення обсягів, але тільки візуально. У ній, як правило, шкіра не дихає і її не можна носити довгий час, так як тривале здавлювання порушує кровообіг.
Як пише http://milashop.com.ua/korrektiruyuschee-bele/, моделююча білизна здатна, навпаки, додати об'єм там, де його недостатньо. Наприклад, бюсти push-up, які візуально збільшують об'єм грудей.
Коригуюча білизна дає не тільки візуальні зміни, але і «працює» з тілом. У процесі постійного носіння такої білизни зміни фігури безпосередньо пов'язані зі змінами, що відбуваються з тілом.
Вимоги до коригуючої білизни.
Сучасна коригуюча білизна є найшвидшим і безпечним способом позбутися від зайвих сантиметрів, а часом і кілограмів. І тому вимоги до неї вищі, ніж до будь-якого іншого виду білизни. Тканина повинна відчуватися на тілі як «друга шкіра», добре пропускати повітря і вологу. Крім того, структура тканини повинна володіти масажним ефектом, щоб покращувати кровообіг в «проблемних» зонах. Завдяки такому ефекту поліпшується стан шкіри, нормалізується мікроциркуляція і лімфоток, що сприяє розщепленню жирів.
За рахунок чого відбувається корекція фігури.
Найголовніше в корегуючій білизні - особливий крій, який допомагає змінити пропорції фігури. По суті, коригуюча білизна бере в союзники те, з чим жінка завжди бореться - жирову тканину. У жіночій фігурі округлості завжди віталися, але в строго певних місцях. Спеціальний крій дозволяє створити плавні вигини фігури за рахунок «перерозподілу» м'яких підшкірних тканин. Крім того, коригуюча білизна запобігає гравітаційному опущенню тканин, основну причину вікових змін тіла.
Види коригуючої білизни.
Скільки часу в день можна носити коригуючу білизну.
Коригуюча білизна - це функціональна нижня білизна, що дозволяє коригувати фігуру. Тому носити її бажано щодня. Максимальний коригувальний і оздоровлюючий ефект досягається при щоденному використанні від 8 до 10 годин.
Вибір коригуючої білизни за типом фігури.
Фігура жінки привертає увагу трьома основними зонами: груди, талія, стегна. Типи фігури визначаються пропорціями цих зон. Але, навіть визначивши тип фігури, необхідно враховувати індивідуальні особливості кожної жінки. І звичайно, враховувати побажання самої жінки, що вона хоче підкреслити і що приховати у своїй фігурі.
Наприклад, маючи фігуру типу «Пісочний годинник» (плечі і стегна приблизно пропорційні, а талія тонка) жінка може володіти пишними грудьми або, навпаки, невеликим розміром. Рекомендації в таких випадках в підборі бюстгальтера можуть бути різними. Якщо пишні груди, вибираємо бюст 4/4, в іншому випадку - 3/4. А корсет підкреслить талію.
Для типу фігури «Трикутник» або «Груша» рекомендуємо також робити акцент на грудях, роблячи її більш пишними і піднесеними, відволікаючи увагу від об'ємного низу. Перевагу віддаємо чорному бюстгальтеру.
Жінці з округлими формами типу «Коло» або «Яблуко» рекомендується корсет-майка, яка виконує функцію підтримки спини, так як навантаження досить високе через пишні форми грудей, живота і стегон. Дуже важливо носити коригувальні шорти з високою талією для моделювання області стегон і живота.
Важливо пам'ятати, що наше тіло - як природний алмаз, при правильному «огранюванню» за допомогою коригувальної білизни вона засяє як діамант. Ніхто не буде знати, що на вас надіта коригуюча білизна, адже всі звернуть увагу на вашу чудову фігуру.
Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як правильно вибрати комп'ютерний стіл?
Погодьтеся, ще буквально років 10-15 тому комп'ютер вважався гарною розкішшю...

Як вибрати меблі для ванної кімнати
Ванна кімната вже давно стала незамінним атрибутом цивілізованого життя. І...

Чоловічий годинник: важливий аксесуар вашого іміджу
Годинники для чоловіків рекомендується вибирати ретельно, адже мова йде не...
загрузка...
загрузка...