Вибираємо фокусника для дитячого свята

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Вибираємо фокусникаВи коли-небудь запрошували фокусника на свято або, можливо, ви тільки збираєтеся це зробити? Як же зробити правильний вибір? Ми спробуємо вам допомогти. 

Мусимо зазначити, що майстерність ілюзіоніста найбільш затребуване на всіляких святкових заходах. Як же не розгубитися в такому розмаїтті артистів і зробити вірний вибір? Звичайно-ж найпростіше звернутися в святкове агентство, яке має свій штат перевірених артистів і гарантує їх професіоналізм. Але на даний момент число святкових агентств перевищило число самих артистів і жоден замовник, який хоче запросити на своє свято фокусника , не може бути впевнений, в тому, що йому нададуть якісну послугу.

Чим більше виникає святкових агентств, тим частіше деякі з них спочатку прагнуть до збільшення прибутку, обділяючи увагою якість послуг. Необхідно знати про це і бути більш перебірливими при виборі агентства.

Як пише http://www.vash-prazdnik.com/detskie-prazdniki/proqramma-fokusniki/, на сьогоднішній день всіх фокусників і артистів оригінального жанру можна розділити на тих, хто прагне працювати без посередників і тих, хто не уявляє своєї роботи без адміністратора або PR-менеджера. На що ж орієнтуватися, запрошуючи фокусника на свято? На ціну або репертуар, вік або тривалість програми? Звичайно-ж це питання не має однозначної відповіді і в цій статті ми тільки намагаємося допомогти вам уникнути деяких помилок і зробити вас більш пильними.
Спочатку, ми б порадили, найбільш точно визначити саму форму програми фокусника. Цемає велике значення, так як від формату залежить і характер програми, і тривалість номерів, і необхідний реквізит, і багато іншого. Хоча мистецтво ілюзіоніста включає в себе безліч напрямків, ми зупинимося і розглянемо три найбільш відомих варіанти: мікромагія, салон і сцена.

Мікромагія - інтерактивний формат виступу, де відбувається демонстрація фокусів для невеликої кількості гостей в безпосередньому спілкуванні з ними. Фокусник користується частіше дрібним реквізитом: картами, монетками, мотузочками, хусточками і т.д .. Основне завдання працюючого в мікромагії - розважити і зробити спілкування гостей більш розслабленим і невимушеним. Найчастіше Мікромагію демонструють на початку свята. Фокусник може виступати в ролі сек'юріті проводить "огляд" гостей або просто сидячи за столиком ненав'язливо демонструвати магічні трюки.

Салонні і сценічні виступи мають абсолютно інший масовий формат і вимагають наявності спеціального майданчика, сцени, де ілюзіоніст здатний впливати відразу на всіх запрошених на свято глядачів. Салонний виступ, як правило відбувається на сценках ресторанів або кабаре і тому вважається практично зменшеним варіантом сценічного. Але при цьому обидва формати вимагають від ілюзіоніста неодмінно відрежисованого цілісного номера, який триває 7-15 хвилин.

 Підводячи підсумки, ми повинні зауважити, що найголовнішим принципом вибору того чи іншого артиста на свято, все ж є не його розкрученість в інтернеті або ЗМІ, а чесні, захоплені відгуки і рекомендації близьких людей, думки яких важливі для вас. Бажаємо вам багато прекрасних свят!

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Вибираємо масажний стіл...

Вибираємо масажний стіл...

Останнім часом масажні столи користуються попитом не тільки у фахівців....

Як вибрати глибоку сковороду або сотейник?

Як вибрати глибоку сковороду або сотейник?

Cотейник називають по різному: і глибокою високобортною сковородою, і дрібною...

Як вибрати подарунок начальнику?

Як вибрати подарунок начальнику?

Напередодні свят або знаменних дат люди часто ламають голову над...

Вибираємо кавоварку

Вибираємо кавоварку

Чим вони відрізняються один від одного і що впливає на...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Як вибрати пароочисник (пароочищ…

Як вибрати пароочисник (пароочищувач)...

Пароочищувачі зараз дуже часто рекламують...

Як вибрати термобілизну...

Як вибрати термобілизну...

Вибір термобілизни починається з визначення...

Як вибрати гітару...

Як вибрати гітару...

На смак і колір товариша...

Як вибрати ванну?

Як вибрати ванну?

Ви нарешті вирішили зробити ремонт...