Вибираємо хорошого стоматолога

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Вибираємо хорошого стоматологаУ людини одне серце, пара нирок, чотири кінцівки, та й всі інші органи можна перелічити на пальцях однієї руки. Все, крім зубів, яких в ідеальному випадку 32. І кожен з них - потенційно може привести вас в стоматологічну клініку.

Таким чином, зубний лікар за статистикою - це найбільш відвідуваний медичний фахівець, і до його вибору слід поставитися максимально відповідально. Краще один раз витратити час і сили на пошук хорошого стоматолога і надалі ходити тільки до нього, оскільки:
  • по-перше, у нього буде зберігатися вся історія лікування кожного зуба, що заощадить ваш час;
  • по-друге, самому пацієнту буде спокійніше, адже, на жаль, багато з дитинства бояться зубного кабінету, тому важливо, щоб між стоматологом і клієнтом були максимально довірчі відносини.
Але як вибрати цього самого кращого стоматолога? Адже зараз зубних клінік сила-силенна. Чи не відвідувати ж кожну з них для безпосереднього «тестування»? Звичайно ж ні.

Для початку доведеться скористатися так званим «сарафанним радіо». Опитайте всіх знайомих, які живуть поблизу, порівняйте різних стоматолог цены і складіть список потенційних «кандидатів».

Звертати увагу на рекламні прокламації в засобах масової інформації - марно, не витрачайте час. Масована рекламна кампанія - це лише ознака солідного стартового бюджету, а не професіоналізму лікарів.

Далі доведеться відвідати загальноміські або місцеві спеціалізовані форуми в Інтернеті і почитати відгуки про ваших «кандидатів». Готуйтеся зустріти як позитив, так і негатив, оскільки «чорний піар» ніхто не відміняв. Але реальні випадки дуже легко виділяються на тлі замовного «сміття».

Також слід з'ясувати категорію кваліфікації фахівця (друга, перша, вища), і коли в останній раз він проходив підвищення кваліфікації. Справа в тому, що в сучасній стоматології технології удосконалюються безперервно. Дуже бажано, щоб зубний лікар був членом професійної асоціації стоматологів.

Після вивчення Інтернету у вас в ідеалі повинен залишитися 1 кандидат (максимум 2-3) з найбільш сприятливим «послужним списком», практикуючий в зручному для вас районі міста.

Тепер прийшов час головною перевірки - експериментальної. Як тільки знадобиться стоматологічна послуга (почистити емаль, поставити маленьку пломбу і т.д.), вирушаємо до вибраного лікаря.

НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПЕРШОМУ ПРИЙОМІ?

Зовнішній вигляд стоматолога і кабінету. Лікар повинен працювати в рукавичках і масці, в приміщенні повинна бути ідеальна чистота. Прекрасно, якщо на вході клієнтові пропонують надіти одноразові бахіли.

Перше спілкування. Хороший лікар відразу ж з'ясує наявність у вас хронічних захворювань, таких як цукровий діабет, а також розпитає про можливу лікарську непереносимість. Стоматолог не повинен ухилятися від питань щодо технічних можливостей клініки і наявності відповідних ліцензій.

Досвідчений фахівець вміє пояснити складні терміни простими словами. Дуже важлива сама манера спілкування, ви повинні відчути доброзичливість. Зубний лікар - це не тільки механічний виконавець, але і чуйний помічник.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати ідеальну люстру в спальню?

Як вибрати ідеальну люстру в спальню?

Люстра відіграє величезну роль в кожному приміщенні, спальна кімната -...

Як вибрати ювелірні прикраси

Як вибрати ювелірні прикраси

Вибирати ювелірні прикраси зовсім не простіше, ніж підбирати одяг та...

Вибираємо наматрацник

Вибираємо наматрацник

Як і матрац, диван потребує догляду і захисту, адже саме...

Вибираємо плитку для підлоги

Вибираємо плитку для підлоги

Дуже часто оформлення підлоги в приміщенні здійснюється за допомогою плитки....

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Як вибрати пароочисник (пароочищ…

Як вибрати пароочисник (пароочищувач)...

Пароочищувачі зараз дуже часто рекламують...

Як вибрати термобілизну...

Як вибрати термобілизну...

Вибір термобілизни починається з визначення...

Як вибрати гітару...

Як вибрати гітару...

На смак і колір товариша...

Як вибрати ванну?

Як вибрати ванну?

Ви нарешті вирішили зробити ремонт...