Як правильно вибрати холодильник для будинку

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
вибрати холодильник Коли збираєтеся йти в похід по магазинах за будь-якою технікою, будь то холодильник або будь-яке інше кухонне начиння, перед вами стоїть важливе питання: як же вибрати техніку для будинку, яка марка краще, яка довговічніша, як придбати якісного помічника, не переплативши грошей. Тому відразу краще розібратися в усьому сидячи вдома за комп'ютером, ніж бігати по магазинах стрімголов.

Почати слід з того, які холодильники зараз «в моді», що ви ходите бачити у себе на кухні, які функції повинні бути присутніми, які «навороти» для вас є зайвими, якого обсягу повинен бути бажаний холодильник, якого розміру.

Відразу визначте відразу для себе функції, якими повинен володіти бажаний холодильник , для чого він буде використовуватися та й не забувайте про ремонт холодильников на дому недорого в спб. Якщо вам необхідно додаток до основного агрегату або холодильник для заміського будиночка / дачі, тоді можна обійтися однокамерним «другом» з наявністю одного компресора і об'ємом до 250л. Якщо ж у вас велика сім'я і ви збираєтеся купувати холодильник для домочадців, з морозильною камерою значних розмірів, різними функціями типу авторозморозки або ж ноу-фрост, варто розібратися ретельніше. Тут доповненням можуть бути такі функції, як наявність зон свіжості (для овочів і фруктів), антибактеріального покриття, додаткових компресорів, камер, освітлення, різних датчиків і блоків управління.

Тому варто уважніше вивчити всі функції і характеристики, щоб не переплачувати, тому що багато функцій можуть бути вам абсолютно не потрібні.

Тепер розглянемо клас економічності. Сьогодні популярні двокамерні холодильники , які мають компресійне охолодження. Ці холодильники, звичайно, економічні, але варто звертати увагу ще й на клас економності. У паспорті холодильника ви можете побачити різні літери. Що ж вони означають? «А», особливо з двома «+», - найкращий варіант для економії електроенергії. «В» - також непоганий, «С» і «D» - споживають більше енергії. Все, що нижче, брати не радимо. Якщо вам попадеться агрегат з позначкою «G» - не ведіться! Він буде набагато дешевше, але його експлуатація обійдеться вам значно дорожче.
Також варто звертати увагу на кліматичний клас холодильників. Наприклад, якщо ви житель Києва, можете сміливо купувати техніку помірного клімату (до 32 ° С). Якщо ж у вас температура повітря може бути набагато більшрб, краще вибирати холодильник для тропічного клімату, який може витерпіти температуру до 43 ° С.

Якщо вам не важко самостійно постійно розморожувати брили льоду в морозилці - сміливо беріть звичайний холодильник з ручним розморожуванням. Він обійдеться дешевше, ніж агрегати з авторозморозкою. Також вони часто надійніші Існує також варіант, який не передбачає розмороження взагалі. Такі холодильники мають ноу-фрост, що має на увазі обдування продуктів сухим повітрям. Саме через постійно сухе повітря продукти треба постійно ретельно упаковувати. Та й енергії такі «помічники» вимагають більше. Так що два рази подумайте, перш ніж купувати ноу-фрост! Те ж стосується і усіляких «примочок» типу звукової сигналізації, розумної електроніки і т.д., і т.п.

Що стосується комфорту, якщо для вас це відіграє велику роль, зверніть свою увагу на наявність в холодильнику знімних перегородок, різних поличок, секцій, акумулятора для аварійного відключення енергії. Також в деяких примірниках є схематичні покажчики. Вони допомагають правильно визначитися з місцем розташування продуктів. Ще існують трикамерні холодильники. Вони володіють нульовою зоною, яка потрібна в тому випадку, якщо продукти не потрібно заморожувати або слід зберігати в близькій до нуля температурі.

Виробництво і техніка на місці не стоять, постійно виходять нові, більш сучасні агрегати, які підійдуть тим, хто намагається йти в ногу з часом.

Пам'ятайте одне, перш ніж йти в магазин за покупкою холодильника, вивчіть всю теорію за допомогою мережі Інтернет!

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати побутовий фільтр для води

Як вибрати побутовий фільтр для води

Вода - це наше здоров'я, наше життя. Останнім часом люди...

Як вибрати ортопедичний матрац?

Як вибрати ортопедичний матрац?

Згідно з медичною термінологією термін "ортопедія" передбачає використання певних засобів,...

Что подарить бабушке?

Что подарить бабушке?

С самого детства самые яркие и добрые воспоминания связаны с...

Вибираємо олівці для дитини

Вибираємо олівці для дитини

Магазини пропонують великий вибір малювальних аксесуарів для дітей. Це фарби...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...

Как купить дешевые билеты на сам…

Как купить дешевые билеты на самолет: полезные советы

Самолет – самый комфортный способ...