Як вибрати болгарку для дому

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
вибрати болгаркуСьогодні болгарка є невід'ємною частиною набору не тільки професійного будівельника, а й любителя у цій галузі. На ринку представлена ​​величезна різноманітність всіляких моделей болгарок.

Визначитися відразу складно, можна вибрати не зовсім той варіант, який підійде для універсального використання в побуті. Про те, як вибрати болгарку для дому, піде мова далі. Адже в будинку кожного чоловіка має бути цей інструмент.

Для чого потрібна болгарка
Сьогодні болгарка, наприклад DWT WS10-125 T, має універсальне призначення. Вона використовується людьми в приватних будинках, квартирах і на дачі. Це дійсно універсальний інструмент. Звичайно, спочатку це кутошліфувальна машина. Її призначення було саме таким, але зараз сфера застосування інструменту значно розширилася.

Багато хто використовує болгарку виключно для розпилювання різних матеріалів, при цьому не застосовуючи інструмент за прямим призначенням. Вона здатна розпиляти практично будь-який матеріал, який використовується в будівництві. Це може бути не лише деревина, а і пластик, гіпсокартон і т.д. Куди простіше скористатися саме болгаркою, а не витрачати час на розпилювання звичайною пилкою. До того ж можна придбати найрізноманітніші диски для цього інструменту.

Якщо говорити про шліфування, то і тут болгарка незамінна. З її допомогою можна обробляти різні матеріали. Це може бути навіть натуральний камінь або бетон.

Як вибрати болгарку для дому?

Перед тим як вибрати болгарку для будинку, необхідно визначитися, який повинен бути діаметр диска, який використовується в роботі. На ринку представлена ​​величезна кількість різних дисків. Вони мають різноманітний діаметр. Можна вибрати диск діаметром від 115 до 230 мм. При цьому дуже важливо заздалегідь продумати, для якої роботи буде використовуватися болгарка. Вона повинна строго виконувати свою функцію.

Якщо мова йде про різання металу або дерева, то варто придивитися до великого діаметру, так як діаметр в 115 мм буде малий. Всі диски мають властивість зношуватися. Вони досить швидко приходять в непридатність під час експлуатації болгарки.

Оптимальний розмір кола для болгарки становить 125 мм.

Потужність: деякі параметри

Цей параметр теж дуже важливий при роботі. При виборі болгарки на нього варто звертати пильну увагу. Кутошліфувальні машини можуть мати потужність від 0,5 до 2,5 кВт. Цей показник ніяк не пов'язаний з попереднім. Тут мова йде про те, який тип робіт потрібно проводити за допомогою інструменту.

Потужність болгарки повинна бути різною, виходячи з того матеріалу, з яким доведеться працювати.

Якщо роботи будуть вестися з простим матеріалом, наприклад дерево, то тут можна обійтися потужністю болгарки в 600-800 Вт. При цьому кола можуть бути різні. У тому випадку, якщо працювати доведеться з більш вибагливим матеріалом, наприклад, різати або шліфувати грубий метал, то потужність повинна бути приблизно в 2 рази більше.

Цей параметр безпосередньо залежить і від того, яке навантаження доведеться витримувати болгарці. Якщо роботи ведуться з великими колами, то не варто вибирати інструмент, який має низьку потужність. Навантаження на сам інструмент буде дуже велика.

У процесі роботи прилад може не витримати навантаження і згоріти. Це явище зустрічається не так уже й рідко. Деякі перевантажують свої болгарки, а потім несуть їх у ремонт. В основному потужність характеризує саме здатність болгарки обробляти той чи інший матеріал.

Потужність, зрозуміло, впливає і на швидкість роботи болгарки. Багато хто помилково вважає, що цей критерій теж дуже важливий при виборі. Однак на нього не варто звертати уваги. Швидкість напряму залежатиме від діаметра диска. До того ж її в сучасному інструменті можна легко регулювати. Для цих цілей встановлюється спеціальний регулятор швидкості.

Всі болгарки можуть оснащуватися або однією ручкою, або двома. Цей критерій досить важливий при виборі приладу. Одна ручка обов'язково знаходиться безпосередньо біля шпинделя інструменту, а друга може бути прироблена до його корпусу або перебувати на задній частині.

М'який пуск - досить цікава функція, яка допомагає в роботі. Найчастіше болгарки мають її. Проте варто пам'ятати, що не завжди м'який пуск працює однаково. Іноді це порожні слова, особливо якщо мова йде про болгарку, яка має низьку вартість. Краще не вірити, а провести випробування. При цьому варто повісити на болгарку великих розмірів диск. Тільки в цьому випадку можна відчути реальну різницю.

М'який пуск згладжує ривки при стартовому запуску інструменту. До того ж ця опція захищає електромережу від перевантажень, які може забезпечувати болгарка в процесі свого пуску. Опція дуже корисна, тому варто віддавати перевагу болгаркам, які мають її у своєму арсеналі.

Яка країна-виробник краще?

На ринку представлена ​​велика кількість різних брендів від відомих виробників. Болгарок на прилавках може перебувати кілька сотень. Найбільш якісні моделі привозять з Німеччини та інших країн Центральної Європи. Тут за якістю продукції уважно стежать.

Досить багато на сучасному ринку і китайських моделей. Варто розглядати тільки ті, які називаються заводським Китаєм. Вони можуть бути досить якісно зроблені. При цьому коштують не так дорого, як європейські прилади.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати побутовий фільтр для води

Як вибрати побутовий фільтр для води

Вода - це наше здоров'я, наше життя. Останнім часом люди...

Як вибрати меблі для ванної кімнати

Як вибрати меблі для ванної кімнати

Ванна кімната вже давно стала незамінним атрибутом цивілізованого життя. І...

Як вибрати ресторан для важливої ​​події

Як вибрати ресторан для важливої ​​події

Іноді в нашому житті виникає необхідність розмістити за столом і...

Як вибрати пряжу для в'язання

Як вибрати пряжу для в'язання

Перш ніж почати в'язати виріб, необхідно вибрати пряжу, якої в...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновити


Посилання по темі:


загрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Як вибрати пароочисник (пароочищ…

Як вибрати пароочисник (пароочищувач)...

Пароочищувачі зараз дуже часто рекламують...

Як вибрати термобілизну...

Як вибрати термобілизну...

Вибір термобілизни починається з визначення...

Як вибрати гітару...

Як вибрати гітару...

На смак і колір товариша...

Як вибрати ванну?

Як вибрати ванну?

Ви нарешті вирішили зробити ремонт...