Як вибирати побутовий фільтр для очищення води

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
фільтр для очищення водиБільшість людей відповідять ствердно на питання: «Чи потребує вода з-під крана додаткової очистки?» І будуть праві, тому як якість води, що надходить в наші квартири, залишає бажати кращого. в цьому випадку вирішити проблему допоможе побутовий фільтр. Як вибрати фільтр для очищення води?


Для питної води характерно так зване вторинне забруднення (адже з водопостачальних станцій виходить вода, відповідна всім затвердженим і чинним нормам і правилам), тому більшість побутових фільтрів для води виконують функцію доочистки. По-перше, від хлору (на жаль, до цих пір 50% води продовжують хлорувати, хоча інші 50% уже знезаражують ультрафіолетом), по-друге, від іржі та інших механічних частинок. Третє призначення фільтра - поліпшення смакових якостей води. Фахівці рекомендують використовувати фільтри відомих марок і виробників.

На Заході проблема позбавлення води від хлору і хлорорганічних речовин була вирішена за допомогою невеликих побутових фільтрів на 20 років раніше, ніж у нас. Але як то кажуть краще пізно, ніж ніколи.

Фільтри бувають різні

А якої моделі віддати перевагу?

Фільтр, який насаджується на кран. Якщо ви хочете фільтрувати воду прямо з-під крана, то відповідним варіантом стануть фільтр «Аквафор» і «Бриз», що насаджуються прямо на кран. І не забувайте вчасно міняти картридж бо, коли ресурс послід нього вичерпаний, бруд з нього почне потрапляти і у фільтровану воду. Картридж розрахований на 3 місяці роботи за час якої він здатний очистити 760 л води.
Якщо мова йде про підготовку питної води, то підійде фільтр глечик («Бар'єр», Кeosan), який розрахований на відносно невеликий, періодично оновлюваний об'єм води. При цьому є можливість зберігати воду в глечику, що поставляється в комплекті з фільтром.

До категорії економічних і надійних в експлуатації відносяться мембранні фільтри (які компактні і портативні). Діють за принципом різниці тисків: в одну ємність з водою поміщають фільтр, а в іншу, розташовану нижче на 70-150 см, - вихідну трубку. Вода, проходячи через мікроотвори мембрани фільтра, звільняється від сторонніх часток, розміри яких більше молекули самої води.

Так відбувається очищення води від сторонніх домішок, бактерій, важких металів, пестицидів. Недоліком даної моделі є його невелика продуктивність: на добу при безперервній роботі він здатний призвести 15-25 літрів очищеної води. Ресурс повного вироблення становить 2500 л.

Найбільш досконалими на сьогоднішній день залишаються осмотичні фільтри в них використовується метод зворотного осмосу. Незважаючи на те що такі моделі можуть забезпечити будь-яку ступінь очищення, їх істотним недоліком є ​​висока ціна, значні експлуатаційні витрати і вкрай мала продуктивність. Попутно зауважимо, що метод зворотного осмосу зазвичай використовується підприємствами, зайнятими випуском чистої бутильованої води. Тому якщо вас цікавить доставка воды Донецк, то рекомендуємо звернутись до компанії IDS Aqua Service.

Тим, хто ще вагається з вибором моделі, можна порадити провести власний маркетинг і вивчити пропозиції, побувавши в декількох спеціалізованих магазинах і поговоривши з продавцями - консультантами.

Відомо, що ціна фільтра безпосередньо залежить від його типу. Якщо побутові прилади очищення води розмістити за зростанням вартості, то вийде наступний порядок: насадка на кран, фільтр-універсал, фільтр-глечик, фільтр, що приєднуються до крана тільки на час фільтрації, і стаціонарний фільтр.

Яку б ви модель не вибрали, важливо знати, що при фільтрації води з неї разом із шкідливими частками і домішками видаляються і корисні, що позбавляють наш організм життєво необхідних речовин.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати дитячу шапку?

Як вибрати дитячу шапку?

Кожен батько щодня турбується про здоров'я своєї дитини взимку, і...

Як вибрати гаманець? Основні вимоги

Як вибрати гаманець? Основні вимоги

Гаманець - це аксесуар, який просто зобов'язаний бути одночасно стильним...

Вибираємо коляску для малюка

Вибираємо коляску для малюка

Більшість молодих батьків намагаються підготуватися до народження малюка заздалегідь, але...

Як вибрати стіл на кухню? Поради експертів

Як вибрати стіл на кухню? Поради експертів

Ніхто не буде сперечатися з тим, що кухня є одним...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Як вибрати пароочисник (пароочищ…

Як вибрати пароочисник (пароочищувач)...

Пароочищувачі зараз дуже часто рекламують...

Як вибрати термобілизну...

Як вибрати термобілизну...

Вибір термобілизни починається з визначення...

Як вибрати гітару...

Як вибрати гітару...

На смак і колір товариша...

Як вибрати ванну?

Як вибрати ванну?

Ви нарешті вирішили зробити ремонт...