Скільки чудес на нашій планеті?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Скільки чудес на нашій планеті?У всі часи людей захоплювали величезні і величні предмети, які викликали у них мимовільний трепет. Причому в список по-справжньому великих чудес, якими захоплювалися в різні епохи, входили як природні явища, наприклад, Великий Каньйон у США, так і щось створене руками людини, наприклад, величезні хмарочоси. Всіх неухильно тягне до такого, що змушує нас відчувати себе карликами. Саме тому я вирішила створити свій власний список унікальних величезних речей, які також можна назвати свого роду чудесами. 

1. Вакуумна камера. Ця камера використовується для того, щоб можна було спостерігати за взаємодією матерії при відсутності сили тяжіння, за допомогою зміни умов простору. Безумовно, таких камер у світі сотні, якщо ви поїдите в ОАЕ відпочинок, ви самі в цьому переконаєтесь, але є одна, яка викликає мимовільне захоплення своїми розмірами. Знаходиться вона на території штату Огайо, США, у невеликому містечку Сендаскі і носить назву Плам Брук. Тут проводять тестування на космічних кораблях, які вже готові до польотів. Вакуумна камера Плам Брук має 37 метрів у висоту, при цьому висота космічного корабля складає всього 23 метри.

2. Плато Салар де Уюні. Одним з природних чудес , які потрапили в мій список, є величезне соляне плато під назвою Салар де Уюні, яке знаходиться на південному заході Болівії. У деяких місцях цього плато товщина соляного покриття дорівнює кільком метрам, а саме плато розташовується на висоті 3,6 км над рівнем моря. Саме тут знаходиться дві третини всіх світових запасів солі на Землі. Є тут ще одна дивна особливість. Більшу частину року поверхня плато покрита водою, що перетворює Салар де Уюні у величезну дзеркально чисту поверхню.

3. Самий великий відкритий басейн. Всі ми звикли, що відкриті басейни не відрізняються величезною площею і є занадто переповненими людьми. Але басейн San Alfonso Del Mar Resort, який розташовується на території Чилі, доводить абсолютно зворотну річ. Якщо дивитися на басейн з висоти пташиного польоту, то він здається величезною і незвичайною лагуною. Довжина San Alfonso Del Mar Resort - 900 метрів, а глибина - 35 метрів. При цьому сюди вміщається більше 60 мільйонів галонів води. Завдяки сучасним технологіям очищення і подачі води, цей басейн абсолютно безпечний для навколишнього середовища.

4. Найбільший відеоекран. Величезний відеоекран, який, власне, являє собою окрему стіну арени Корінтіанс, що розташований у місті Сан-Паулу в Бразилії, має 170 метрів ширини і 20 метрів висоти. Будь-яка людина, яка просто подивиться в бік стадіону, де пройде фінал ФІФА-2015, зможе побачити відео матчу або інформацію з табло.

5. Найбільший зоопарк. Зоопарки - це одне з тих місць, куди я любила ходити в дитинстві. Саме тому я не могла не внести до свого списку Henry Doorly Zoo, який знаходиться на території Омахи. Він не може похвалитися найбільшою площею, але саме тут відвідувачі можуть познайомитися з самим величезною кількістю звірів, птахів і рептилій. Незважаючи на те що цей зоопарк займає всього лише 130 акрів (при цьому, наприклад, Red McCombs Wildlife має площу 120 тисяч акрів), тут знаходиться 17 тисяч самих різних тварин. Крім того, саме тут можна побачити найбільшу внутрішню штучну пустелю і величезний відділ котячих.

Безумовно, на нашій планеті ще багато найрізноманітніших чудесних місць і речей, які можуть бути внесені до списку найбільших у світі. І щороку цей список поповнюється все новими і новими винаходами людства.

Читайте також в рубриці «Відпочинок»

Комедія «Диктатор». Як не пустити демократію в будинок?

Комедія «Диктатор». Як не пустити демократію в будинок?

Ті ж, хто не мав честі ознайомитися з колишніми проектами...

Де відпочити взимку? Топ-5 місць зимівлі українців

Де відпочити взимку? Топ-5 місць зимівлі українців

Розпещені достатком доступних і комфортних закордонних курортів, наші земляки все...

Як вибрати ресторан у Києві?

Як вибрати ресторан у Києві?

Все змінюється, тому тенденції світового ресторанного бізнесу вплинули і на...

Що дивитися у вихідні 31 березня - 1 квітня?

Що дивитися у вихідні 31 березня - 1 квітня?

Феноменальний успіх «Голодних ігор» не залишає шансів конкурентам прорватися на...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Що подивитися в Трускавці

Що подивитися в Трускавці

Трускавець - це перлина курортного...

Анталія: що подивитися?

Анталія: що подивитися?

Центральний курорт середземноморського узбережжя -...

Де в світі знаходяться самі незв…

Де в світі знаходяться самі незвичайні ресторани?

Гастрономічні пригоди не завжди пов'язані...

Що подивитися в Полтаві?

Що подивитися в Полтаві?

Ви ще жодного разу не...

Міста України. На що подивитися …

Міста України. На що подивитися в Донецьку?

Донецьк - велике, світле місто,...

Запізнення на літак або втрата б…

Запізнення на літак або втрата багажу - що робити?

Запізнення на літак або втрата...

Кому і як прийнято давати «на ча…

Кому і як прийнято давати «на чай»?

У нашій країні клієнти не...

Як провести відпустку?

Як провести відпустку?

Як провести відпустку? У літній...

Париж. Що подивитись і на що зве…

Париж. Що подивитись і на що звернути увагу

Париж - місце, яке, потрапивши...

10 причин відвідати Фінляндію

10 причин відвідати Фінляндію

Столиця Фінляндії - місто Хельсінкі Що...