Як навчитися битися (захищати себе)...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.01 (60 Голосів)

Як навчитися битисяНапевно, кожного хлопця, а останнім часом і кожну дівчину відвідувала думка, щоб навчитися битися. Таке бажання з'являється із-за багатьох причин, наприклад, бажання помститися своїм кривдникам, чи бажання захистити своїх близьких, просто похвалитися перед друзями, або виробити впевненість у собі і в своїх силах, - це далеко не весь список. 

Як видно, причин є багато. Як відомо, хлопець, який може постояти за себе, у слабкої статі викликає захоплення, а у своїх знайомих і друзів - повагу. Як же навчитися битися? На це питання я спробую відповісти.

По-перше: швидко і добре навчитися битися можна, тільки якщо відвідувати секції по одному з декількох видів єдиноборств. Ви, напевно, запитаєте, для чого тоді читати цю статтю? Для того, щоб правильно обрати для себе секцію. Найбільш оптимальними варіантами спортивних занять, безперечно, є бокс і кікбоксинг.

Саме на тренуваннях в секціях боксу або кікбоксингу, вас навчать правильно бити і «поставлять» вам удар, так само вас навчать правильно ухилятися від ударів і правильно стояти під час удару або ухилення від нього. Бонусом, безумовно, стануть витривалість і мускулатура, треновані під час занять.

Якщо ж ви поки що не знаєте, як навчитися битися, хорошим варіантом для вас стане вільна боротьба.

За допомогою вільної боротьби можна розвинути велику кількість якостей, таких як: спритність, гнучкість, різкість, і багато інших. Вільна боротьба є кращим видом спорту для тих, хто прагне навчитися битися - її техніка ведення спарингу, наближена по своїй суті до вуличних бійок.

Так само можна виділити і дзюдо.

Тут головним є вміння відчути суперника, а сила грає не дуже значиму роль. Для хлопців, які не мають богатирську статуру, але хочуть навчитися битися, підійде саме дзюдо; дзюдо є оптимальним варіантом і для дівчат.

Ми не сказали про східні єдиноборства, але відвідування таких секцій не принесе належного результату. Всупереч усім голлівудським фільмам, де каратист розкидає всіх наліво і направо, в реальній вуличній бійці він не зможе протистояти боксеру. Карате, у-шу чи кунг-фу переслідують інші цілі.

Але одна справа, якщо відвідувати якісь секції, і інше, якщо тренуватися вдома, тобто в домашніх умовах. У домашніх умовах важче навчитися битися через відсутність суперника. Але тут головне бажання.
Багато поспішать в спортивні магазини, щоб купити боксерську грушу і рукавички, але цього поки не слід робити, краще почніть з тренувань витривалості, для цього можна зайнятися бігом або стрибками на скакалці (але не треба починати бігати відразу на великі відстані або виконувати 200 стрибків за раз, - почніть з меншого і поступово збільшуйте навантаження). Такі тренування необхідні для того, щоб підготувати м'язи до майбутніх навантажень.

На сьогоднішній день існує безліч книг чи посібників на тему: «Як навчитися битися?».  Але найкращим варіантом служать відеокурси на дану тему.

Так само можна залучити своїх знайомих або друзів, які теж хочуть навчитися битися, але все-таки в домашніх умовах з усіма азами того чи іншого виду спорту ознайомитися не вдасться, але попрактикуватися слід. Поставте собі за мету навчитися битися, сміливо йдіть до неї, - і у вас все вийде. 


Читайте також в рубриці «Спорт і фітнес»

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога - одна з найбільш популярних...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг це надзвичайно складно, вимагає великих...

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура - мрія будь-якої дівчини, а пружні...

Как подобрать седло для велосипеда

Как подобрать седло для велосипеда

Велосипедные седла относятся к основным элементам, от которых зависит комфорт...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися битися (захищати се…

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти...

Як накачати м'язи грудей в домаш…

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура -...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям,...

Як одягатися в тренажерний зал?

Як одягатися в тренажерний зал?

Одяг - це, звичайно, не...

Я хочу почати займатися йогою, щ…

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Я викладаю йогу вже більше...

Як почати робити зарядку?

Як почати робити зарядку?

Питання «Як почати робити зарядку?»...

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога...