На что обращать внимание при выборе спортивных добавок?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

добавкиТрудно даже себе представить, какое количество людей мечтает о том, чтобы привести свое тело в порядок и выглядеть идеально. Тем не менее, даже те, кто все же записывается в зал, нередко не добиваются результата. Почему так происходит?

Як правильно робити зарядку вранці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.17 (3 Голосів)
Напевно кожен з нас з великим завзяттям починав робити щоранку зарядку, але потім це запал кудись зникав. Для того щоб робити зарядку щоранку і не кидати, вам знадобиться підтримка з боку близьких, їх моральне схвалення вашої корисної звички. Комплекс вправ ранкової зарядки забезпечить гарний настрій і заряд

Вчимося вибирати бігову доріжку, - тренажер для спортивних занять

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосів)
Вчимося вибирати бігову доріжкуКупівля тренажера, будь-якого - справа відповідальна, оскільки це безпосередньо стосується вашого здоров'я. Неправильний вибір в кращому випадку не принесе бажаних результатів, в гіршому - негативно вплине на вашу фізичну форму і суглоби.

Вибираємо правильно бігові кросівки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
бігові кросівкиПід час бігу навантаження йде не тільки на ноги, але й на інші частини тіла і органи. Тому від якості кросівок для бігу буде залежати ефективність пробіжки і здоров'я всього організму. Наприклад, якщо кросівки неякісні, тоді ударне вертикальне навантаження буде йти на міжхребетні диски і суглоби, що сприятиме їх зміщення або руйнування. Так давайте ж розберемося, яка взуття найкращим чином підійде для бігу, щоб він не тільки приносив задоволення, а й зміцнював здоров'я, а не руйнував його.

Вибираємо бігову доріжку для дому

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 (2 Голосів)
Вибираємо бігову доріжкуПри сучасному темпі життя, коли люди постійно кудись поспішають і вічно запізнюються, замість піших прогулянок вони вибирають всілякі транспортні засоби. І добре, якщо це виявиться велосипед. 

Як сходити в аквапарк без проблем. Поради

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (2 Голосів)
аквапаркУ міські літні спекотні місяці аквапарки стають просто порятунком для людей, охочих опустити тіло в прохолодну водичку. Та й настрій у відпустці у людей такий, що тягне випробувати всі водні радості життя - від ледачої пляжної засмаги до екстремальної гірки «Торнадо» в аквапарку. 

Вправи для схуднення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.10 (5 Голосів)
Вправи для схудненняЯк кажуть, рух це життя. Але якщо ваші рухи обмежуються тільки переходами від дивана до кухні, а найважче, що ви піднімаєте, це столові прилади, то навряд чи за допомогою такого способу ви зможете похудати.

Вибираємо спортивний тренажер для дому

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
спортивний тренажерМати гарну підтягнуту фігуру - це здорово і модно, проте багатьох із нас турбує проблема надмірної ваги і млявість м'язів у зв'язку з практично нерухомим способом життя. Але знайти час на похід в тренажерний зал або на пробіжку в парку найчастіше не виходить, та й погода не завжди досить комфортна. Хорошим рішенням у цій ситуації будуть домашні тренажери, які дадуть можливість у зручний час займатися власною фігурою.

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.64 (7 Голосів)
Як накачати м'язи грудейКрасива і підтягнута фігура - мрія будь-якої дівчини, а пружні гарні жіночі груди - предмет жадання кожного чоловіка. Самі груди складаються з молочної залози і жирового прошарку, а під залозою знаходиться великий грудний м'яз. Змінити форму або збільшити бюст без пластичної операції неможливо, однак спеціальні вправи допомагають накачати грудний м'яз, що візуально піднімає груди і робить силует більш спортивним.

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 (4 Голосів)
займатися йогоюЯ викладаю йогу вже більше 7 років і дуже часто мене запитують: «Як мені почати займатися?». Я впевнена, що кожен чув слово-«йога». Для більшості людей це слово оповите таємницею. Багатьом страшно прийти в клас, тому що вони «новачки», хтось думає, що «йогою займаються тільки жінки за 50», комусь «страшно потрапити в секту» ну і багато ще того, що абсолютно не відповідає дійсності. 

Як приймати амінокислоти?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 (3 Голосів)
Як приймати амінокислоти?Прийом спортивної амінокислоти стало невід'ємною частиною життя більшості спортсменів. Спортивні амінокислоти являють собою подобу будівельного матеріалу для білків в організмі. Відповідно завдяки прийому спортивних амінокислот в організмі утворюються всі елементи і тканини.

Як вибрати штангу для домашнього спортзалу?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосів)

Як вибрати штангуНапевно, у кожного спортсмена виникало бажання створити свій особистий, домашній спортзал. Це питання виникає з певних причин, основою яких є катастрофічна нестача часу на відвідування колективного спортзалу. 

Як одягатися в тренажерний зал?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.10 (5 Голосів)

Як одягатися в тренажерний залОдяг - це, звичайно, не головне в спортивному залі. Він не підвищує витривалість, не впливає на швидкість отримання вами бажаної фізичної форми, але здатен зробити тренування комфортним або некомфортним.

Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

займатися на велотренажеріЯк же часто ми чуємо думку про те, що заняття на тренажерах в домашніх умовах не приносять ніяких результатів. А ви запитайте у будь-якого з незадоволених користувачів, а займаються вони? Як правило, у відповідь ви почуєте, що займалися, але не побачили результатів. І що стоїть тепер велотренажер в кімнаті, в кращому випадку, використовується як вішалка, в гіршому - пил збирає.

Як розвинути гнучкість хребта?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Як розвинути гнучкість хребта?Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям, які відбуваються в організмі людини, йдуть від хребта. Як же я вірю в це висловлювання. І в те, що проблеми з хребтом доставляють нам велику частину болячок, я теж вірю. Ну, звичайно, є ще нерви, які шкодять нам не менше. Але сьогодні мені важливо покінчити зі своїм остеохондрозом, тому буду розбиратися з цим. Нерви почекають свого часу ...

Як бігати, щоб схуднути?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.10 (5 Голосів)

Як бігати, щоб схуднути?Існує поширена помилка, що біг це надзвичайно складно, вимагає великих витрат енергії і часто призводить до травм. Не рідко мені доводилося чути в основному від дівчат, що біг «це не моє», «о ні, ні, ні, тільки не біг» і «у мене дихалка слабка» :). Почавши одного разу займатися бігом дуже багато людей продовжують бігати все життя, отримуючи від цього заняття величезне задоволення. Моєю метою, коли я починала бігати, було інтенсивне схуднення, але незабаром я бігала вже виключно заради бігу. Через наші довгі зимові місяці я почала займатися на біговій доріжці у фітнес центрі, причому обов'язково чергувала біг з ходьбою.загрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як навчитися битися (захищати се…

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти...

Як накачати м'язи грудей в домаш…

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура -...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг...

Як одягатися в тренажерний зал?

Як одягатися в тренажерний зал?

Одяг - це, звичайно, не...

Я хочу почати займатися йогою, щ…

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Я викладаю йогу вже більше...

Як почати робити зарядку?

Як почати робити зарядку?

Питання «Як почати робити зарядку?»...

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям,...