Як молодим мамам реагувати на нав'язливі поради?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
нав'язливі порадиПорадники бувають різні і більшість з них - це зовсім сторонні люди, які не можуть не поділитися своїми знаннями. Їм тільки дай повчити вас розуму і розказати, як жахливо поводиться ваша дитина і як погано ви її виховуєте. Уникнути такого роду доброзичливців не вийде, тому спробуємо знайти вдалі способи реагування, які вгамують непрошених порадників, але при цьому не послужать несприятливим прикладом поведінки для вашої дитини. 

Практично відразу після народження дитини молоду маму буквально закидають порадами. Спочатку бабусі малюка, спираючись на свій давній досвід, критикують: їсть погано, спати лягає пізно, гуляє мало! Все, що б не робила мама - все це неправильно, і дитині буде добре, тільки в тому випадку, якщо беззаперечно слідувати бабусиним порадам. Паралельно зі своїми порадами вступають інші мами на дитячому майданчику, бабульки біля під'їзду, продавці в магазинах і навіть просто випадкові перехожі, і саме з ними поводитися доброзичливо і врівноважено найважче. Грубіянити не хочеться, дотепного нічого в голову відразу не приходить, залишається тільки промовчати і роздратовано віддалитися, вислуховуючи навздогін, яка ви байдужа мама. Також варто не забувати, що завжди можна найняти няню Киев, яка вбереже вас від багатьох проблем на початку.

Так що ж робити? Зберігайте спокій! Найважче - це зберігати спокій, але це саме те, що необхідно. По-перше, ваша дитина може не відреагувати на слова чужої людини, а от якщо мама почне нервувати, злитися або огризатися, вона відразу помітить і може перейняти вашу недоброзичливу манеру спілкування з людьми. Навіть якщо ви вирішили відповісти пораднику, використовуючи ненормативну лексику, робіть це спокійним голосом з посмішкою на обличчі. По-друге, більшість перехожих, що роблять вам зауваження, насправді не турбуються про вашу дитину, вони або навмисно, або підсвідомо провокують конфлікт . У простолюдді таких людей називають «енергетичними вампірами». Якщо ви будете спокійні і не почнете дратуватися, то вони швидко від вас відстануть.

Прислухайтеся до поради! Не потрібно думати, що якщо чиясь думка розходиться з вашою, то воно невірна. Прислухайтеся до поради, може бути, зауваження дійсно справедливе і людина, що намагається вам щось підказати, щиро бажає вашій дитині добра і хоче допомогти. Розпитайте у порадника, чи є у нього самого діти або онуки і як він веде себе в тій чи іншій ситуації. Коли справа стосується практичної сторони питання, то зазвичай люди або пасують і видаляються, або видають багато корисної інформації, яка напевно стане в нагоді вам в житті.
Відповідайте дотепно! Хочу навести лише кілька прикладів того, як можна ввічливо відшити докучливих перехожих. У ситуації, коли перехожі кажуть вашій дитині: «Будеш балуватися, я тебе заберу!», Можна весело відповісти: «Ні, ну що ви, він мені самій потрібен!» А якщо стверджують, що зараз за ним прийде Баба-Яга і забере , то можна заперечити: «Не обманюйте моєї дитини. Це неправда! » Якщо передрікають неприємності, мовляв, він зараз палицею собі око виколе або без шапки простудиться, можна подякувати: «Спасибі, що ви дбаєте про моє маля, в наш час рідко зустрінеш таких небайдужих людей!» А можна просто вибачитися: «Вибачте, що ми вам завадили! » А можна навіть проявити турботу:« Ви не хвилюйтеся, це дуже шкідливо для здоров'я. Я, наприклад, не хвилююся! »

Якщо лізуть знайомитися, чіпляються з питаннями, намагаються нав'язати власну філософію вашій дитині, і вам це не подобається, просто скажіть: «Вибачте, але ми вчимо дитину не розмовляти з незнайомими людьми!» Якщо ж людина не вгамовується, то запитайте його прізвище і поцікавтеся , як часто він пристає до маленьких дітей. Зазвичай люди лякаються і називати своє прізвище відмовляються. А можна взагалі нічого не вигадувати і не шукати якісь дотепні фрази. Просто повторюйте все в точності, що говорить вам порадник : «Ой, дійсно, а чого це моя дитина погано одягнена! Ой, а чого це він у мене так кричить! Ой, а чого це я за ним не слідкую! » і т.д. Дуже скоро це почне дратувати того, хто хотів змусити нервувати вас. А ще, коли хтось лізе до вас з порадами, можна почати говорити яку-небудь нісенітницю взагалі невпопад: «Ой, ви знаєте, а я минулого літа відпочивала в Сочі. Ви були в Сочі? Ні? Як? У Сочі зобов'язана відпочити кожна поважаюча себе людина! » І все в такому дусі. Повірте, що після декількох хвилин здивування порадник залишить вас у спокої.

Хочеться побажати всім порадникам не поспішати критикувати, повчати і робити зауваження незнайомим людям, намагаючись виховувати чужих дітей . Якщо ви дійсно хочете допомогти молодій мамі, то підтримайте її добрим словом, похваліть її зусилля або просто скажіть їй: «Який у вас чудовий малюк». Для будь-якої мами це буде величезною нагородою, тому що вона робить саму важку роботу в світі з максимальною самовіддачею, за яку не платять, не дякують і не підвищують по кар'єрних сходах.


Читайте також в рубриці «Материнство»

Коли віддавати дитину до школи

Коли віддавати дитину до школи

Рано чи пізно перед усіма молодими батьками постають тривожні запитання:   -...

Як почати економити після народження малюка

Як почати економити після народження малюка

Ні для кого не секрет, що молодій сім'ї після народження...

Топ-5 игрушек для девочки

Топ-5 игрушек для девочки

Детям подарки, игрушки покупаются очень часто, не только на праздники....

Як вибирати цукерки для дитини?

Як вибирати цукерки для дитини?

Шоколад і цукерки приносять дитині багато радості. Але ось чи...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Рекомендуємо:

Вагітність на mamatato.com

Все, що потрібно знати про вагітність і материнство.

Вагітність на mamatato.com

Це питання виникає у новоспечених вагітних одним з перших.
загрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Чи робити дитині щеплення (приви…

Чи робити дитині щеплення (прививки)?

Щеплення - болюча тема для...

Годування грудьми. Як кинути та …

Годування грудьми. Як кинути та перестати?

Ось вже ваш малюк підріс,...

Як дізнатися вагітна чи ні...

Як дізнатися вагітна чи ні...

У кожної жінки вагітність протікає...

Як правильно прати дитячі речі?

Як правильно прати дитячі речі?

Речі маленької дитини кожен день...

Як привчити дитину до порядку...

Як привчити дитину до порядку...

Кожна мама знає, що значить...

Як визначити термін пологів?

Як визначити термін пологів?

По терміну вагітності можна визначити...

Як навчити дитину математики

Як навчити дитину математики

Ваш карапуз вже знає цифри...

Як розвинути пам'ять у дитини...

Як розвинути пам'ять у дитини...

Як розвинути пам'ять у дитини?...

Перші пологи. Що потрібно знати?

Перші пологи. Що потрібно знати?

Перші пологи для жінки -...

Як розвивається вагітність...

Як розвивається вагітність...

Як відбувається розвиток вагітності по...