Як вибрати підгузники для новонароджених і дітей до року?

Цей атрибут спрощує життя сучасної мами. Вам не потрібно прати купу дитячої білизни, кількість якої зростає з кожною годиною!
Види підгузників
Не всі мами знають, що крім широко поширених «памперсів», є ще і багаторазовий варіант. Вони дозволяють заощадити бюджет сім'ї.
Одноразові
У народі їх часто називають «памперси», наприклад http://www.strekozka.ru/brand/genki/. У продажу є багато марок, але ця прийшла на наш ринок першою, звідси і пішла така назва.
Вони були винайдені і поставлені на масове виробництво в кінці 50-х років минулого століття. Зараз же ці підгузники використовуються практично в кожній родині, де є новонароджений. Памперси дуже полегшують життя молодої мами.
У продажу є велика кількість варіантів, як за ціною, так і по модифікації. Є спеціальні моделі з вбираючою зоною, розроблені для дівчаток і хлопчиків.
Розрізняють памперси для активних ігор і сну. Дуже зручними у використанні вважаються підгузники-трусики.
Безсумнівно, одноразовий варіант значно економить час, але згубний для гаманця. Якщо користуватися ними постійно, а не тільки під час прогулянки або сну, то в середньому на день йде 6 штук.
Нескладно підрахувати, скільки їх потрібно на рік, а використовуються вони, як правило, до 2 років точно. Поговоримо про плюси і мінуси цього винаходу людства.
Одноразові підгузники: плюси і мінуси
- економія часу і сил за рахунок того, що їх не потрібно прати, а просто «зняв і викинув»;
- дитина не відчуває дискомфорту, так як вони поглинають вологу;
- не підтікають;
- зручно використовувати при тривалих прогулянках і поїздках;
- забезпечують міцний сон малюкові.
- не економічні;
- не завжди зроблені з натуральних матеріалів;
- може виникнути алергія на матеріал виготовлення;
- не рекомендується використовувати дітям з діареєю, при дерматиті і екземі, а також недоношеним дітям у віці до 1 місяця;
- шкідливі для навколишнього середовища (на розкладання одного підгузника потрібно від 250 до 500 років);
- може виникнути проблема привчання до горщика (дитина може перестати звертати увагу на позиви сечовипускання).
Підгузки використовували як наші мами, так і бабусі. За час свого існування вони сильно видозмінилися. Хтось по-старому користується марлевими, інші ж купують сучасні багаторазові підгузки.
Вони бувають наступних видів:
- марлеві;
- тканинні трикутної і прямокутної форми;
- трикотажні із зав'язками;
- системи природного сповивання.
На доступній ціні, мабуть, всі переваги і закінчуються.
Тканинні підгузники трикутної і прямокутної форми складніші у виконанні, ніж попередні. Як правило, їх виготовляють з пелюшки або фланелевої тканини.
Цей варіант дає кращу фіксацію, ніж марлевий. Але він підійде тільки для крихт. Після 1,5-2 місяців дитина починає активно рухати ручками і ніжками. Такий варіант вже не буде так добре фіксуватися на тілі малюка.
Підгузник прямокутної форми особливо складний у виконанні. Потрібно примудритися залишити краї для фіксації, а центр скласти в кілька шарів для кращого утримування вологи. Після декількох маніпуляцій, спрямованих на його створення, приходить досвід, але трудомісткість все ж відштовхує багатьох мам.
Системи природного сповивання з кожним роком стають більш популярними. Це обумовлюється тим, що мами стали більше думати про екологічну чистоту того, що оточує її і малюка. Навколо стільки всього шкідливого, що хочеться максимально огородити своє чадо від цього.
Багаторазовий підгузник такої категорії може виглядати по-різному в залежності від виробника, але принцип залишається одним. Він складається з подібності трусиків і всмоктуючих вкладишів.
Матеріал, який прилягає до тіла, завжди натуральний. Це дозволяє уникнути появи попрілостей у дитини і роздратування. Підгузки фіксуються на тілі за допомогою кнопок або липучок. Розмір фіксується зміною положення застібок.
Багаторазові підгузники: плюси і мінуси
- не викликають алергію, подразнення і попрілості;
- при тривалому часі використання виходять дешевше, ніж одноразові;
- не містять шкідливих речовин;
- не роблять шкідливого впливу на навколишнє середовище;
- довгий термін експлуатації;
- дозволяють шкірі дихати;
- не мають протипоказань до застосування;
- створюють комфортні умови для шкіри дитини.
- вимагають постійного прання;
- можуть протекти (особливо вночі);
- за одиницю ціна вище, ніж у одноразових.
Читайте також в рубриці «Материнство»

Як підготувати себе до вагітності...
В ідеалі вагітність повинна приносити щастя і радість очікування. А...
загрузка...
Рекомендуємо:

Все, що потрібно знати про вагітність і материнство.

Це питання виникає у новоспечених вагітних одним з перших.
загрузка...