Що потрібно знати при виборі слінга для новонародженого?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
 вибір слінгаВелика частина сучасних мам знають багато чого про слінги та про їхню користь. Використання слінгу полегшує життя обом сторонам: і крихітка - завжди сита і задоволена, і матуся - спокійна і впевнена в тому, що малюк знаходиться в безпеці. Та до того ж, ще й руки вільні для домашніх справ, так що і тата є завжди чим нагодувати.

З найперших днів дитина повинна відчувати зв'язок з мамою, адже вони провели нерозривно дев'ять місяців. Це ціле життя до народження! Щоб малюк відчував себе комфортно і після пологів, йому потрібен такий же тісний зв'язок з мамою. Для цього й призначений слінг, в ньому карапуз відчуватиме себе захищеним, огорнутим теплом і ніжністю. Доведено, що таке «тісне» спілкування буде щедро винагороджено в майбутньому, ваш малюк буде гармонійно розвиватися і дивувати своїми успіхами.

Важливо! При виборі слінга необхідно враховувати:

вік та вагу карапуза. Різні слинги для новорожденных призначені для носіння діток з народження і приблизно до трьох років (до 20 кг). Ця інформація повинна бути вказана на упаковці. Якщо у вас виникнуть сумніви, зверніться до продавця-консультанта або уточніть на сайті виробника;
темперамент. Різні дітки - різні характери. Хтось любить тихесенько сидіти, притиснувшись поближче до мами, а когось важко утримати на одному місці. Для дуже активних малюків слінг - не самий підходящий варіант;
місце використання. Вдома краще використовувати легкі, натуральні тканини (бавовна, льон). На вулицю вибирайте слінги з міцніших, щільних матеріалів. Тільки не забувайте, що тепло від вашого тіла також буде передаватися і малюкові, тому будьте обережні, щоб не перегріти дитину.

Різновиди слінгів

Слінг-шарф являє собою тканинну смугу (довжиною 3-6м і шириною 45-70см). Існують різні техніки намотування слінг-шарфа, залежно від положення дитини. Малюка можна носити на одному або на обох плечах, навантаження на хребет при цьому розподіляється рівномірно.
Переваги: ​​добре підходить для носіння важких діточок і для довгих походів; багато варіантів положень для дитини (як горизонтальних, так і вертикальних).
Недоліки: не зовсім зручно використовувати вдома, так як намотування слінг-шарфа займає багато часу, і дитині в ньому може стати жарко через багатошаровість слінга.
Висновок: ідеальний для довгих прогулянок, підійде для носіння малюків від народження.

Слінг на кільцях представляє собою тканинну смугу (довжиною приблизно 2м і шириною -70см), з одного боку якої знаходяться кільця і подушечка під плече, а протилежна сторона заправляється в кільця таким чином, що довжину слінгу можна легко відрегулювати.
Переваги: ​​зручно використовувати вдома, так як цей вид слінгу зручно одягати і знімати.
Недоліки: при носінні слінга на кільцях навантаження йде на одне плече, що призводить до нерівномірного розподілу навантаження на спину, тому він не підходить для носіння важких діток.
Висновок: хороший для домашнього використання. 

Май-слінг має вигляд тканинного прямокутника або квадрата на чотирьох широких лямках по кутах. Нагадує рюкзачок для перенесення дітей. Лямки закріплюються на спині таким чином, що навантаження розподіляться рівномірно, а розташування малюка в слінгу - фізіологічне. В май-слінгу карапуз знаходиться у вертикальному положенні, тому використовувати даний вид слінгу можна не раніше, ніж з 3-4 міс.
Переваги: ​​рівномірно розподіляє навантаження, за рахунок кріплення слінга на обох плечах і стегнах. Підходить для тривалих прогулянок і для носіння важких діток.
Недоліки: немає горизонтального положення, не регулюється ширина лямок.
Висновок: ідеально підходить для тривалих прогулянок з малюком; комфортний розподіл навантаження; стильний зовнішній вигляд.

Як вибрати?

Перед покупкою рекомендується приміряти слінг (краще, разом з малюком!), Щоб відчути, як розподіляється навантаження і наскільки комфортні ваші відчуття в тому чи іншому слінгу. Добре, якщо продавець-консультант зможе показати вам різні техніки намотування слінгів.

Важливо! Тканина слінгу повинна бути міцною, не ковзати. Перевірте шви, вони не повинні виступати, це може завдавати дискомфорт дитині.

Бажано придбати відразу два слінга: один - для дому, другий для - вулиці. Це вбереже дитину від перенесення «вуличних» бактерій на ніжну, незахищену шкіру.

Крім того, важливо, щоб зовнішній вигляд і забарвлення слінга гармоніювали з маминим настроєм. Ці критерії вибору залежать тільки від ваших особистих переваг. Носіть малюка із задоволенням!

Читайте також в рубриці «Материнство»

Як перебороти страх перед пологами

Як перебороти страх перед пологами

У душі будь-якої жінки живе страх перед пологами. Це страх...

Як розвивається вагітність...

Як розвивається вагітність...

Як відбувається розвиток вагітності по тижнях - це дуже важлива...

Дитина кусається, що робити

Дитина кусається, що робити

Після того, як у малюків з'являються перші зубки, вони практично...

Як протікає розвиток дитини?

Як протікає розвиток дитини?

На кожному етапі розвитку у людини різна соціальна ситуація, а...

загрузка...

Рекомендуємо:

Вагітність на mamatato.com

Все, що потрібно знати про вагітність і материнство.

Вагітність на mamatato.com

Це питання виникає у новоспечених вагітних одним з перших.
загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як розвивається вагітність...

Як розвивається вагітність...

Як відбувається розвиток вагітності по...

Чи робити дитині щеплення (приви…

Чи робити дитині щеплення (прививки)?

Щеплення - болюча тема для...

Який одяг потрібен новонароджено…

Який одяг потрібен новонародженому?

Питання «Який одяг потрібен новонародженому?»,...

Годування грудьми. Як кинути та …

Годування грудьми. Як кинути та перестати?

Ось вже ваш малюк підріс,...

Діти. Виховувати чи любити?

Діти. Виховувати чи любити?

Коли в родині з'являються діти,...

Як читання казок впливає на дити…

Як читання казок впливає на дитину...

Старі, добрі казки розповідають малюкові...

Як дізнатися вагітна чи ні...

Як дізнатися вагітна чи ні...

У кожної жінки вагітність протікає...

Як правильно прати дитячі речі?

Як правильно прати дитячі речі?

Речі маленької дитини кожен день...

Рекомендації при виборі дитячого…

Рекомендації при виборі дитячого ліжечка

Народження малюка, напевно, найщасливіша і...

Як привчити дитину до порядку...

Як привчити дитину до порядку...

Кожна мама знає, що значить...