Як швидко вийти заміж

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.89 (14 Голосів)
Як швидко вийти заміжУ цій статті розмова піде про заміжжя взагалі і заміжжя після 30 років зокрема. Прочитавши статтю ви дізнаєтеся, що можна і потрібно робити, для того щоб жінці вийти заміж в найближчому майбутньому.

Як не дивно це прозвучить, потрібно почати з самої себе. Спробуйте не робити скептичних усмішок, а строго слідувати інструкції. Перше - візьміть чистий аркуш паперу і постарайтеся відверто відповісти на питання:

1. Як ви бачите ідеал вашої мрії? Зовнішність тут великої ролі не грає, головне, написати його бажані якості. Занадто прискіпливою ​​і вибагливою тут ​​бути не потрібно, адже ідеал, як відомо, живе тільки в добре придуманих казках.
2. Яке у вас оточення? Тут мається на увазі, якщо ваші найкращі подруги також незаміжні, то і у вас особливі зрушення на цьому фронті навряд чи відбудуться. Потрібно змінювати подруг, залишати нещасних і одиноких і обзаводитися життєрадісними і щасливими заміжніми.
Якщо зробити їх кращими подругами не виходить, потрібно хоча б зробити їх приятельками, частіше бувати у них вдома або спільно відвідувати різні заходи, знайти спільні інтереси. Увага! Про відбиванні чужого чоловіка в даному пункті мова не ведеться! 
3. Наскільки сильно залежите ви від батьків? Якщо так склалося, що мами або татусі досі вказують вам, що можна робити, а що не можна, про кардинальні зміни в особистому житті можете забути. Звичайно, якщо ви живете з батьками, зовсім не обов'язково збирати валізку і з'їжджати з житлоплощі. А якщо ви і так живете окремо, зовсім не потрібно міняти номер телефону, щоб мамуся не дзвонила і не давала порад, але прийняти свою життєву позицію і неухильно її дотримуватися все ж потрібно.
4. Напішіте чесно, чого ви в житті боїтеся. Мається на увазі все підряд. Може бути страх самотності, страх злиднів, страх темряви, страх висоти, страх перед миленькими нешкідливими істотами, що живуть в коморі. Різних фобій багато. Постарайтеся сформулювати їх для себе заздалегідь і чітко уявити, що боротися з ними будете самостійно, майбутнього чоловіка до цього залучати не варто. Йому про ці страхи краще взагалі не знати, а то раптом у нього є фобія на страхи своєї майбутньої половинки!
5. Чи багато для тебе означає твоя кар'єра? Це дуже легке питання для одних і дуже важке для інших. Якщо відповідь буде позитивною, краще на цьому пункті зупинитися до наступного разу, поки від самотності стане зовсім вже несила. Якщо відповідь негативна, потрібно відповісти на маленьке питання- чи можете ви пожертвувати кар'єрою заради щастя?
6. Які засоби пошуку чоловіка для вас прийнятні? Тут потрібно чітко визначитися з поняттям «чоловік», тому що якщо замість нього з'явиться поняття «коханець», то засоби пошуку будуть зовсім іншими. Хоча ... коханців найчастіше і ловити не потрібно, без гачків і без павутин самі ловляться. Про це свідчить і передача "Давай одружемось" з Василисой Володиной вес
7. Як швидко після знайомства ви переходите до інтимних стосунків? Суворого правила тут немає, а з того, що є, існує безліч винятків. Однак, практика показує, що не потрібно занадто поспішати з цією справою, але і надмірно затягувати не варто. Тобто, принцип «спершу в РАГС, потім в ліжко» може остаточно розполохати всіх претендентів, що залишилися. Хоча ... може саме вам попадеться той, який підтримає вас.
8. Наскільки зовні ви самі собі подобаєтеся? Звичайно, заміж виходять не тільки «міс всесвіт» або «міс міста», але все ж, якщо ви самі пофігістично ставитеся до своєї зовнішності, а значить, і до себе коханої, як же будуть ставитися до вас чоловіки?

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як зберегти шлюб...

Як зберегти шлюб...

Питанням про збереження шлюбу в той чи інший період задається...

Як пережити зраду у шлюбі?

Як пережити зраду у шлюбі?

Зрада в шлюбі найчастіше є сильною травмою для психіки будь-якої...

Як повернути хлопця, як повернути чоловіка

Як повернути хлопця, як повернути чоловіка

Одним з найбільш важко пережитих внутрішньоособистих конфліктів є конфлікт між...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше, здатна погіршити якість життя -...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...