Як зберегти відносини на відстані?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (2 Голосів)
відносини на відстаніУ житті все складається часом не так, як ми хочемо. Часом обставини накладаються на життєві перехрестя, і з цієї вельми вагомої причини дві люблячі людини змушені зберігати свої почуття, перевіряючи їх відстанню і часом.

Чи легко зберегти почуття, перебуваючи за сотню кілометрів один від одного, зможе відповісти лише той, хто отримав такий життєвий досвід. У статті ми наведемо загальну стратегію розвитку відносин на відстані: це певний підсумок проаналізованих листів, постів від людей, які вже випробували свою любов кілометрами.

Не знаєте, как пережить расставание с любимым человеком. Ми спробуємо вам допомогти. Безумовно, ви повинні спілкуватися, по можливості щодня: телефонні розмови, листування, скайп, соціальні мережі - вибираєте те, що підходить саме вам. Якщо немає часу для щоденного спілкування, тоді можна обговорити «годину виходу в ефір», коли обидві людини абсолютно вільні і можуть віддатися спілкуванню.

Висловлюйте свої почуття, часом лише перебуваючи на відстані від коханої людини, можна відверто і чисто розповісти про те таємне, що так важко висловити прямо в очі. Розповідайте про хороше і погане, діліться враженнями за день, тиждень. Обов'язково вживайте в мові ласкаві, ніжні слова, додавайте смайли по тексту повідомлень, передавайте свої почуття онлайн-листівками і красивими висловами.

Пам'ятайте про себе, кожен з двох люблячих людей має право на особистий простір: друзі, хобі, хвилини самоти - в повсякденності днів такі моменти допомагають наблизити момент зустрічі, а також дають основу для розмов та обміну враженнями.

Ваші стосунки залежать тільки від вас: проявіть фантазію, віддайтеся мріям і бажанням, придумайте якісь традиції. Перебуваючи далеко один від одного, ви можете підігрівати ваші почуття ніжними повідомленнями, незвичайними листівками, деколи можна додати пікантності й інтимності в слова. Іноді достатньо простого привіт-смайла або ніжного «добраніч!» в телефонній трубці. Стосунки на відстані мають життя, коли є якийсь момент несподіванки і інтриги, коли кожного моменту зустрічі (телефонний дзвінок, скайп-розмова, смс-повідомлення) чекаєш як першого побачення.

Але найважливіше, найголовніше - основа всіх відносин - віра. Віра в свої почуття, віра в очікування і час. Обставини річ тонка, вони змінюються і видозмінюються. І рано чи пізно приходить той момент, коли люди вже перестають жити порізно. Вони починають жити в одній квартирі, поруч один з одним - тому що вірили в продовження своїх почуттів.

Відстань у відносинах дає привід для багатьох сумнівних думок і тривог: зради, відмова від почуттів, обіцянок. Не варто себе накручувати, якщо з'являється якась подібна думка, треба піти на відверту розмову. Якщо людині нічого приховувати, якщо він вас любить і цінує, він заспокоїть вас, відсуне ваші тривоги. Але робити це варто акуратно і вміло, так як слово здатні дуже поранити, а образа є одним із сподвижників розставань.

Зберігаючи почуття на відстані, варто пам'ятати про три основні речі:
  • віра
  • час
  • спілкування
Довіряючи один одному, ви уникаєте порожніх сварок і дурних проблем. Проводячи з користю час, ви наближаєте зустріч. Спілкуючись, ви пізнаєте людину ближче, вчитеся розуміння, терпінню, любові.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Чоловік не хоче близькості з дружиною. Причини неприязні

Дуже часто чоловікам доводиться відвідувати сексолога з причини порушення потягу...

Закоханий Рак-чоловік: поведінка і ознаки

Закоханий Рак-чоловік: поведінка і ознаки

Багато людей живуть по гороскопах, вони дійсно вірять в силу...

Як зберегти подружню любов? Спілкування

Як зберегти подружню любов? Спілкування

Головне в сімейному спілкуванні - разом з партнером знайти таке...

Як зробити чоловіка щасливим...

Як зробити чоловіка щасливим...

В одному старому, доброму фільмі герой написав: «Щастя - це,...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...