Як бути, якщо ваш чоловік виявився домашнім тираном?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.60 (5 Голосів)
домашній тиранНе всі добре вміють розбиратися в людях, і часом нехороша людина виглядає хорошою для оточуючих. І тільки завдяки якимось збігом обставин чи випадковій події, можна зрозуміти, що він не той, кого за себе видавав. Також під час побудови близьких стосунків, не завжди відразу можна розкусити темні сторони вашого партнера. Особливо спочатку, коли на очах пелена закоханості, нам важко визнати, що у нашого об'єкта бажання взагалі можуть бути які-небудь недоліки. 

Саме тому коли вже важко займатися самонавіюванням, і ваш коханий показує свої негативні якості у всій красі, починається самозаспокоєння тим, що, швидше за все, дана обставина лише тимчасова, а незабаром все стане так само, як раніше. Але цього не трапляється.

Важко повірити, але у світі купа жінок терплять приниження та фізичні дії від чоловіків. Можна посміхнутися і сказати, що з вами такого точно не станеться, але від від тюрми, як відомо, зарікатися не варто. І, на жаль, навіть сама жвава дівчина не застрахована від того, що її коханий виявиться домашнім тираном. Отже, якщо виникли проблеми з чоловіком, найважливіше - це зізнатися самій собі в тому, що трапилося. Не можна приховувати цей факт відмовками, самонавіюванням і страхами осуду з боку оточуючих. Не потрібно соромитися виставляти цю проблему напоказ. Це не той випадок, коли не потрібно виносити сміття з хати, в даній ситуації не просто потрібно, а необхідно.

Якщо ви сама не знаєте, які методи можуть допомогти вам в даній ситуації, діліться проблемою з оточуючими, розповідайте про свою біду всім: колегам, родичам, друзям. Серед них обов'язково опиниться людина не боязкого десятка, яка допоможе вам вирішити цю задачу.

Якщо вам коханий ніколи в житті не створював враження грубої та агресивної людини, а навпаки всі навколишні знають його як милого і привітного, будьте готові до того, що всі звинувачення в події можуть впасти на вас. Ви можете почути такі версії, як те, що ви самі своїми вчинками спровокували підняти на себе руку. І тільки ви, звичайно ж, знаєте, що все було абсолютно не так, і ваш чоловік далеко не позитивний персонаж. Але не варто упускати сльози від образи і нерозуміння оточуючих. Якщо вам не вірять на слово, доведіть це на ділі. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Запросіть друзів у гості і спровокуйте вашого чоловіка на якісь агресивні дії, тільки робити треба це акуратно, щоб оточуючі дійсно не вирішили, що саме ви є провокатором всіх сімейних сварок. Якщо у вас вийде все акуратно, напевно ваш чоловік вийде з себе і покаже всю свою сутність перед гостями. І тоді вони вже не будуть думати, який же він білий і пухнастий.

Припустимо, все ваше оточення переконалося в тому, що ваш чоловік агресивний і небезпечна людина, і вірять, що він виявився домашнім тираном. Але що ж робити далі? Максимум, що зможуть зробити оточуючі - це прочитати нотації вашому чоловікові й присоромити його. Звичайно, можна звернутися до друзів або родичів чоловічої статі, які зможуть постояти за вас не тільки словесно, а й фізично. Однак агресія породить ще більшу агресію, і в даному випадку це не найкращий вихід. Хоча розмова чоловіка з чоловіком (якщо так ще можна назвати вашого чоловіка) іноді може дати хороші результати.

Якщо ви любите свого чоловіка, не хочете його кидати і впевнені, що той випадок був першим і останнім в вашому спільному житті, не варто приймати кардинальних рішень і відразу подавати на розлучення. Однак тут варто відрізняти реальний стан справ від вашого самонавіювання. Не потрібно виправдовувати чоловіка тільки тому, що ви боїтеся змінювати своє життя, не знаєте, як будете утримувати дітей після розлучення. Подумайте, адже безвихідних ситуацій не буває, і якщо ви зважитеся на цейстрашний крок, як розлучення, життя на цьому не зупиниться. А просто придбає інші відтінки і фарби. І, швидше за все, вони будуть більш світлих тонів, ніж зараз. Подумайте, чи готові ви ризикувати своїм здоров'ям, психікою замість нікому не потрібної стабільності ? Ніхто не буде вас поважати, поки ви самі не почнете це робити.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як привернути увагу хлопця...

Як привернути увагу хлопця...

Деякі самотні дівчата, зустрічаючи своїх подруг під руку з хлопцем,...

Як правильно знайомитися в соціальних мережах

Як правильно знайомитися в соціальних мережах

Як показує практика, знайомитися в соціальних мережах сьогодні набагато легше,...

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий період у нашому житті. Школа...

Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

Деякі розглядають відпускний час не тільки як можливість відновити сили...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...