Як дівчині познайомитися в інтернеті

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (7 Голосів)
познайомитися в інтернетіЗнайомства в інтернеті являють собою великі перспективи для молодих людей у зв'язку зі своєю доступністю і різноманітністю. У цій статті ми поговоримо про те, як же дівчині самій познайомитися в інтернеті з хлопцем, який її цікавить. Адже дуже часто, буває так, що багатьом дівчатам складно познайомитися з кимось в реалі в слідстві багатьох причин: брак часу, зайнятість, м та й просто сором'язливість. 

В інтернеті існує досить сервісів для спілкування, як наприклад соціальні мережі. Однак тільки сайти, які спеціалізуються на знайомствах, дозволять вам без проблем знайти те, що ви шукайте. Найпопулярніший з них mamba.ru надає широкий спектр інструментів для людей, які хочуть познайомитися в інтернеті. Але для цього вам доведеться слідувати декільком простим правилам.

Для початку визначте у себе в голові з якою цільовою групою молодих людей вам би хотілося познайомитися, а кого слід уникати відразу, що б не втрачати час. Адже на сайтах знайомств тисячі анкет чоловіків, і часом розібратися в них буває дуже складно. Постарайтеся врахувати якомога більше параметрів, так вам буде потім простіше орієнтуватися: вік, вага, зріст, робота, звички і мета знайомства і т.д. Заздалегідь обмовимося, що слід уникати анкети чоловіків з відсутньою фотографією, а так само із занадто перевантаженою інформацією на них. Якщо питання з цілодобовим доступом в мережу інтернет вирішене, а ваш лептоп покоїться на ваших колінах, то далі, вам слід зареєструвати свою анкету. Ця послуга безкоштовна і не займе у вас занадто багато часу, достатньо лише мати свою адресу електронної пошти, куди вам прийде лист для підтвердження створення вашого аккаунта на сайті знайомств.
Наступний крок, заповнюємо свою анкету. У ній постарайтеся бути якомога більш короткою і лаконічною, не варто викладати цілі філософські трактати і цитувати відомих поетів. Але в цілому анкета повинна виробляти позитивне враження. Ні в якому разі не заповнюйте пункти, пов'язані з сексом і сексуальним підтекстом, а так само ваше сімейне становище. Якась недомовленість створить таку необхідну загадку і таємницю, здатну запаморочити уяву будь-якого чоловіка.

Нарешті, ми підібралися до найголовнішого кроку - підготовка фотографій для сайту. Оскільки чоловіки в основному люблять очима, в першу чергу вони звертають увагу на ваше фото, і тільки після цього вирішують, написати вам, чи ні. Фотографії повинні бути якісними (не з мобільного телефону) і яскравими, що демонструють всі ваші достоїнства, і приховують дрібні недоліки. Трьох - п'яти буде достатньо, проте не зайвим буде і витратитися на професійне портфоліо.

І останній крок, вам залишилося якось вашу анкету виділити серед величезного різноманіття інших анкет. Для цього існує кілька сервісів на сайті, як наприклад підняття анкети наверх після оплати СМС - повідомленням, «гонитва за лідером», а також отримання VIP - аккаунта. І на цій веселій ноті всі подальші активні дії на сайті знайомств поступаються місцем терплячому очікуванню та первинному відсіванню анкет чоловіків.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання одного чоловіка: чи служить виправданням...

Чим любов відрізняється від закоханості?

Чим любов відрізняється від закоханості?

Багато людей і не замислюються над цим питанням тільки лише...

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Для імбілдінгу використовують такі тренажери , як лазерний тренажер ,...

Як повернути любов у старі відносини

Як повернути любов у старі відносини

Взаємини чоловіка і жінки - це найскладніші стосунки. Природою так...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як привернути увагу хлопця...

Як привернути увагу хлопця...

Деякі самотні дівчата, зустрічаючи своїх...