Як дівчині познайомитися в інтернеті

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (7 Голосів)
познайомитися в інтернетіЗнайомства в інтернеті являють собою великі перспективи для молодих людей у зв'язку зі своєю доступністю і різноманітністю. У цій статті ми поговоримо про те, як же дівчині самій познайомитися в інтернеті з хлопцем, який її цікавить. Адже дуже часто, буває так, що багатьом дівчатам складно познайомитися з кимось в реалі в слідстві багатьох причин: брак часу, зайнятість, м та й просто сором'язливість. 

В інтернеті існує досить сервісів для спілкування, як наприклад соціальні мережі. Однак тільки сайти, які спеціалізуються на знайомствах, дозволять вам без проблем знайти те, що ви шукайте. Найпопулярніший з них mamba.ru надає широкий спектр інструментів для людей, які хочуть познайомитися в інтернеті. Але для цього вам доведеться слідувати декільком простим правилам.

Для початку визначте у себе в голові з якою цільовою групою молодих людей вам би хотілося познайомитися, а кого слід уникати відразу, що б не втрачати час. Адже на сайтах знайомств тисячі анкет чоловіків, і часом розібратися в них буває дуже складно. Постарайтеся врахувати якомога більше параметрів, так вам буде потім простіше орієнтуватися: вік, вага, зріст, робота, звички і мета знайомства і т.д. Заздалегідь обмовимося, що слід уникати анкети чоловіків з відсутньою фотографією, а так само із занадто перевантаженою інформацією на них. Якщо питання з цілодобовим доступом в мережу інтернет вирішене, а ваш лептоп покоїться на ваших колінах, то далі, вам слід зареєструвати свою анкету. Ця послуга безкоштовна і не займе у вас занадто багато часу, достатньо лише мати свою адресу електронної пошти, куди вам прийде лист для підтвердження створення вашого аккаунта на сайті знайомств.
Наступний крок, заповнюємо свою анкету. У ній постарайтеся бути якомога більш короткою і лаконічною, не варто викладати цілі філософські трактати і цитувати відомих поетів. Але в цілому анкета повинна виробляти позитивне враження. Ні в якому разі не заповнюйте пункти, пов'язані з сексом і сексуальним підтекстом, а так само ваше сімейне становище. Якась недомовленість створить таку необхідну загадку і таємницю, здатну запаморочити уяву будь-якого чоловіка.

Нарешті, ми підібралися до найголовнішого кроку - підготовка фотографій для сайту. Оскільки чоловіки в основному люблять очима, в першу чергу вони звертають увагу на ваше фото, і тільки після цього вирішують, написати вам, чи ні. Фотографії повинні бути якісними (не з мобільного телефону) і яскравими, що демонструють всі ваші достоїнства, і приховують дрібні недоліки. Трьох - п'яти буде достатньо, проте не зайвим буде і витратитися на професійне портфоліо.

І останній крок, вам залишилося якось вашу анкету виділити серед величезного різноманіття інших анкет. Для цього існує кілька сервісів на сайті, як наприклад підняття анкети наверх після оплати СМС - повідомленням, «гонитва за лідером», а також отримання VIP - аккаунта. І на цій веселій ноті всі подальші активні дії на сайті знайомств поступаються місцем терплячому очікуванню та первинному відсіванню анкет чоловіків.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Закоханий чоловік Діва – поведінка у відносинах

Закоханий чоловік Діва – поведінка у відносинах

Знаком Діва, як відомо, керує Меркурій, який відповідає за інтелект. nМожливо...

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком своєї мрії?

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком своєї мрії?

Нарешті ви познайомилися з чудовим, цікавим чоловіком, більш того, він...

Як продовжити ерекцію?

Як продовжити ерекцію?

Важко переоцінити важливість інтимного життя для людини, оскільки це необхідно...

Закоханий козеріг-чоловік – поведінка і ознаки

Закоханий козеріг-чоловік – поведінка і ознаки

Типовий чоловік-козеріг ніколи не вибирає дівчину, яка веде себе легковажно....

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як привернути увагу хлопця...

Як привернути увагу хлопця...

Деякі самотні дівчата, зустрічаючи своїх...