Як познайомитися із хлопцем вконтакте

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 (5 Голосів)
познайомитися із хлопцем вконтактеПроводиш в соціальних мережах стільки часу, що друзі і знайомі вже стали забувати, як ти виглядаєш - а особисте життя, тим часом, ніяк не хоче налагоджуватися само собою? Отже, саме час - познайомитися з хлопцем Вконтакте. Зробити це куди простіше, ніж вживу - виявляється, познайомитися з дівчиною вконтакте були б не проти десятки тисяч хлопців різного віку, так що вибір величезний, і справа за малим - просто почати діяти! 

З чого почати знайомство вконтакте?

Першим ділом приділи час редагуванню своєї сторінки вконтакте. Навіть якщо тебе на перший погляд начебто все влаштовує - далеко не факт, що хлопцям вона сподобається. По-перше, видали всі невдалі або просто дурні фотографії: фотографії, зроблені тобою особисто перед дзеркалом (вони вже давно стали приводом для жартів і показують тебе не з кращої сторони), фотографії, на яких ти вийшла не дуже вдало (занадто великий ніс, червоні плями на обличчі, червоні очі і так далі). Обов'язково видали фотографії, на яких ти не зовсім твереза ​​або з коктейлем в руці - ти ж не хочеш, щоб єдиними твоїми співрозмовниками виявилися любителі випити у веселій компанії? На аватарку став найвдалішу свою фотографію - краще, якщо це буде обличчя крупним планом, такі фотографії-аватарки привертають увагу найшвидше. І обов'язково зітри всі невдалі записи друзів і знайомих зі своєю стіни - адже вони теж можуть відлякати потенційного залицяльника.

Знайомство по інтересам вконтакте

Ще один важливий фактор, на який обов'язково варто звернути увагу при редагуванні своєї сторіночки вконтакте перед тим, як почати знайомитися з хлопцями в цій соціальній мережі - твої інтереси. Задумайся, а якими він має бути, твій ідеальний хлопець? Подумай про його інтереси, знайди, що у вас спільного - а потім відповідним чином зміни список інтересів на своїй сторінці. Якщо першою справою, зайшовши на твою сторінку, хлопці звернуть увагу на фотографії, то в другу чергу вони будуть дивитися саме на твої інтереси та захоплення - які книги ти читаєш, які фільми дивишся, яку музику слухаєш і так далі. Видали зі своєї сторінки всі шаблонні цитати - хлопці їх дуже не люблять. І додай до списку інтересів ті, якими, на твою думку, має володіти твій майбутній хлопець - щоб у вас відразу з'явилася спільна тема для розмови при першому знайомстві.

Найпростіший спосіб познайомитися з хлопцем вконтакте

Людей завжди об'єднують спільні інтереси або спільні друзі-знайомі, і соціальні мережі - зовсім не виняток з цього правила. Найпростіший спосіб познайомитися з кимось вконтакте - це взяти участь у дискусіях на одній із численних груп. Вибирай групу згідно своїм інтересам. Наприклад, якщо ти граєш у якусь онлайн-гру, підпишись на групу, присвячену цій грі, а якщо вболіваєш за якусь футбольну команду (або хоча б маєш про неї хоч якесь уявлення) - знайди відповідне співтовариство. Це може бути група про яку-небудь музичну групу, про фільми, про клуби - так, в принципі, про що завгодно, лише б це було цікаво тобі і тому, з ким ти хотіла б познайомитися. А далі все просто - активно бери участь в дискусіях і суперечках, і зовсім скоро ти помітиш, що тобою цікавляться. А там недалеко й до повідомлень в приват, які можуть вилитися в більш близьке знайомство.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як побудувати справжню любов...

Як побудувати справжню любов...

Щирі глибокі почуття, під проявом яких мається на увазі справжня...

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Знайомства, що трапляються в інтернеті, все частіше пронизують жіночі і...

Як розпізнати альфонса?

Як розпізнати альфонса?

Іноді на кухнях нам доводиться вислуховувати скарги та стогони подруг,...

Чи варто користуватися послугами шлюбних агентств?

Чи варто користуватися послугами шлюбних агентств?

«Доля нас сама один до одного приводить... Свою половину сам...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...