Як правильно знайомитися в соціальних мережах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (3 Голосів)
знайомитися в соціальних мережахЯк показує практика, знайомитися в соціальних мережах сьогодні набагато легше, ніж в реальному світі - хоча б тому, що вечорами в «Однокласниках», «Вконтакте» і на Facebook сидять сотні тисяч людей, і хтось із них цілком може виявитися твоєю половинкою. Втім, правильно знайомитися в соціальних мережах теж треба вміти - ми пропонуємо тобі основні правила онлайн-знайомств, які допоможуть тобі знайти нові відносини. 

1. Відредагуйте свою сторінку в соціальних мережах. Перед тим, як додати в друзі хлопця, з яким ти познайомилася недавно, зверни увагу на свою сторінку в соціальній мережі - видали з неї все, що може так чи інакше тебе скомпрометувати в очах нового знайомого, будь то невдалі фотографії, дурні записи друзів на твоїй стіні Однокласників або твої власні скарги на життя в замітках.

2. Видали з друзів своїх колишніх. У реальному житті ти вже давно не спілкуєшся з цією людиною - так чому він досі у тебе в друзях у соціальній мережі? Подумай про те, як відреагує на це твій новий хлопець (а якщо будеш дотримуватися цих правил, то він у тебе з'явиться в самому найближчому майбутньому) - чи сподобається йому, що ти досі дружиш зі своїм колишнім, нехай навіть і віртуально, в соціальній мережі? А ось перевіряти сторіночки колишніх дівчат свого нового хлопця не варто - навіть якщо фотографії з ним досі зберігаються в їх фотоальбомах Вконтакте, просто ігноруй цей момент і не влаштовуй дурних сцен ревнощів.

3. Признач побачення в реальному світі. Спілкуватися в соціальній мережі - це, звичайно, зручно і захоплююче, але рано чи пізно стосунки доведеться переводити на новий, «реальний» рівень. Якщо тобі сподобався хлопець з соціальної мережі, будь сміливішою і першою запроси його на побачення. Втім, зовсім не обов'язково писати йому «Давай сходимо на справжнє побачення», достатньо куди більш легких для тебе формулювань - наприклад, «Давай як-небудь вип'ємо кави разом». Найгірше, що може статися після цього - хлопець відповість «Ні», але ти, в принципі, нічого в разі відмови не втрачаєш, адже в реальності ти з ним поки не знайома.

4. Не став статуси, присвячені своєму новому хлопцю. Навіть якщо ти серйозно закохалася і сподіваєшся, що це надовго, не поспішай ставити статус «Закохана» Вконтакте - це все одно, що оголосити про свої почуття всьому світу і заодно змусити хлопця зробити те ж саме. Спочатку переконайся, що твій коханий відчуває по відношенню до тебе не менш серйозні почуття і зовсім не проти їх оприлюднити.

5. Видали свою сторінку на всіх сайтах онлайн-знайомств. Немає нічого гіршого, ніж, зустрічаючись з хлопцем, раптово виявити, що він як і раніше зависає на сайтах знайомств - так що не повторюй подібну помилку, і, починаючи стосунки з кимось, подбай про видалення свого профілю на сайтах онлайн-знайомств. До речі, сторінку можна не видаляти, а просто приховати або привласнити їй статус неактивній (це залежить від сайту знайомств) - на той випадок, якщо нові відносини закінчаться невдало.

6. Вчасно видаляй з друзів. Якщо відносини, що зав'язалися в соціальній мережі, закінчилися нічим і ти хочеш швидше пережити розрив, обов'язково видали з друзів свого колишнього хлопця - і його сторінку, і сторінки всіх його друзів і знайомих, які не були вашими спільними друзями. Основне правило розставань - чим менше тобі буде нагадувати про колишнього, тим швидше ти про нього забудеш, і видалення з друзів у соціальній мережі - ще один важливий крок на шляху до «одужання»

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як розпізнати альфонса?

Як розпізнати альфонса?

Іноді на кухнях нам доводиться вислуховувати скарги та стогони подруг,...

Як організувати весілля восени...

Як організувати весілля восени...

Здавна на Русі весілля святкували восени, після збору врожаю і...

Чоловік скорпіон. Як зрозуміти, що він закоханий

Чоловік скорпіон. Як зрозуміти, що він закоханий

Скорпіон – це один із знаків зодіаку, яким притаманні абсолютно...

Як познайомитися із хлопцем вконтакте

Як познайомитися із хлопцем вконтакте

Проводиш в соціальних мережах стільки часу, що друзі і знайомі...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...