Як зняти і звабити дівчину

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.32 (11 Голосів)
Як зняти і звабити дівчинуЙмовірно, наші рекомендації, як правильно зняти і звабити дівчину, будуть для вас не настільки нові. Однак нашою метою є роз'яснити, як зняти дівчину на ніч, без жодних зобов'язань.

Багато молодих хлопців часто можуть загубитися в ситуації, коли бажають зняти і звабити дівчину. Ця стаття носить виключно чоловічий характер і до прочитання дівчатами не рекомендується. Якщо ви є хлопцем, то перед тим, як прочитати, перевірте, чи за вашою спиною не підглядає ваша дівчина. Приберіть від екрану всіх дівчат і жінок! Нам ні в якому разі не можна, щоб стався витік інформації, дівчата повинні продовжувати перебувати в невіданні про наші підступні плани! Пора почати!

Як зняти дівчину в клубі красиво

Весь набір правил як знімають українських дівчат, може бути зведений до 5 основних пунктів. Більш докладно про них ви можете прочитати нижче. Як зняти на вулиці дівчину, ми не будемо звичайно розповідати - треба внести якомога більше моралі в наше життя!

Нашим першим правилом буде понт високої якості. Так, саме завдяки понту ви зможете зняти дівчину за найкоротший термін! Вирушаючи на полювання, не варто заощаджувати на своїй зовнішності - одягніться якомога модніше. Дорогі шкіряні черевики, штани і сорочка від відомого модельєра, куртка від D & G - це все допоможе створити серйозний портрет.
Друге правило - це транспорт, на якому ми пересуваємося. Зняти дівчину, приїхавши на велосипеді в клуб, у вас, звичайно ж, не вийде. Нам треба вселити нашій жертві довіру, що перед нею знаходиться серйозна людина, стильний і дуже заможний. Адже вам же треба буде на чомусь перевозити свою дівчину до місця вашого майбутнього контакту! Однак машина відсутня. Що ж, тепер не можна зняти дівчину? Вдайтеся до допомоги своїх друзів, напевно в когось із них є пристойна машина і можливість увійти у ваше становище. Ваша майбутня дівчина буде просто в шоці. Якщо друзі не можуть вам допомогти з автомобілем, то доведеться поламати трохи комедію. Вам допоможе таксі і ваш артистизм - мовляв, я не приїжджаю в клуб на тачці, інакше мої вороги можуть подряпати мені мій Бентлі так як заздрять мені і моєму багатству.

Третім правилом якісного знімання є фурнітура. Ті дрібниці, з яких буде складатися ваш образ. Наприклад, дорога запальничка і сигарети. Томний погляд. Сидіть біля стійки бару, весь такий втрачений і нічим не зацікавлений. Типу випадково заїхав в клуб, відпочити від  бізнесу. Потім, щоб зняти дівчину в клубі, треба почати звертати увагу на даму, яка вас зацікавила. Не надто очевидно, головне, щоб вона змогла це помітити. Намагайтеся методично дивитися на неї, оцінюючи і бажано в очі. Вона ваша наполовину. Часто чоловіки запарюються і не знають, як заговорити з дівчиною. Треба бути сучаснішим, і вона заговорить з вами сама! А якщо ні, то не вона перша і не вона остання. Навколо повно інших дівчат, спробуйте розвести інших. Знайте, дівчата теж мають свою конкуренцію, цілком можливо, ваша жертва хоче використовувати свій, можливо, останній шанс.

Правило чотири. Щоб зняти дівчину, необхідно вміти заводити цікаву розмову. Однак в цікавій розмові з дівчиною головніше не її зміст, а ваш вираз обличчя. Показуйте зацікавленість у всьому, що вона вам намагається розповісти, підтримуйте її тему. Нехай і без особливого бажання, адже вам справи простих людей не особливо цікаві - ви людина більш високого рівня. Починайте не дуже нав'язливо, але з розумом рекламувати, який ви хороший. Мовляв, першу (розумієте, знову?) вищу освіту здобув давно. Забавні історії зі свого студентського життя, кілька байок для затравки, а потім пауза. Ви різко замовкніть, закінчивши оповідь про своє життя. За статистикою, більшість дівчат запитають тільки одне - а чим ви займаєтеся зараз? Ким ви працюєте? Не втрачайте лиця і не тушуйтесь, пояснюючи, що робить сисадмін. Трохи таємничості і  поблажливості. «Та так. Нісенітницею всякою ... ». І - загадкова усмішка, заробіть приязність за допомогою посмішки. Ви практично зняли дівчину!

Остаточний етап знімання дівчини. П'ятий пункт, він же верхівка вашого злодіяння, це ваші чайові. Добре, якщо ваші кишені тріщать від грошових купюр. А що, якщо зняти дівчину за 20 баксів? Запросто. Особливо звичайно в барі за ці гроші не погуляєш, але ж нашою метою є саме зняти дівчину, а не напитися і наїстись. Залиште на чай 10 доларів. Зробіть при цьому самий зневажливий вираз обличчя, який ви здатні зіграти, як ніби такі гроші для вас огидні і нікчемні.

Отже, тепер ви добре знаєте, як швидко зняти дівчину. Потім вам обов'язково треба буде прочитати нашу статтю як розвести дівчину на секс. Тому дерзайте, вдосконалюйте свою майстерність і не варто забувати розповідати нам в своїх листах про ваші успіхи в цій нелегкій справі!

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Що хочуть чоловіки від жінок? Може здатися, що це провокаційне...

Як побудувати справжню любов...

Як побудувати справжню любов...

Щирі глибокі почуття, під проявом яких мається на увазі справжня...

Як зберегти шлюб...

Як зберегти шлюб...

Питанням про збереження шлюбу в той чи інший період задається...

Як зберегти подружню любов? Спілкування

Як зберегти подружню любов? Спілкування

Головне в сімейному спілкуванні - разом з партнером знайти таке...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...