Як краще знайомитися: реально чи віртуально?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Як краще знайомитисяМоя приятелька вечорами просиджувала біля комп'ютера, періодично зустрічалася з кандидатами в романтичні партнери, розчаровувалася, знову вірила. Це порочне коло вона не в силах була розірвати. 

Навіть найпотаємніше - пошуки коханої людини - ми довіряємо Інтернету. Нічого дивного! Сучасне життя - це інформація і спілкування. А де є спілкування, там є симпатії, а де симпатії - можливе зародження любові. У інтернет-знайомств дійсно безліч плюсів. Ці знайомства не обмежені. Для них і відстань - не перешкода. Ну, а якщо ви знаєте іноземні мови, то можете познайомитися з людьми, з якими в реальному житті ніколи б не зустрілися. Для тих, чиє життя проходить за маршрутом дім-робота-дім, а спілкування відбувається тільки з колегами, Інтернет - це вікно у великий світ. Сам обираєш, з ким, як і коли спілкуватися. Реальне життя не дає такого вибору.

Але у знайомств по Інтернету є також багато мінусів. Дійсно, якщо після досить тривалого спілкування онлайн призначається перша зустріч, на неї покладаються певні надії. Однак якщо замість Білосніжки приходить гладка жінка з втомленими очима, а замість «самодостатнього бізнесмена» якийсь суб'єкт, якого і чоловіком важко назвати ... Це завжди важко, як би ми не переконували себе, що готові до будь-яких несподіванок. Такі садна на серце затягуються довго і знехотя.

А тепер найважливіше питання: зазнавши невдачі, коли ж приступати до нового знайомства? Психологи радять: перш за все, в пошуку нових знайомств визначити свої бажання і мотиви. Сформулюємо хоча б деякі з цих них:

- Мені страшно уявити, що я знову буду одна.
- Я хочу переконатися, що як і раніше привертаю чоловіків.
- Я тепер єдина з усіх моїх подруг самотня .

Якщо хоча б один з вищенаведених мотивів змусив вас чесно сказати собі «так, це так», то вам ще рано приступати до нових пошуків. Якщо наодинці з собою ви нещасні, ніякий чоловік не допоможе. Чи означає це, що потрібно опускати руки і просто плисти за течією? Ні в якому разі! Просто потрібно взяти невеликий тайм-аут і використати цей час для (кажучи сучасною термінологією) перезавантаження, перепрограмування свого ставлення до даної життєвої ситуації.

Як же провести з собою цю «виховну роботу»?

По-перше, слід розслабитися і дати собі наступну установку: я молода (це слід говорити в будь-якому віці), красива, цілком задоволена своєю долею. Мені і одній живеться цілком собі чудово. Але було б ще краще, якби знайшлася людина, з яким я могла б ділити всі свої радості.

По-друге, викиньте зі свого лексикону фрази типу «чекаю тривалих відносин», «маю серйозні наміри», просто забудьте їх. Навіть якщо ви не вимовляєте їх вголос, підтекст ясний завжди. Чоловіків це лякає, навіть якщо у них є твердий намір одружитися. Зустрічі, побачення, залицяння, флірт (зараз все це називається модним словом дейтинг - dating) - це захоплююча, легка пригода, гра. А як ми ставимось до гри? Правильно, несерйозно.

І, по-третє, спочатку відійдіть від свого комп'ютера, а потім зробіть оборот на 360 градусів, тобто, озирніться навколо себе широко відкритими зацікавленими очима. Згадайте, кожен з нас оточений людьми - приятелями, колегами, сусідами.  Психологи розпізнають десять типів чоловіків, наявних на горизонті у кожній жінки. Один підкидає вас на роботу, інший із задоволенням базікає з вами за кавою під час перерви, третій охоче лагодить вам комп'ютер, а четвертий просить доглянути за своєю кішкою, їдучи у відпустку. Цей список можна продовжити до нескінченності.

Не варто ігнорувати ці маленькі, на перший погляд, знаки уваги. За ними може ховатися інтерес до вас, який не кожен чоловік наважиться висловити відкрито. Як тільки ви по-новому поглянете на оточуючих вас реальних, а не віртуальних чоловіків, ви досягнете мети. Вашою установкою повинна стати фраза «А чому б не поспілкуватися з приємною людиною?». Ключові слова тут «поспілкуватися» і «приємною». При такому підході ви обидва нічого не винні один одному, а це в свою чергу веде до невимушеності та легкості в розмовах, жартам, дотепному пікіруванні словами. Жінки з хорошим почуттям гумору цінуються дуже високо, майже так само, як чоловіки, що вміють розсмішити жінок. Тільки ви обидва вирішуєте, чи підходите ви один одному, і як будуть розвиватися ваші відносини далі. Ви можете обмінятися телефонами, негайно бігти в ЗАГС або продовжувати разом вигулювати собак.

І все-таки у реальних відносин в порівнянні з відносинами віртуальними є один суттєвий мінус. Ви сидите у комп'ютера, і нікуди не потрібно поспішати. А ось реальному житті найчастіше немає часу, щоб подумати і зважити. Слід кувати залізо, поки є що кувати ...

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Що хочуть чоловіки від жінок? Може здатися, що це провокаційне...

Як зробити комплімент

Як зробити комплімент

Немає нічого приємнішого, ніж отримати теплий, щирий комплімент з ранку....

Як чоловіки реагують на пропозицію про секс

Як чоловіки реагують на пропозицію про секс

Чарівна дівчина підходила до хлопців на вулиці, щоб поставити питання...

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають себе достатньо досвідченими в любові,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...