Як признатись в коханні?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Як признатись в коханні?Як часто доводиться нам бувати в ситуації невизначеності! Ми не знаємо напевно, яка погода буде завтра. Ми не знаємо, який настрій буде через пару годин. І не знаємо, що відчуває близька серцю людина по відношенню до нас зараз. Ситуації можуть бути самими різними: від зойку з боку до більш серйозних почуттів, від постійного стеження з боку до щоденного спілкування. 

Але проблема залишається та ж - він (вона) не з вами. Що ж робити? Діяти! І якщо, вам дійсно дорогий цей чоловік, то, мабуть, іншого варіанту немає. Природно, зважитися на подібне непросто. Ви подумки прокручуєте варіанти ваших щасливих побачень, а, можливо, деякі навіть бачать поцілунок біля вівтаря, і тут всі мрії можуть розлетітися на шматочки.

Тому правило № 1: будьте готові дізнатися правду. Домовтеся з собою, що будете приймати всю інформацію об'єктивно, і відмовтесь від звички «накручувати». Отже, початкові установки прийняті. Далі потрібно врахувати вашу «близькість». Якщо ви не знайомі, то це варто здійснити. Для кожного знайдеться свій варіант: соціальні мережі, клуби за інтересами (вступіть в один і той же), різні «випадкові» сутички і подібне. Але потрібно враховувати також, що в кожному варіанті є свої мінуси, тому можна для надійності застосувати відразу парочку. Якщо ж ви кожен день пліч-о-пліч, але відносини, так би мовити, «робочі», то можна запросити на прогулянку, чашку чаю ​​або кави під приводом нудьги або обговорення будь-якого питання. Відмова? Вислухайте аргументи. Якщо вони здаються правдоподібними, то через деякий час спробуйте знову. Знову не вийшло? Оцініть ситуацію тверезо. Можливо, вам доведеться змиритися з правдою. Якщо ж ви перебуваєте поруч з людиною тет-а-тет, то це дуже хороший знак!

Отже, правило № 2: йдіть на зближення. Нарешті, вам вдалося залишитися наодинці. Тепер, найголовніше, не мовчати. Але це не означає, що ви повинні вести монолог. Ні-ні-ні! Навпаки, задавайте якомога більше питань співрозмовнику, цікавтеся його персоною, а коли будуть виявлені «точки дотику», то діліться думками з того чи іншого питання. Просто чудово, якщо ваші смаки збігаються. В іншому випадку, не варто завзято доводити свою правоту. Просто грамотно, але не мудровано, аргументуйте свою позицію, але зважайте і на думку співрозмовника. Адже у кожного свій смак. Не забувайте робити компліменти. Скільки шансів у вас на взаємність, покаже фінал зустрічі. Якщо людина запропонує повторити бесіду, то це вже половина зробленого. Якщо предмет бажання не проявляє ініціативу, то можна запропонувати зустрітися знову. Можливо, відмови не послідує, але потрібно бути уважним у даній ситуації: іноді людина просто боїться образити. Якщо ж співрозмовник твердо налаштований, то він буде готовий домовитися на певний час / день.

Тому правило № 3: здивуйте співрозмовника. І ось ви домоглися деяких постійних зустрічей. У більшості випадків, це означає саме те, чого так хочеться. Але бувають і винятки. Зверніть увагу на невербальні знаки, манеру розмови, жести тощо. Наприклад, зменшіть відстань між вами. Людина, якій ви подобаєтеся, не буде усуватися. Або доторкніться до руки. Але не потрібно робити подібне на другій зустрічі. Багато людей не люблять, коли їх особистий простір порушують «чужі», тому тут теж потрібно правильно підібрати момент.

Таким чином, правило № 4: встановіть контакт. Якщо ж ви бачите, що людина проявляє до вас симпатію, та й теми розмов стали далеко не буденними, можна перейти до більш серйозних дій. Знов-таки, не варто відразу клястися в любові до труни і співати дифірамби. Просто потрібно поступово перейти до цієї теми. І запам'ятайте: якщо ви будете продовжувати мовчати далі, то всі попередні дії марні. Годі фантазувати поодинці! Ідіть і дізнайтеся все раз і назавжди!

Правило № 5: зізнайтеся. Тепер у вас в житті відбудуться зміни в кращу сторону, або, на жаль, не поміняють поточну ситуацію. Але можу запевнити, що краще шкодувати про те, що зробили, ніж шкодувати про втрачену можливість. Хто знає, скільки б ще тривала ця уявна гра, перш ніж ви зробили крок вперед. Хочеться також додати, що помилок не існує - є досвід. А це справді цінна річ. Все вищевикладене не є чітким набором дій. Я спробувала всього лише висвітлити ключові моменти налагодження контакту. Проявляйте свої емоції та почуття! Всі ми - люди, а любити - це наша стихія!

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як продовжити ерекцію?

Як продовжити ерекцію?

Важко переоцінити важливість інтимного життя для людини, оскільки це необхідно...

Як підтримати коханого чоловіка?

Як підтримати коханого чоловіка?

Як підтримати коханого чоловіка? Чомусь багато жінок вважають, що чоловіки...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше, здатна погіршити якість життя -...

Як пережити зраду у шлюбі?

Як пережити зраду у шлюбі?

Зрада в шлюбі найчастіше є сильною травмою для психіки будь-якої...

загрузка...
Переглянути коментарі:  
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Quote

#2 Alex » 12.01.2013, 20:58

необовязково, на мою думку то вже як сі стане, тобто непотрібно діяти по принципу. а взагалі йти одне одному на зустріч, неважливо хто перший скаже, цеж любов)
0 +−

Alex

  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Quote

#1 oxana » 12.01.2013, 17:19

Признаватись в коханні завжди було непросто, тим більше першою. Якщо хлопець нормальний, то він має робити перший крок.
0 +−

oxana

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...