Секс на одну ніч: чи варто?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Секс на одну нічДеякі дівчата вважають секс на один раз - це щось аморальне. Це їхня думка і вона має право на життя. Проблема тільки в тому, що все в цьому житті відносно. Залишилося з'ясувати лише наскільки. Це питання виникає перед тобою кожен раз, коли ти бачиш свого «принца», так би мовити в перший раз. І не виключено, що в останній. Особливо, це характерно для інтернет-знайомств. 

До чого я. Погодься, на побаченні «наживо» часто з'ясовуються дуже цікаві подробиці. Це як співбесіда з прийому на роботу, люди придивляються один до одного, перш ніж прийняти рішення. Отже, в яких ситуаціях секс на одну ніч можна виправдати?

Ситуація № 1. Зовні тобі він подобається, але от внутрішньо. Загалом, «запізнився в черзі за мозком». Якщо зустріти відразу гарного, розумного і багатого не виходить, так чому не насолодитися цим хоча б по частинах?

Ситуація № 2. Якось само вийшло. Буває і таке. Мозок відключається і взагалі - не помиляється той, хто нічого не робить. Лежали поруч у наметі або на ліжку або не зовсім на ліжку. Загалом, чиїсь пустотливі ручки зайшли дуже далеко. На ранок прокинулися і забули. І взагалі, у тебе є хлопець, якому зовсім необов'язково про це знати.

Ситуація № 3. Жертва обману. Той же самий варіант, але з деякими частинами правди. Як ось: ти дізнаєшся, що у нього вже є дівчина, дружина, коханка. Потрібне підкреслити. А він тобі про це якось забув сказати. Загалом, будувати відносини не має сенсу. Подумаєш, не особливо-то і треба було.
Ситуація № 4. Ти просто з самого початку не хотіла серйозних стосунків. Потрібно було забутися або це твій стиль по життю під назвою «вільна жінка».

Ситуація № 5. Ти розраховувала на щось більше. Іншими словами, він виявився невдахою, інвалідом або просто дурнем і весь день розповідав як у нього все погано або чому його ніхто не любить. І ти зважилася ... з жалю. Ну, нічого, буває.

Ситуація № 6. Секс по-дружньому. Ви були друзями мало не з пелюшок, а потім цей дурень зізнався що «кохає тебе» і приніс у зубах оберемок сіна («мільйон червоних троянд»). Але тут, знову ж таки, двояка ситуація. Як у казці про «Попелюшку» або «Русалочку». Або одне або інше. Іншими словами, отримавши коханця, ти автоматично втрачаєш друга. Тому варіант "переспати і забути" не вийде. Подумай, - а чи треба? Може просто його послати?

Ситуація № 7. Просто для здоров'я. Це коли немає поруч підходящого мужика для створення шлюбу, сім'ї ну або просто не хочеться поки обтяжувати себе цими турботами. (Квартира не куплена, молодість не прожита і взагалі ти клінічна child free). Ну, або щось в цьому дусі. Коротше не визначилася поки. Що маємо у підсумку. З плюсів. Приємне проведення часу. Якщо, звичайно він не маніяк і не наркодилер, і не хоче відвезти тебе в Європу «на заробітки». З мінусів. Доведеться думати «мізками», перш ніж лізти до когось в ліжко. І оберігатись. Все-таки ти не мужик, дитину назад в живіт не засунеш. Навіть ногами. Перевірено чоловіками-нелюдами, били так своїх дружин. А аборт ... фільм «Джуно» бачила? Подивися.

PS. Загалом, секс на один раз - це як проходження «Супермаріо» на денді. Можна, але тільки обережно. Головне не підчепити якихось червоних грибів і не нарватися на черепаху. Думаю, ти зрозуміла, про що я. Удачі .

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як пережити зраду у шлюбі?

Як пережити зраду у шлюбі?

Зрада в шлюбі найчастіше є сильною травмою для психіки будь-якої...

Як підвищити лібідо...

Як підвищити лібідо...

Залежно від психоемоційного та фізичного стану людини, статевий потяг має...

Як продовжити ерекцію?

Як продовжити ерекцію?

Важко переоцінити важливість інтимного життя для людини, оскільки це необхідно...

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Знайомства, що трапляються в інтернеті, все частіше пронизують жіночі і...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...