Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.25 (2 Голосів)
Як краще відпочиватиДеякі розглядають відпускний час не тільки як можливість відновити сили після напружених трудових буднів, але і як спосіб перевірити відносини. Однак багато ніяк не можуть визначитися, як же краще відпочивати: разом або нарізно. 

Неможливо відповісти однозначно - все залежить від ситуації. Буває так, що рівні стабільні відносини вимагають прийняття рішення, але дві людини ніяк не наважаться жити разом. У цьому випадку може допомогти спільна відпустка. Кілька тижнів сумісного перебування, починаючи від упаковки валіз і закінчуючи дорогою додому, допоможуть дізнатися людину краще, відкрити в ньому несподівані риси характеру, звички, ставлення до важливих життєвих аспектів. Обговорюючи маршрут відпустки, вже можна зрозуміти, чи можна без проблем домовитися з цією людиною, чи здатний він до компромісу. В ідеалі повинно народитися таке рішення, при якому переваги майже співпадуть і відпочинок подарує комфорт обом. Якщо з'ясується, що партнер не готовий рахуватися з чужою думкою і навіть вагомі аргументи мало на нього діють, то, швидше за все, і в житті він буде вести себе також.

Щоб уникнути штучних проблем, не варто будувати повітряні замки і малювати в голові картинки ідеального відпочинку. Адже саме поняття «ідеальний» у всіх різне. Для одного це щоденне перебування на пляжі і романтичні вечері, а для іншого - активний відпочинок з екскурсіями та екстримом. Сварки виникають навіть у людей, співпадаючих один з одним майже у всьому. Адже постійне перебування поруч для багатьох може бути справжнім випробуванням. Не варто намагатися вийти переможцем з кожної суперечки - іноді не погано буде і поступитися. Уникнути багатьох проблем можуть лише ті, які навчилися чути одне одного і розуміти, що у кожного є свої індивідуальні мрії і бажання.
Немає нічого страшного в тому, якщо пару годин кожен приділить тому заняттю, яке йому цікаво. Нерідко через перенасичення один одним останній тиждень відпочинку перетворюється на суцільну нудьгу, коли один з партнерів або обидва просто чекають дня від'їзду. Варто спробувати познайомитися, наприклад, з такою ж парою, яка приїхала на відпочинок. Це внесе багато різноманітності. Наприклад, дівчата йдуть по магазинах або на пляж, а хлопці грають у пляжний волейбол або відправляються попірнати. Як кажуть, що добре для одних, абсолютно не підходить іншим. Саме тому деякі пари абсолютно не уявляють собі спільного відпочинку, а іноді відпустка, проведена окремо, стає справжнім порятунком.

Нерідко людям роздільний відпочинок необхідний для того, щоб привести в порядок свої думки чи просто скучити, особливо, якщо партнери дуже емоційні. У роздільному відпочинку плюсів немало: можливість провести вільний час так, як хочеться відпочити один від одного (це зовсім не означає замінити кимось один одного на час), підігріти почуття, повернути втрачену романтику. Однак трапляється й так, що люди, відправляючись у відпустку окремо, шукають пригод і заводять курортні романи. Тому, збираючись провести відпустку не разом або відпускаючи партнера на курорт одного, треба не сумніватися у свїй повній довірі, щоб згодом не мучитися підозрами.

Вірити - значить вірити і не слухати, що думають про такі поїздки інші. Буває, що, провівши час нарізно, дві людини після повернення розуміють, що не хочуть бути разом. Винен в цьому зовсім не роздільний відпустку, а наявність серйозних проблем у відносинах. Гармонійним і стабільним відносинам не зашкодить ніякої вид відпочинку, тому кожен може вибрати те, що йому до душі.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Закоханий козеріг-чоловік – поведінка і ознаки

Закоханий козеріг-чоловік – поведінка і ознаки

Типовий чоловік-козеріг ніколи не вибирає дівчину, яка веде себе легковажно....

Як пережити зраду у шлюбі?

Як пережити зраду у шлюбі?

Зрада в шлюбі найчастіше є сильною травмою для психіки будь-якої...

Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається

Як привернути увагу чоловіка, який тобі подобається

Саме це є однією з головних причин завищених вимог до...

Пікап - робота чи хобі?

Пікап - робота чи хобі?

Хто такий пікапер? Як ним стати? І чи добре ним...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як привернути увагу хлопця...

Як привернути увагу хлопця...

Деякі самотні дівчата, зустрічаючи своїх...