Як потрібно говорити компліменти?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (1 Голос)
говорити компліментиРідкісна жінка не любить компліменти. Навіть якщо вона говорить, що похвальні слова на свою адресу їй чути неприємно, що компліменти її дратують, не поспішайте вірити. Швидше за все, ваш комплімент був виражений у неправильній формі, не в тому місці і вибрали ви не той акцент. Мало хто знає, як потрібно говорити компліменти, ще менше чоловіків розуміють їхню важливість.  Між тим, за допомогою вчасно (або не вчасно) і правильно (або не правильно) вимовленого компліменту можна домогтися багато чого: можна налаштувати жінку до себе або відштовхнути.

Вгадати, що хоче почути дама, важко, але цілком реально. Практично завжди спрацьовують компліменти з приводу зовнішності. Досвідчений «компліментщик» ніколи не скаже: «Яка у вас гарна зачіска!», оскільки знає, що жінка воліє чути, наскільки прекрасна вона, а не про те, наскільки професійний її перукар. Ось фраза: «Як вам йде нова зачіска!» Вказує не тільки на те, що дама виглядає дивовижно. Вона говорить про те, що у неї відмінний смак, про те, що зміни в її зовнішності замічають оточуючі.

Важливо не тільки, що сказати. Важливо пам'ятати про те, як потрібно говорити компліменти. А вимовляти їх слід виразно, дивлячись співбесідниці в очі. Звичайно, при людях, та ще без досвіду буває важко «видавити» з себе не зовсім щиру (що гріха таїти, буває і таке) фразу. Значить, починати треба з щирих слів, віч на віч. У будь-якій жінці можна знайти те, що гідно компліменту. Допустимо, вона чудова господиня, ви, раптово нагрянули у гості, застали її, скажімо, не зовсім при параді, але зате були від душі нагодовані. Ось і скажіть, що вона дивовижно готує, але не: «Частування було чудовим!», А щось типу: «У вас «золоті» ручки, тільки ви можете так приготувати цю страву!». При цьому в жодному разі не додавайте, що відтепер ви станете їсти тільки її шарлотку, печеню, борщ, холодець. У такій заяві проглядається користь, а не щире бажання похвалити її.
Комплімент повинен бути коротким, але зрозумілим. Не варто утримувати увагу співбесідниці довгою тирадою і перенасичувати похвалу безліччю «солодких» слів. По-перше, це може бути сприйнято як насмішка, по-друге, ви ставите жінку в незручне становище, а це вже небезпечно. Ні в якому разі не використовуйте «чергові» компліменти і однакові для всіх присутніх дам слова, так само як не слід виділяти лише одну жінку (якщо це не господиня дому або не винуватиця святкової події). Раніше в дворянських сім'ях хлопчиків учили тому, як потрібно говорити компліменти. Сьогодні цьому вчать на пікап-тренінгах, причому іноді досить успішно.

Комплімент - це не просто кілька завчених фраз, це слова, підібрані з урахуванням психології, і головне тут - відсутність банальності і почуття міри. Невміння говорити компліменти чревато тим, що, бажаючи виглядати галантним чоловіком, ви знайдете славу підлабузника, тому дуже важливо відчувати ту межу, за якою приємні слова переростають в лестощі. Так прийнято, що якщо ми говоримо про компліменти, то їх об'єктом завжди є жінка. А що, чоловіки не люблять, коли їм кажуть щось приємне? Люблять, і не менше, ніж ми, жінки.

Все, що я виклала в статті, можна сміливо використовувати по відношенню до чоловіків. Навіть компліменти з приводу зовнішності вони приймають з великим задоволенням, тільки слова треба підбирати інші. Адже не дарма кажуть, що добре слово і кішці приємно, навіщо ж скупитися на компліменти?

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як повернути кохану дівчину?

Як повернути кохану дівчину?

Розлучився з дівчиною? Співчуваю ... Якщо ти читаєш цю статтю,...

Як пережити зраду у шлюбі?

Як пережити зраду у шлюбі?

Зрада в шлюбі найчастіше є сильною травмою для психіки будь-якої...

Як краще знайомитися: реально чи віртуально?

Як краще знайомитися: реально чи віртуально?

Моя приятелька вечорами просиджувала біля комп'ютера, періодично зустрічалася з кандидатами...

Чоловік охолов? Є вихід

Чоловік охолов? Є вихід

З недавніх пір стала помічати байдужість з боку чоловіка. Перестав...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...