Як познайомитися з хлопцем в громадському транспорті?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (2 Голосів)

Як познайомитися з хлопцемУ мене багато знайомих дівчат, і я часто чую від них, що їм сподобався якийсь хлопець, але вони побоялися зробити перший крок, щоб познайомитися з ним. Чому дівчата бояться зробити крок на зустріч вподобаному хлопцю? Або, можливо, хлопцям не подобається, коли дівчата роблять перший крок?

Уявіть таку ситуацію, ви їдите в автобусі, і бачите хлопця, який не зводить з вас очей. Що можна зробити в такій ситуації? Ну звичайно, можна підійти і познайомитися. Хоча не кожна дівчина на таке наважиться. Можна написати номер свого телефону на маленькому клаптику паперу і так, ненароком, загубити його, або залишити на сидінні.

Це, швидше за все ідеальний і найпростіший спосіб знайомства для хлопця, ніж для дівчини. Жодна нормальна дівчина не дозволить собі такої вульгарності.

Їдите ви в автобусі, а вам кокетливо посміхається мила дівчина. Які дії треба розпочинати хлопцю? Ну що ти сидиш? Іди, підійди до неї, розговори її! Чоловіки часом не можуть швидко зметикувати і перейти до активних дій і роблять дуже дивні вчинки!

Одна дівчина мені розповіла, як вона познайомилася зі своїм хлопцем. Їхала вона в маршрутці, а навпроти сидів хлопець. Він дивився на неї, мило посміхався і дуже відверто ніяковів. Вона звернула увагу, що він поліз за своїм телефоном, натиснув пару кнопок і став пильно на неї дивитися, як ніби чекав від неї якихось дій. Вона дістала телефон, включила блютус, назвавши його «Прекрасна незнайомка». Це перше, що прийшло їй в голову. Через пристрій блютус, він скинув їй свою візитку.

- Ти не розгубилася. Дуже винахідливо. Чому ти включила Блютус?
- Я вже чула таку історію, що нібито хлопець скинув свою фотографію, а під фото написав номер мобільного телефону.
- Винахідливість. Ти подзвонила йому?
- Ні, я написала смс повідомлення: «кмітливо».
- І що було далі?
- Я вийшла з маршрутки, а він поїхав далі. Через десять хвилин він мені подзвонив, і сказав, що я стану його дружиною! Я подумала, що він божевільний, але на побачення пішла. І виявилося, що не дарма!

Була ще більш дивна ситуація, від якої, у мене встало волосся дибки. Дівчина їхала в громадському транспорті, і їй дуже сподобався один молодий чоловік.

- Він зовсім не звертав не мене уваги, захоплено вивчаючи підручник з предмету: «Опір матеріалів». Але хлопець дійсно заінтригував мене. Він здався мені дуже розумним і відповідальним.
- Чому відповідальним?

- Розумієш, він явно їхав у бік будинку, в наших краях немає навчальних закладів. А який несерйозний хлопець, стане читати підручник по дорозі додому?!
- І ти з ним познайомилася?
- Не в цей день. З'явилася в мене одна думка. Я вийшла на одній зупинці з ним і пішла за ним слідом. Хоча він вийшов на дві зупинки раніше, ніж потрібно було мені. Я дійшла до будинку, в який він увійшов, запам'ятала вулицю та номер будинку. А ввечері шукала його в соціальних мережах. Там є така функція, коли можна знайти людину за місцем проживання.
- Вмерти можна! І що далі?
- Того дня я сильно запізнилася в університет, але мене гріла надія на те, що я познайомлюся з відмінним хлопцем. Я знайшла в його в одній соціальній мережі. Написала йому: Привіт! Він виправдав всі мої очікування, запросив на побачення, розповідав, як старанно готувався до іспиту і як отримав свої 5 балів!
- А тобі 5 балів за винахідливість! Ти розповіла йому, як знайшла його?
- Ні, нехай вважає, що я просто написала йому: Привіт!

Ця історія звичайно дуже специфічна. Рез вже ми заговорили про соціальні мережі, розповім, простий спосіб знайомств. Багато дівчат соромляться знайомитися на сайтах знайомств, вважаючи, що сайт знайомств - це останній шанс. Так от, борознячи простори соціальних мереж, дівчата відвідують сторінки симпатичних хлопців, оцінюючи особливо гарні фотографії. Якщо хлопцю сподобається дівчина, він обов'язково спробує завести з нею розмову, а потім, запросить на побачення.

Є дуже відважні дівчата, які йдуть на крайні заходи. Заходите ви в громадський транспорт, а там неймовірної краси хлопець. Що робити? Потрібно приймати екстрені дії, адже він може навіть не звернути на вас увагу. Встаньте поруч з ним, штовхніть його або злегка заваліться на нього, вибачитеся, посміхніться і спробуйте завести розмову. Якщо пощастить, то він відповість вам взаємністю і у вас зав'яжеться спілкування, яке можна буде продовжити в більш зручній атмосфері.

Методів знайомств безліч і сучасні дівчата винаходять нові й неймовірні. Всі способи хороші, адже хороших хлопців розбирають дуже швидко! Дівчата, не соромтеся виявляти свої знаки уваги, хлопці цінують це!

PS: Всі історії знайомств реальні, розказані або дівчатами, або хлопцями!


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Для імбілдінгу використовують такі тренажери , як лазерний тренажер ,...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання одного чоловіка: чи служить виправданням...

Як пережити зраду у шлюбі?

Як пережити зраду у шлюбі?

Зрада в шлюбі найчастіше є сильною травмою для психіки будь-якої...

Які дівчата подобаються хлопцям...

Які дівчата подобаються хлопцям...

Багатьох панянок хвилює наступне питання: «Які дівчата подобаються хлопцям?». Складне...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як привернути увагу хлопця...

Як привернути увагу хлопця...

Деякі самотні дівчата, зустрічаючи своїх...