Як познайомитися з хлопцем в громадському транспорті?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (2 Голосів)

Як познайомитися з хлопцемУ мене багато знайомих дівчат, і я часто чую від них, що їм сподобався якийсь хлопець, але вони побоялися зробити перший крок, щоб познайомитися з ним. Чому дівчата бояться зробити крок на зустріч вподобаному хлопцю? Або, можливо, хлопцям не подобається, коли дівчата роблять перший крок?

Уявіть таку ситуацію, ви їдите в автобусі, і бачите хлопця, який не зводить з вас очей. Що можна зробити в такій ситуації? Ну звичайно, можна підійти і познайомитися. Хоча не кожна дівчина на таке наважиться. Можна написати номер свого телефону на маленькому клаптику паперу і так, ненароком, загубити його, або залишити на сидінні.

Це, швидше за все ідеальний і найпростіший спосіб знайомства для хлопця, ніж для дівчини. Жодна нормальна дівчина не дозволить собі такої вульгарності.

Їдите ви в автобусі, а вам кокетливо посміхається мила дівчина. Які дії треба розпочинати хлопцю? Ну що ти сидиш? Іди, підійди до неї, розговори її! Чоловіки часом не можуть швидко зметикувати і перейти до активних дій і роблять дуже дивні вчинки!

Одна дівчина мені розповіла, як вона познайомилася зі своїм хлопцем. Їхала вона в маршрутці, а навпроти сидів хлопець. Він дивився на неї, мило посміхався і дуже відверто ніяковів. Вона звернула увагу, що він поліз за своїм телефоном, натиснув пару кнопок і став пильно на неї дивитися, як ніби чекав від неї якихось дій. Вона дістала телефон, включила блютус, назвавши його «Прекрасна незнайомка». Це перше, що прийшло їй в голову. Через пристрій блютус, він скинув їй свою візитку.

- Ти не розгубилася. Дуже винахідливо. Чому ти включила Блютус?
- Я вже чула таку історію, що нібито хлопець скинув свою фотографію, а під фото написав номер мобільного телефону.
- Винахідливість. Ти подзвонила йому?
- Ні, я написала смс повідомлення: «кмітливо».
- І що було далі?
- Я вийшла з маршрутки, а він поїхав далі. Через десять хвилин він мені подзвонив, і сказав, що я стану його дружиною! Я подумала, що він божевільний, але на побачення пішла. І виявилося, що не дарма!

Була ще більш дивна ситуація, від якої, у мене встало волосся дибки. Дівчина їхала в громадському транспорті, і їй дуже сподобався один молодий чоловік.

- Він зовсім не звертав не мене уваги, захоплено вивчаючи підручник з предмету: «Опір матеріалів». Але хлопець дійсно заінтригував мене. Він здався мені дуже розумним і відповідальним.
- Чому відповідальним?

- Розумієш, він явно їхав у бік будинку, в наших краях немає навчальних закладів. А який несерйозний хлопець, стане читати підручник по дорозі додому?!
- І ти з ним познайомилася?
- Не в цей день. З'явилася в мене одна думка. Я вийшла на одній зупинці з ним і пішла за ним слідом. Хоча він вийшов на дві зупинки раніше, ніж потрібно було мені. Я дійшла до будинку, в який він увійшов, запам'ятала вулицю та номер будинку. А ввечері шукала його в соціальних мережах. Там є така функція, коли можна знайти людину за місцем проживання.
- Вмерти можна! І що далі?
- Того дня я сильно запізнилася в університет, але мене гріла надія на те, що я познайомлюся з відмінним хлопцем. Я знайшла в його в одній соціальній мережі. Написала йому: Привіт! Він виправдав всі мої очікування, запросив на побачення, розповідав, як старанно готувався до іспиту і як отримав свої 5 балів!
- А тобі 5 балів за винахідливість! Ти розповіла йому, як знайшла його?
- Ні, нехай вважає, що я просто написала йому: Привіт!

Ця історія звичайно дуже специфічна. Рез вже ми заговорили про соціальні мережі, розповім, простий спосіб знайомств. Багато дівчат соромляться знайомитися на сайтах знайомств, вважаючи, що сайт знайомств - це останній шанс. Так от, борознячи простори соціальних мереж, дівчата відвідують сторінки симпатичних хлопців, оцінюючи особливо гарні фотографії. Якщо хлопцю сподобається дівчина, він обов'язково спробує завести з нею розмову, а потім, запросить на побачення.

Є дуже відважні дівчата, які йдуть на крайні заходи. Заходите ви в громадський транспорт, а там неймовірної краси хлопець. Що робити? Потрібно приймати екстрені дії, адже він може навіть не звернути на вас увагу. Встаньте поруч з ним, штовхніть його або злегка заваліться на нього, вибачитеся, посміхніться і спробуйте завести розмову. Якщо пощастить, то він відповість вам взаємністю і у вас зав'яжеться спілкування, яке можна буде продовжити в більш зручній атмосфері.

Методів знайомств безліч і сучасні дівчата винаходять нові й неймовірні. Всі способи хороші, адже хороших хлопців розбирають дуже швидко! Дівчата, не соромтеся виявляти свої знаки уваги, хлопці цінують це!

PS: Всі історії знайомств реальні, розказані або дівчатами, або хлопцями!


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки, змінюють дружин, ми звинувачуємо кого...

Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

Деякі розглядають відпускний час не тільки як можливість відновити сили...

Як повернути хлопця, як повернути чоловіка

Як повернути хлопця, як повернути чоловіка

Одним з найбільш важко пережитих внутрішньоособистих конфліктів є конфлікт між...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички одразу ж говорити про свої...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...