Коли чоловік готовий одружуватися?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

чоловік готовий одружуватисяБагато дівчат мріють про весілля з самого дитинства. Може всьому виною історична закономірність? Кожна жінка повинна вийти заміж і народити дітей, мінімум двох. Або це віяння цієї дійсності? Необхідно створити повноцінний осередок суспільства, все з тими ж критеріями.

Звичайно, кожна людина, і чоловік і жінка, мріє про сім'ю. Тільки дівчата починаю марити про весілля набагато раніше хлопців. Хоча, треба сказати трохи інакше, хлопці починають замислюватися про сім'ю, тільки тоді, коли стануть справжніми чоловіками.

Потрібно хоч трохи знати вікову фізіологію, що б зрозуміти, що дівчатка розвиваються набагато швидше хлопчиків, отже, не завжди, виходить, вийти заміж за свого ровесника. Думаю, тому в більшості укладених шлюбів, чоловік старший за жінку на кілька років. Прийнято вважати, що ідеальна різниця у віці між чоловіком і жінкою - п'ять років, причому чоловік повинен бути старшим.

Дівчина вже на першому побаченні може мріяти про майбутнє весілля, вже в думках вибирає тамаду на праздник та кількість дітей та заміський будинку, а от хлопець зазвичай про таке не думає. Багато дівчат проводять не одну безсонну ніч з думкою про те, коли ж він зробить їй пропозицію. Якщо чоловіка повністю влаштовують стосунки, то це не означає, що він відразу зробить пропозицію руки і серця.

Дівчата скажуть, що такий чоловік ще не нагулявся, або що вибирає з величезної кількості дівчат. Не кожен хлопець наважиться одружитися на вподобаній дівчині. Щоб стати справжнім чоловіком і гідним чоловіком, потрібно вміти подбати про свою жінку, а в подальшому дружину.

Якщо задуматися і представити класичне розуміння сім'ї, то ми уявляємо собі приблизно таку картину. Чоловік - годувальник, а жінка - берегиня домашнього вогнища.

Переведемо все це в сучасне суспільство. Чоловік повинен прагнути забезпечити сім'ю так, що б жінка могла залишитися вдома на господарстві. А якщо жінка працює, то вона повинна витрачати свою зарплату на себе або на всілякі дурниці, на думку чоловіка. Тобто сімейний бюджет повинен складатися тільки із зарплати чоловіка. Така схема хороша в тому випадку, що якщо жінка йде в декретну відпустку, то сімейному бюджету нічого загрожувати не буде.

Значить чоловік готовий до шлюбу тоді, коли він відслужив в армії, здобув вищу освіту, влаштувався на роботу, придбав машину і власне житло. Ну, або в стані це житло знімати для себе і для своєї дружини. Зазвичай всім необхідним чоловік обзаводиться до 27 років і вже тільки тоді починає замислюватися про одруження.

Не потрібно думати про те, що чоловік не готовий на вас одружуватися, бо з вами щось не так. Просто йому нічого запропонувати вам. Кажуть, що з милим рай і в курені, але де гарантія, що ви не проміняєте курінь на зручний котедж.

Звичайно, якщо чоловік має всі благи і не робить вам довгоочікуваної пропозиції, то варто задуматися, а раптом ви витрачаєте час даремно. Якщо ви познайомилися з хлопцем, у вас зав'язалися стосунки, і він явно запав на вас, то ви це обов'язково помітите. Я не говорю про дорогі подарунки, а про всякі дрібниці, які приємні кожній дівчині.

Він буде знайомити вас зі своїми друзями, не відразу звичайно, але перезнайомитиь з усіма. Представить своїм батькам і обов'язково захоче подивитися на ваших. Буде будувати плани, не далеко йдучи, навіть маленькі, в який ресторан сходити або куди поїхати у відпустку - це все дрібні дзвіночки, що ведуть до весілля.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Закоханий козеріг-чоловік – поведінка і ознаки

Закоханий козеріг-чоловік – поведінка і ознаки

Типовий чоловік-козеріг ніколи не вибирає дівчину, яка веде себе легковажно....

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Знайомства, що трапляються в інтернеті, все частіше пронизують жіночі і...

Чакри людини. Їх значення та очищення

Чакри людини. Їх значення та очищення

Крім тілесної оболонки, людський організм має і енергетичну структуру. Чакри...

Що подарувати дівчині?

Що подарувати дівчині?

Список складений на основі мого досвіду, інформації з Інтернету і...

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як привернути увагу хлопця...

Як привернути увагу хлопця...

Деякі самотні дівчата, зустрічаючи своїх...