Чи варто користуватися послугами шлюбних агентств?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 (1 Голос)

вибираємо шлюбні агенства«Доля нас сама один до одного приводить... Свою половину сам Бог нам знаходить ... Адже головне в житті -  на все свій час ... Бути в потрібний момент і в потрібний час ...». Так, було б здорово, якби кожен з нас без праці знаходив свою половинку і був би щасливий з нею все своє життя. Але, на жаль, в житті таке трапляється вкрай рідко. Саме тому, що людям не так просто знайти кохання, знайти вірного супутника життя, їм доводиться звертатися в шлюбні агентства. 

Але знайомство через таку структуру у багатьох не викликає довіри, а часом навіть насторожує. А даремно. Адже це хороший спосіб знайти в супутники життя людину, що підходить, так би мовити, по всіх параметрах. Давайте ж разом розберемося: чи варто звертатися в такі фірми для того, щоб створити сім'ю?

Для того, щоб знайти гідного супутника життя, не тільки можна, а й треба користуватися послугами шлюбних агентств. Це один з найбільш простих і ефективних способів знайомства. І в цьому немає нічого поганого. Я знаю дівчину, якій 26 років, симпатична, з двома вищими освітами, скромна, але по-старому сидить і чекає «принца». Сама знайомитися десь соромиться, через інтернет - боїться, тому що чула про всяких маніяків і шахраїв. Так можна й старою дівою залишитися. Інша справа - прийти в агентство, залишити свої дані, а то й самій вибрати підходящого кандидата. Але агентства потрібно вибирати перевірені, з хорошою репутацією, щоб ненароком не потрапити в замаскований під пристойне агентство публічний будинок.

В сучасному світі шлюбне агентство - справжня знахідка. Воно економить час потенційним женихам і нареченим, які зараз дуже зайняті. Анкети допоможуть вибрати саме той тип, який вам ближче, який вам цікавий і потрібний. Є, звичайно, і мінус - зникає вся романтика знайомства. Але це не так страшно, в усякому разі все ж краще, ніж бути одному.

Є такий стереотип, що в шлюбні агентства звертаються одні невдахи. Це неправда. Швидше навпаки, це ділові, серйозні, зайняті роботою чоловіки (просто тому, що у них немає вільного часу займатися даним питанням) і скромні дівчата, які, зважаючи на свою сором'язливість, не вміють знайомитися на вулиці або ж просто майже ніде не бувають (на вечірках , дискотеках та ін.). Тоді професійні й серйозні шлюбні агентства - це відмінний шанс знайти свою другу половинку. До того ж, в хороших агентствах є професійні психологи, які допоможуть вам грамотно скласти свій психологічний портрет, а також підкажуть який психотип підходить саме вам. Звичайно, агентства не гарантують щасливе сімейне життя. Але ж ніхто ж вас не змушує прямо бігти в ЗАГС. А познайомитися, поспілкуватися - чому б і ні?! А далі - час покаже! Не вийде знайти другу половинку, може, хоча б другом або подругою обзаведетеся. Треба використовувати всі можливі способи знайомства. Так що вперед, заповнюйте анкети, а то ваші половинки вже зачекалися! І знайте: чим більше шлюбних агентств, тим менше одиноких сердець.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як дівчині познайомитися в інтернеті

Як дівчині познайомитися в інтернеті

Знайомства в інтернеті являють собою великі перспективи для молодих людей...

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був…

Трапляється так, що ваше сексуальне життя начебто і в нормі,...

Як зробити чоловіка щасливим...

Як зробити чоловіка щасливим...

В одному старому, доброму фільмі герой написав: «Щастя - це,...

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Сучасний світ диктує нам безліч правил: як говорити, у що...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...