Як вести себе на першому побаченні з чоловіком своєї мрії?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (1 Голос)

Перше побаченняНарешті ви познайомилися з чудовим, цікавим чоловіком, більш того, він запросив вас на побачення! Одна справа - ходити на побачення із закоханими у вас Васями, Петями і Колями, але зовсім інша справа - піти на побачення з чоловіком своєї мрії! Хвилювання, переживання - що вдягнути, що говорити, як себе вести ...

Стоп! Візьміть себе в руки - це моя перша і сама важлива порада. Як сімейний психолог я дам вам сьогодні ще кілька корисних порад про те, як себе вести на першому побаченні, як зробити так, щоб це побачення не виявилося останнім і щоб ви змогли всерйоз і надовго зачарувати вашого обранця.

Порада перша

Повторюся - візьміть себе в руки. Внутрішнє напруження і хвилювання можуть все зіпсувати. «Та вже, як тут не хвилюватися, я нарешті його зустріла і дуже хочу йому сподобатися!» - Скажете ви. А чому ви хочете йому сподобатися? Тому що він подобається вам, і ви не хочете його втратити. Ось тут ви і здійснюєте свою найпершу помилку.

Запам'ятайте одне - над усіма нашими почуттями і емоціями стоять лише двоє організованих почуттів - це Страх і Любов. І все, що ми робимо в житті, продиктовано або Страхом, або Любов'ю. Для того щоб бути щасливою, ви повинні побороти свій страх і діяти тільки з почуття любові. І в першу чергу - любові до самої себе! Вашу впевненість у собі, вашу любов до себе, вашу повагу до себе обов'язково побачить ваш обранець. Не бійтеся нікого втратити і дозвольте вибрати вам того чоловіка, якого ви заслуговуєте.

Порада друга

Всю ініціативу ви повинні віддати чоловікові! Велика помилка багатьох жінок в тому, що на першому побаченні вони говорять без перестанку, намагаючись заповнити паузи в розмові і якомога більше розповісти про себе, намагаючись переконати чоловіка у своїй винятковості і неповторності. Важливо знати - розважати вас і заповнювати паузи повинен чоловік. Чим більше він вкладе в вас зусиль і емоцій, тим більше ви будете йому потрібні.

Дайте йому можливість розповісти про себе! Навіть чоловіка-мовчуна можна розговорити, задаючи йому правильні питання. А про кого людина може довго говорити? Звичайно ж, про себе самого!

Запитуйте його про його дитинство, навчання, роботу, смаки, хобі, захоплення. Розповідайте і про себе теж, але трохи. Якщо ви плануєте бути з цим чоловіком довго, в першу чергу, ви повинні дізнатися, яка ж жінка йому потрібна. А вивалюючи на нього всю свою таємницю відразу ж, ви, цілком ймовірно, віджахнете його чимось, що він вважає неприйнятним і непотрібним для себе.

Отже, нехай говорить він, а ви слухайте і слухайте , при цьому якомога частіше і пильніше дивіться йому прямо в очі! Погляд очі в очі викликає сильне занепокоєння та вироблення певних гормонів, що сприяє розвитку сильних почуттів.

Порада третя

Ваш голос повинен бути тихим, глибоким і проникливим. Не варто занадто голосно розмовляти і реготати - це відштовхує. А ось тихий голос зачаровує і притягує. Розмовляючи з чоловіком, уявляйте, що ваш голос йде ніби з глибини, від низу живота і вгору. Бажано потренуватися перед побаченням і навчитися робити свій голос хвилюючим і сексуальним.

Ну і, звичайно ж, не перестарайтеся з косметикою, духами і прикрасами.

Тільки м'якість, жіночність, доглянутість, хвилюючий голос, погляд очі в очі, щирість і непідробний інтерес до життя вашого обранця; обов'язкова внутрішня, непохитна впевненість у своїй унікальності; наповненість любов'ю до себе, до чоловіка і до світу - зроблять вас в його очах незвичайною і хвилюючою жінкою.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Що зробити, щоб швидко заснути. Як заснути, якщо не спиться

Що зробити, щоб швидко заснути. Як заснути, якщо не спиться

Існує небагато людей, які ніколи не стикалися з цим станом,...

Як уникнути конфліктів в стосунках...

Як уникнути конфліктів в стосунках...

Будь-який конфлікт може виникнути з нічого, як то кажуть, на...

Як привернути увагу молодшої за ​​себе жінки

Як привернути увагу молодшої за ​​себе жінки

Як чоловіка, вас можуть сприймати, або ви самі себе можете...

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Де познайомитися з італійцями для серйозних стосунків безкоштовно

Знайомства, що трапляються в інтернеті, все частіше пронизують жіночі і...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...