Як привабити більш зрілого чоловіка...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 (1 Голос)

Як привабити більш зрілого чоловіка...Нещодавно ви зустріли чоловіка вашої мрії, але виявилося, що він на кілька років старший, ніж ви очікували. Немає проблем! Ви все ще можете завоювати його і зробити так, щоб він вас захотів так само, як ви хочете отримати його.

1. Ведіть себе більш зріло, ніж зазвичай. Ви можете дозволити собі трохи підступності, хитрості і вправного обману, тому що, не дивлячись ні на що, ви хочете йому сподобатись такою, якою ви є, а не тією, кого ви для нього зобразите. Тим не менше, різниця між вашими природними думками і зіграною особистістю не повинна бути разючою. Звички можна змінити, але чи варто заради когось змінювати свої погляди на життя, - тим більше що зробити це вкрай складно, у молодому віці практично неможливо, а довгострокове удавання зробить вас нещасною, це трапляється в 99 випадків із 100. Тому: будьте собою, пом'якшіть імпульсивність молодої сторони вашої натури.

Покажіть свою начитаність, продемонструйте свої погляди, обізнаність про світові події - дайте зрозуміти, що ви більше, ніж просто молоде симпатичне обличчя в натовпі таких же молодих дівчат.

Якщо він часто бачить вас з вашими друзями, можливо, вам доведеться дещо відокремитись від них. Навіть у компанії ведіть себе більш зріло - насправді зберегти захопленість в спілкуванні з однолітками й одночасно показати себе з більш зрілою сторони не так складно. Смійтеся над їх жартами, але ніби з позиції більш дорослої людини, щиро беріть участь в заходах і витівках, радійте їм, але стежте за тим, що і як ви робите.

2. Якщо ви намагаєтеся залучити дорослого чоловіка, вам не потрібна купа людей навколо, які ведуть себе ще більш незріло, ніж вони є насправді. Проведіть трохи часу разом з ним, постарайтеся дізнатися більше про нього.

3. Говоріть про загальні для вас обох речі. Легко уявити собі, що у людей з великою різницею у віці немає нічого спільного, але ви можете здорово здивуватися. Досить ймовірно, що ви поділяєте погляди на релігійні питання чи політику (але до настільки серйозних і критичних тем варто підходити дуже акуратно, щоб не нарватися в першій розмові на конфлікт); смаки у вині, фільмах; різні захоплення, наприклад фотографії, подорожі або деякі види спорту.

4. Будьте трохи кокетливі, але в більш витонченій і тонкій манері, або навмисно скромно викажіть сумніви через різницю у віці, або відкрито подражніть його на цю тему, якщо зможете. Пожартуйте щодо вашої «комендантської години» або з його постійно серйозного настрою - не дивлячись на те, що, сподіваюся, у вас обох немає ні того, ні іншого.

5. Приготуйтеся мати справу з його емоційним багажем. Чоловіки старшого віку встигли побувати в найрізноманітніших відносинах з набагато більшим числом людей, у них може виявитися колишня дружина чи діти, досить ймовірно, що будуть усталені, хоч навіть час від часу і нелогічні, погляди на деякі речі. Психологічно підготуйте себе до всіх цих можливостей і дайте йому знати, що у вас з цим проблем немає.

6. Але не забудьте і про юну сторону своєї натури. Чим старші стають люди, тим частіше багатьох тягне до юної безжурної енергії, здатності щиро і сильно радіти любим несподіванкам, дрібницям, сміятися, нарешті. Апелюйте до його почуття гумору. Продемонструйте вашу захоплюючу натуру, прагнення до пригод. Але тут теж не переборщіть, щоб він не вирішив, що занадто старий для вашої невичерпної енергії. Покажіть ваш авантюрний і сміливий розум, встановлюючи прямий контакт очима.

Ще деякі поради:

- Деякі в даному випадку радять показати вашу вразливість, потребу в допомозі і турботі. Дати можливість чоловікові знову відчути себе молодим лицарем. Не дивлячись на те, що в деяких випадках це дійсно спрацює, сучасні зрілі чоловіки тоді вже не зможуть сприймати вас як серйозного партнера. Подібна поведінка швидше назавжди збереже в його уяві образ якоїсь дівчинки-ляльки, яка ніколи не стане рівною йому. Якщо і вирішите вдатися до подібної тактики, не використовуйте її більше пару раз;

- Перш ніж почати діяти, поспостерігайте за цим чоловіком, хоча б поговоріть з ним кілька разів прилюдно. Переконайтеся, що він вам дійсно подобається і що віковий фактор вас не турбує. Якщо ви поринете у ці відносини, а потім вирішите, що він занадто старий для вас, ви можете заподіяти біль людині, яка сильно, по-дорослому до вас прив'язалась;


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Навіщо хрестити дитину — відповідь священика

Навіщо хрестити дитину — відповідь священика

Характерні релігійні теми сьогодні критично спірні в очах людей, відповідно...

Як познайомитися із хлопцем вконтакте

Як познайомитися із хлопцем вконтакте

Проводиш в соціальних мережах стільки часу, що друзі і знайомі...

Закоханий Рак-чоловік: поведінка і ознаки

Закоханий Рак-чоловік: поведінка і ознаки

Багато людей живуть по гороскопах, вони дійсно вірять в силу...

Як привернути увагу жінок?

Як привернути увагу жінок?

Один з дієвих для чоловіків прийомів для того, щоб привернути...

загрузка...

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...