Якому святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.42 (12 Голосів)

У кожної дівчини в певний момент життя настає час визначитися з звуженим, створити сім'ю і завести дітей. Адже це головна мета нашого життя. Але не у всіх виходить знайти гідного людини, здатного задовольнити всі бажання, потреби й амбіції, та й просто стати хорошим чоловіком.

У ЦІЙ СТАТТІ:
— Про силу молитви і віри в них;
— Якому святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка;
— Корисне відео на тему молитов про особисте життя.

У цьому випадку деякі дівчата починають зустрічатися з різними людьми в пошуках другої половинки, а інші замикаються в собі і просто чекають, покладаючись на волю випадку, сподіваючись на ласку долі.

Проте близькі до віри люди знають, що ми самі можемо вплинути на свою долю і в найкоротші терміни реалізувати задумане, якщо звернутися до Бога. Споконвіку люди вірили у вищі сили і молилися для досягнення планів і мрій. Молитва має найбільшу силу при зверненні до Бога і, при правильному підході і виконання, здатна донести до Всевишнього ваші прохання. Від Його волі залежить доля людини, але Він милосердив.

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Тому щира молитва допоможе вирішити ваші переживання і змінити долю на краще. Правильним способом донести до Бога свої прохання і переживання вважається звернення до Святих. Так, наприклад, завдяки молитві до Святих, людина просить донести до Бога його прохання і бажання. І через Святого ця прохання доноситься безпосередньо до Бога.

У випадку з необхідністю знайти хорошого супутника життя, важливо знати до якого саме Святому потрібно молиться. Також справжня молитва виконується певним чином. Виконуючи молитву не можна бубоніти і читати не замислюючись, потрібно володіти абсолютним спокоєм і умиротворенням.

Важливо повністю зосередитися на молитві, розуміти її зміст і повністю відкритися Богу, не кажучи вже про те, що треба намагатися не робити гріхів і щиро прощати інших людей. Бути чистим душею людиною.

Нижче ми наведемо кілька молитов православної церкви до Святих, що підходять для того, щоб налагодити сімейне життя чи знайти хорошого чоловіка.

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Молитва Святої Матрони про особисте життя

Про блаженна мати Матроно, душею на небесах перед Престолом Божим предстоящи, тілом же на землі почивающи, і данною ти понад благодаттю различнія чудеса источающи.

Зглянься нині милостивнім твоїм оком на ни, грешнія, у скорботах, болезнех і гріховних искушениих дні своя иждивающия, утеши ни, отчаяннія, зціли недуги наші лютія, від Бога нам з гріхом нашим попущаемія, визволи нас від багатьох бід і обстояний, умоли Господа нашого Ісуса Христа простити нам вся наша провини, беззаконня і гріхопадіння, имиже ми від юності нашея навіть до настоящаго дні і години согрешихом, так твоїми молитвами получивше благодать і велику милість, прославимо в Тройці Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків.

Амінь.

Про блаженна мати Матроно, вислухай і прийми нині нас, грішних, що моляться тобі, навікшая в усьому житті твоєму приимати і віслушивати всіх стражденних і скорботних, з вірою і надією до твоїм заступництвом і допомогою вдаються, швидка допомога і чудесне зцілення всім подавающи; та не збідніє і нині милосердя твоє до нас, недостойних, маловірних в многосуетнем світі цьому і нигдеже обретающим розради і співчуття у скорботах душевних і допомоги в болезнех тілесних: зціли хвороби наша, визволи від спокус і мучительства диявола, пристрасно воюющаго, помози донести свій життєвий Хрест, знести вся тяготи життя і не потеряти у ньому образ Божий, віру православну до кінця днів наших сохранити, сподівання і надію на Бога міцну имети і згадуючи нелицемірну любов до ближніх; помози нам по отшествии з житія цього достигнути Царства Нєбєснаго з усіма угодившими Богу, прославляюще милосердя і доброта Батька Нєбєснаго, в Трійці славимаго, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків.

Амінь.

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Молитва про одруження і заміжжя Святому Миколаю

О, всесвятій Миколу, угодниче преизрядній Господній, теплий наш заступниче і всюди в скорботах швидкий помощниче!

nПомози ми, грішного і смутному у цьому житті, умоли Господа Бога даровати мі залишення всіх моїх гріхів, елико согреших від юності моєї, у всьому житті моєму, ділом, словом, помішлением і всіма моїми чувстві; і по виході душі моєї помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всієї тварі Содетеля, избавити ма повітряних митарств і вічного муки: так завжди я Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милостивное заступництво, нині і повсякчас і на віки віків.

Амінь.

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Молитва про добру нареченого і гідному чоловіка Великомучениці Катерині

О, свята Екатерино, діво і мучениці, справжня невісто Христова! Молимо тя, яко особливая благодать, еюже попередньо тя Жених твій, Сладчайший Ісус, приимшую: якоже посрамивши зваблення мучителя мудростию твоєю, п'ятдесят витий перемогла єси, і напоивши їх небесним вченням до світла истиннія віри наставила єси, тако випроси і нам її Божу мудрість, та й ми, вся підступи адскаго мучителя расторгше, світу ж і спокуси плоті презревше, достойни з'явимося Божественния слави, і до розширення святої нашея Православнія віри сосуди достойни соделаемся, і з тобою в небесней скинії Господа і Владику нашого Ісуса Христа з Отцем і Святим Духом звеличимо і прославимо в усі віки віків.

Амінь.

О, свята великомучениці Екатерино, обраний чистоти посудині, стовпі православ'я, надійна предстательнице наша, виявила нам сама провину умоляти тя, подвижниці законна, свята на святей горі свято почивающая!
nМолимо тебе: приникши понад, вонми голос моління нашого, зглянься на лихо рабів твоїх, і просвіти затьмарення розуму нашого, сотвори нас горне мудрствовати, а не земна.

Поспіши нам молитвами твоїми побеждати плотська похоті, пристрасті до світу і підступи злих духів, на нас злобно воюючих: так твоїм заступництвом у дні житія цього свободни будемо від ворожих їхніх нападів і по виході від повітряних їх катувань.

О, премудра діво! Даруй нам вся, яже до користі прохання: бо можеши многая испросити у возлюбленнаго Нареченого, Христа Бога нашого.
nМи вемі, бо багато може молитва праведнаго, поспешествуемая благоутробием милосердаго Бога, Йому ж слава, честь, і подяку завжди, нині і повсякчас і на віки віків.

Амінь.

Прочитавши ці молитви зі спокійною душею, і просячи Святих донести до Бога ваші найпотаємніші мрії, ви будете почуті. І можете сподіватися на благодатний волю Всевишнього.

Нехай вам Бог допомагає.

Далі ви можете ознайомитися з Відео-роликом на тему: Яким святому молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

Дізнайтеся прямо зараз яке значення мають чакри людини. Очищення душі.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як привернути кохання...

Як привернути кохання...

Деякі дівчата, які втомлено проводять на самоті вечори, в очікуванні свого...

Як зробити чоловіка щасливим...

Як зробити чоловіка щасливим...

В одному старому, доброму фільмі герой написав: «Щастя - це,...

Коли чоловік готовий одружуватися?

Коли чоловік готовий одружуватися?

Багато дівчат мріють про весілля з самого дитинства. Може всьому...

10 критичних помилок, які ми допускаємо у відносинах

10 критичних помилок, які ми допускаємо у відносинах

Не секрет, що гармонійних відносин стає менше. Легкість, з якою...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...