Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.50 (2 Голосів)

Між подружжям бувають різні проблеми, які вимагають підвищеної відповідальності при рішенні. Серед таких питань – число спадкоємців, які повинні з'явитися в сім'ї.

Жінка в багатьох ситуаціях зізнається: чоловік не хоче другої дитини. Отже, якщо чоловік не хоче другої дитини, поради психолога можуть допомогти у вирішенні проблеми. Найважливіше – це не тиснути на близьку людину і уникати конфліктних ситуацій, виявляючи прагнення зберегти подружнє життя.

Чим може бути зумовлена відсутність бажання другого спадкоємця?

Небезпечний розрахунок

Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

Народження дитини навряд чи зможе врятувати зруйнований шлюб

Дружина може вирішити використовувати всілякі способи для повернення любові і поліпшення відносин. Якщо почуття проходять, малюк не зможе зміцнити союз. Це розуміє чоловік, який не бажає поспішати з прийняттям якогось рішення.

Жінка повинна бути готова до невпевненості заводити дитину чоловіком саме через відсутність бажання жити з жінкою. Навіть якщо вагітність настане і спадкоємець з'явиться, чоловік може піти з сім'ї.

Не сподівайтеся на поліпшення ситуації з допомогою маленької людини.

Бар'єри в подружніх відносинах

Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

Постійні сварки і конфлікти не сприяють взаємній любові і гармонії в сім'ї, і, відповідно, бажанню чоловіка стати батьком

Кожна жінка повинна пам'ятати, що щаслива сім'я заснована на взаємній любові і гармонії. Чоловік і дружина повинні відчувати щастя в сформованих відносинах, щоб згодом спори і конфлікти не розвивалися. Якщо бар'єр виникне, він може ставати міцнішими. При такому розкладі чоловік не захоче ставати батьком.

Жінка може поліпшити ситуацію, якщо вона постарається адекватно оцінити всі обставини і зрозуміти справжню причину проблеми. При бажанні народжуйте малюка для себе, пам'ятаючи про те, що ви повинні піклуватися про нього в будь-яких обставинах. На жаль, багато чоловіків не мають інстинктом батьківства, адже вони, в першу чергу, прагнуть до кар'єри і матеріального благополуччя.

Якщо ваш чоловік не хоче другої дитини, поради психолога можуть допомогти у вирішенні питання, але будьте готові до підвищеної відповідальності.

Двоє дітей – багато

Чисельність середньої міської сім'ї змінилася. У більшості випадків люди виховують лише одну дитину. Причини даної ситуації виявляються різними, але всі вони є типовими. Народжуваність дітей зменшується, про що свідчить офіційна статистика.

Чоловік складно переносить емоційну відчуженість і фізичні зміни своєї обраниці, розуміння того, що за дитиною потрібно активно доглядати, приділяючи йому підвищену увагу. З даної причини чоловік може побоюватися почуття ущербності та обделения увагою, ніжністю, в результаті чого набуває впевненість у тому, що друга дитина стане зайвим в сім'ї. Психологи рекомендують змінити ставлення до чоловіка і подарувати йому увагу, незважаючи на те, що часу і сил може не вистачати.

Пам'ятайте про важливість подружньої любові і прагнете бути поруч зі своєю другою половинкою.

Одна дитина для двох сімей

Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

Якщо у чоловіка від першого шлюбу вже є дитина, він може не захотіти заводити нового малюка

Така проблема виявляється поширеною для чоловіків, що вступають у шлюб повторно. Потерпілими особами стають дружина чоловіка-батька дитини з колишньої сім'ї, а також чоловік-вітчим. Швидше за все, ніхто з них двох не зможе повною мірою насолодитися батьківством, материнством. Універсального ради неможливо дати. Якщо чоловік не хоче стати батьком вдруге, жінка не отримає задоволення від вагітності і виховання малюка. Однак зріла і матеріально забезпечена жінка повинна скористатися шансом стати матір'ю, втілити в життя своє призначення.

У зв'язку з цим, якщо ви цікавитеся, що робити, якщо чоловік не хоче другої дитини, поради психологів уважно прочитайте і зрозумійте, що ідеальним варіантом є народження малюка для себе.

Чоловік не хоче другої дитини: як знайти вихід із ситуації

Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

Намагайтеся встановити з чоловіком взаєморозуміння і пояснити йому, наскільки важливо народження малюка

Як бажано діяти для збереження шлюбу? Як можна чинити, бажаючи зберегти сімейні відносини? Останнім часом такі питання стають актуальними.

Ви можете домовитися про кількість дітей до весілля. Даний варіант є ідеальним, так як він підвищує шанси на гармонійне сімейне життя. Постарайтеся провести конкретну розмову на цікаву тематику з обов'язковим висловлюванням думок, а потім – обговоренням.

Пам'ятайте: маніпуляція знаходиться під забороною. Жінка не повинна брехати коханому чоловікові, який не готовий до збільшення сім'ї. Ви не повинні допускати обману про вагітність.

Вмовляння являють собою маніпуляцію, відрізняється наполегливістю. Завзятість і ниття викликають негативний осад у чоловіка, тому не розраховуйте на оптимальний результат заняття.

Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

Ще одна причина, чому чоловік не хоче дитини, — інша жінка

Гідний варіант – прагнення знайти взаєморозуміння. Будь-які питання можна обговорити зі своїм чоловіком і постаратися зрозуміти, як краще діяти. Постарайтеся зрозуміти свою другу половинку. Розмова з прагненням знайти взаєморозуміння може бути виходом із ситуації.

 • Ви можете постаратися пояснити чоловікові, наскільки важливо народження малюка.
 • Постарайтеся розвіяти страхи та упередження чоловіки.
 • Наведіть приклад сімей, в яких росте кілька дружніх малюків.
 • Скористайтеся допомогою авторитетних людей для чоловіка, наприклад, родичів, першого дитини, хороших друзів.
 • Замислюючись про те, що чоловік не хоче другої дитини, поради психолога можна використовувати собі на благо.

  Пам'ятайте: сім'ю треба цінувати і берегти.

  Що робити, якщо чоловік взагалі не хоче дітей – поради психолога

  У процесі опитування молодих батьків були зроблені висновки: доаждому другому чоловікові було нелегко зважитися на нову роль батька.

  При цьому часто самі жінки погіршують ситуацію, не знаючи, як правильно донести свою думку до чоловіка, який з певних причин не може, не хоче чи боїться заводити дитину. Ця проблема обростає скандалами, нерозумінням, роздратуванням. І в результаті навіть може дійти до розлучення.

  Якщо чоловік не хоче другої дитини, поради психолога зводяться до того, щоб жінка спробувала встати на місце коханої людини, щиро спробувати зрозуміти його мотиви. Це ж стосується і чоловіків, які не розуміють, наскільки важливо жінці реалізуватися як мати.

  Чому ж так відбувається і як досягти взаєморозуміння з такого складного питання?

  Страх відповідальності

  Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

  Часто чоловіки пояснюють своє небажання ставати батьками відсутністю власного будинку, необхідністю кар'єрного зростання, маленьким заробітком і пр.

  Деякі чоловіки стверджують, що не проти завести дитину, але не зараз, а через кілька років. Щоб до того часу була машина, квартира, налагоджений бізнес – загалом, щоб дитина ні в чому не потребувала.

  Що робити вам: намагайтеся більше розмовляти з чоловіком про дитинство, ходіть в гості до друзів, які виховують дітей.

  Можливо, благовірний зрозуміє, що мати дітей – не так вже страшно.

  Він не впевнений, що хоче дітей саме від вас

  Це одна з поширених причин, по яких чоловік відмовляється ставати батьком. Прислухайтеся до його слів, можливо, ваш коханий не впевнений у своїх почуттях до вас і в тому, що через пару років ви ще будете разом.

  Що робити вам: перестаньте заводити розмови про продовження роду, поки внутрішній конфлікт не буде залагоджено.

  У тому ж випадку, коли ви живете разом з чоловіком довгі роки, і лише останнім часом він почав з роздратуванням реагувати на думки про дитину – скоріше за все, у вас з'явилася суперниця.

  Він вже має дитину від минулих відносин

  Чоловіки влаштовані інакше, ніж жінки. Якщо для вас народження дитини є доказом любові, не обов'язково, що і ваш чоловік так само дивиться на продовження роду. А тим більше, якщо у нього є діти від попереднього шлюбу і ваш чоловік не хоче другої дитини.

  Поради психолога говорять про те, що, швидше за все, чоловіка лякає думка про безсонні ночі і вічне дитячому плачі. Може стати причиною і муки совісті: адже діти з минулого шлюбу залишилися без батька, і чоловік не хоче ще більше віддалятися від них.

  Що робити вам: дайте зрозуміти чоловікові, що при появі нового чада він зможе так само спілкуватися зі своїми більш дорослими дітьми.

  Якщо ж причина в небажанні знову відчувати незручності, постарайтеся довести, що радість від появи немовляти набагато сильніше.

  Коли здоров'я не дозволяє

  Чоловік не хоче другої дитини – поради психолога

  Чоловіче безпліддя

  Тема безпліддя у чоловіків дуже актуальна в наш час. Є ймовірність, що він просто боїться розповісти вам про це, але при цьому так само, як і ви, хоче завести дитину.

  Що робити вам: спробуйте поговорити з чоловіком відверто. Поясніть, що любите чоловіка і хочете дитину саме від нього. Навіть якщо є деякі проблеми зі здоров'ям, які заважають зачаття, вирішувати цю проблему легше гуртом. Сьогодні наука пішла далеко вперед і, звернувшись в клініку репродуктивної медицини, пара може розраховувати на реальну допомогу в цьому важливому сімейному питанні.

  Дізнайтеся прямо зараз яке значення мають чакри людини. Очищення душі.


  Читайте також в рубриці «Любов та секс»

  Поради та рекомендації лікаря сексопатолога

  Поради та рекомендації лікаря сексопатолога

  У даній статті ми розглянемо одні з найчастіших запитань до...

  Знайомство з батьками: як познайомитися з батьками хлопця

  Знайомство з батьками: як познайомитися з батьками хлопця

  Якщо хлопець хоче познайомити тебе зі своїми батьками, значить, він...

  Як розвести на секс?

  Як розвести на секс?

  Природа відводить сексу дуже важливе місце в повсякденному житті людей....

  Чи є секс після весілля?

  Чи є секс після весілля?

  Часто через багато років спільного життя сексуальне життя пари практично...

  загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...