Закоханий чоловік: які є ознаки. Психологія

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.67 (3 Голосів)

За якими ознаками можна зрозуміти, що перед вами закоханий чоловік? Адже психологія сильної статі для жіночої половини людства – темний ліс.

Тому зазначеним вище питанням задається одного разу кожна жінка.

Так чому ж чоловіки настільки таємничі, що жінки змушені гадати – любить чи ні?

Всі ми родом з дитинства

Закоханий чоловік: які є ознаки. Психологія

Перший ознака закоханості чоловіка — його компліменти на вашу адресу

Сьогодні популярна теорія, що всі проблеми родом з дитинства. І, схоже, частка правди в цьому є.

Варто тільки подивитися на те, як мами виховують синів. Їм з дитинства вселяють, що свої проблеми треба вирішувати самостійно, адже якщо будеш скаржитися – тебе вважатимуть скиглієм, якщо будеш боятися – прослівешь боягузом.

Ось і звикають наші хлопчики не плакати, навіть, коли боляче, не боятися, навіть коли страшно, і вирішувати свої проблеми мовчки. Вони з дитинства звикають ховати свої емоції в собі, тому що суспільство вселяє їм, що не емоційний і мужній – це синоніми.

Але зворотною стороною такого виховання є той факт, що приємні емоції сильна стать теж залишає при собі, просто тому, що не звикли, або не вміють відкрито висловлювати свої почуття.

Виходить, що, закохавшись, молода людина стоїть перед складним вибором – відкрито заявити всьому світу про любов, а це значить заявити про власну вразливість, або любити мовчки, що називається скупою чоловічою любов'ю.

Жіноче поведінка в подібній ситуації кардинально відрізняється. Дівчаток адже виховують зовсім інакше. Їм постійно навіюють, що вони істоти вкрай емоційні і чутливі. В результаті слабка половина людства звикла відкрито виражати свої почуття, і від чоловіків чекає того ж. А у відповідь – тиша.

Так як же бути?

Не ворожити на ромашках!

Закоханий чоловік. Ознаки

Закоханий чоловік: які є ознаки. Психологія

Закоханий чоловік постійно намагається розглядати свій об'єкт пристрасті

Психологія, як наука, вивчає причини тих чи інших вчинків. А це означає, що, знаючи про вчинки того чи іншого індивідуума, можна судити про мотиви, які їм рухають. Тому все, що потрібно – це уважніше спостерігати за об'єктом жіночої пристрасті.

Отже, які ж ознаки відрізняють закоханого чоловіка від невлюбленного? Психологія пропонує проводити аналіз по наступним напрямкам:

 • Слова

 • Дії

 • Невербальні ознаки

 • Як говорить закоханий чоловік

  Зазвичай все починається з компліментів. Сьогодні тільки ледачий не знає про те, що жінка любить вухами. І багато хто цим користується, вводячи в оману довірливих дівчат.

  Але закоханий чоловік говорить компліменти не для отримання якої-небудь вигоди. Вся справа в його сприйнятті. Любов, як відомо, сліпа. Чоловік ідеалізує жінку, яка йому симпатична, і хвалебні промови ллються самі собою.

  Але словесне спілкування між статями не зводиться тільки до вихваляння. Закохані чоловіки схильні шукати будь-якого спілкування з сподобалася пані. Це і розмови по телефону і смс. Закоханий чоловік прагнути вивчити улюблену. З'ясовує її думки, бажання, просить у неї ради. Йому приємний сам процес розмови, навіть якщо смислове навантаження в діалозі мінімальна.

  Окремим пунктом можна виділити розмови про спільне майбутнє. Той факт, що чоловік розмірковує на цю тему, і більше того, не боїться сказати про це привселюдно, говорить про багато що. Ще більш показовим є вживання займенника «ми».

  Це говорить про те, що чоловік перестав сприймати себе окремо від коханої.

  Як себе веде закоханий чоловік. Ознаки закоханості

  Закоханий чоловік: які є ознаки. Психологія

  Закоханий чоловік прагне постійно торкатися своєї жінки

  Психологія чоловіків така, що дія для них – це синонім існування. Діяти вони не звикли. А якщо чоловік тільки говорить, але нічого не робить, навряд чи йдеться про кохання. Швидше навіть, навпаки, з допомогою солодких промов він, можливо, намагається маніпулювати жінкою.

  Так які ж дії сильної статі можна трактувати на свою користь?

  • Одним з головних ознак закоханості чоловіки психологи називають його погляд.
  • Давно відомий той факт, що ми отримуємо до 80% інформації за допомогою зору. І коли чоловік отримує можливість дивитися на дівчину, яка йому подобається, він весь іде в цей процес. Це настільки природно для його підсвідомості, що він навіть не помічає того, що очей з неї не зводить. Але це, як правило, досить помітно для оточуючих. Особливо помітним це стає у великій компанії – коли навколо повно людей, але чоловік продовжує розглядати тільки ту єдину, яка йому люба.

   Важливо, щоб його погляд не просто блукав по жіночій фігурі, адже це говорить про багато що, але не про любов. Важливо, щоб це був погляд очі в очі.

   • Закоханий чоловік ревнує. І нехай не завжди відкрито, але ви обов'язково помітите, як зміниться його обличчя і поведінку, якщо на об'єкт його пристрасті хтось зазіхне.
   • Показовою буде його реакція на таку ситуацію. Важливо пам'ятати, що прислів'я «Б'є – значить, любить», ні до любові, ні до ревнощів відношення не має. Закоханий чоловік, нехай і ревнивий, може контролювати свої вчинки у відношенні коханої жінки, що б там не говорили.

    • Ще одним важливим показником закоханості є дотику. Тут все просто – коли нас обіймають, ми відчуваємо захищеність, а чоловік підсвідомо прагне захистити кохану.
    • Пізніше прагнення захистити від всіх і вся переростає в турботу. Чоловік, який в вас закоханий, не залишиться байдужим у кризовій ситуації, а навпаки, зробить все, щоб полегшити вам життя.

     Крім того, турбота може проявлятися в бажанні догодити, передбачити всі ваші бажання.

     Закоханий чоловік: які є ознаки. Психологія

     Закоханий чоловік познайомить вас зі своїми батьками

     • Важливим критерієм є його бажання познайомити вас зі своїми батьками. Якщо він готовий впустити вас у свою сім'ю, значить, ви щось для нього важливі.
     • Як правило, він прагне до того, щоб його обраниця сподобалася мамі. Це досить показовий факт. Так що, якщо чоловік готує вас до зустрічі з мамою як до війни, це ще не означає, що його мама — воїн. Просто йому дуже важливо, щоб ви знайшли спільну мову.

      • Закоханий чоловік готовий пустити вас у своє холостяцьке лігво, і навіть приберется там до вашого приходу. А вже якщо чоловік готує вам їжу – можете бути впевнені – він у вас закоханий.
      • Так само одним з показників закоханості буде частота зустрічей.
      • Якщо раптом чоловік буде «випадково» з'являтися на вашому шляху, не дивуйтеся.

       Невербальні ознаки закоханості

       Закоханий чоловік: які є ознаки. Психологія

       Один з ознак закоханості чоловіка — його ревнощі

       Часто закоханий чоловік проявляє ознаки невербально. Психологія проаналізувала і ці прояви симпатії. Так яким же жестів можна зрозуміти, що ви подобаєтеся чоловікові?

       • Якщо у вашій присутності чоловік постійно торкається свого обличчя, щось поправляє, намагається стояти прямо, загалом, чепуриться, як може – знайте – все це тільки щоб сподобатися. Так він посилає повідомлення, що для нього важлива ваша думка про нього і його зовнішності.
       • Якщо при розмові з вами чоловік нахиляє голову у ваш бік, або зачіпає ваші речі – так він неусвідомлено намагається скоротити відстань між вами, нехай навіть просто чіпаючи ключі, забуті на столі.
       • Якщо поруч з кожним з перерахованих пунктів ви подумки готові поставити галочку, це означає, що ви комусь зовсім не байдужі. Але як зрозуміти, що це не просто симпатія, а справжнє почуття? Найважливішим критерієм буде його бажання змінюватися і готовність жертвувати власними інтересами заради вас двох.

        Дізнайтеся прямо зараз справжні причини чому чоловік не хоче близькості з дружиною.


        Читайте також в рубриці «Любов та секс»

        Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

        Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

        Деякі розглядають відпускний час не тільки як можливість відновити сили...

        Як розпізнати альфонса?

        Як розпізнати альфонса?

        Іноді на кухнях нам доводиться вислуховувати скарги та стогони подруг,...

        Як зберегти шлюб...

        Як зберегти шлюб...

        Питанням про збереження шлюбу в той чи інший період задається...

        Як підвищити лібідо...

        Як підвищити лібідо...

        Залежно від психоемоційного та фізичного стану людини, статевий потяг має...

        загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...