Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.83 (3 Голосів)

Що хочуть чоловіки від жінок? Може здатися, що це провокаційне питання, насправді відповідь проста. Кожен хлопець має свої переваги: блондинки, брюнетки, мініатюрна, спокуслива, і від усіх них чоловіки жадають основні якості.

Засоби масової інформації пропонують вам повірити, що чоловіка можна отримати зовнішніми способами залучення уваги. Наприклад вдалий макіяж, правильний бюстгальтер, незабутній запах.

Так, безумовно, це правильно, але цього мало, щоб утримати інтерес протилежної статі.

Психологічні аспекти

Розглянемо деякі аспекти психології: як залучити та затримати чоловіка в своєму житті:

1. Заохочення.

Їм катастрофічно не вистачає вдячності. Пані хочуть/вимагають бути коханими (у цьому прикметнику закладено все, жінка знає що це). Чоловіки ж розраховують бути прийнятими до уваги, потребують поваги.

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Не забувайте заохочувати вашого чоловіка.

Замість того, щоб зосередитися на тому, що він не робить те що хоче вона, спробуйте загострити увагу на те, що він робить (проявіть мудрість, дивіться з різних ракурсів). Якщо ви навчитеся цінувати маленькі речі, він вийде зі своєї колії, щоб зробити більше.

2. Повага.

Само собою зрозуміло, ідеальна це той, хто поважає себе і, також щиро його. Ще одне бажання палить чоловіка – бути поважним. Що мається на увазі: вона розуміє хто він і що йому потрібно, звільняє місце його самовираженню без пред'явлення вимог та пріоритизації себе над ним.

Дайте йому те, що знаходиться в опозиції до того, що ви хочете. Наприклад, коли люди підкреслені неврівноваженістю, вони зазвичай входять у поруч розташовану «печеру», щоб розібратися у всьому (при цьому не створюючи діалогу, працюють самостійно), це програш.

Читайте, а головне вникайте в суть як залучити чоловіка в своє життя. Психологія вас тільки направляє, це те що називається гід, ви ж у свою чергу, приміряйте поради на себе, вибирайте.

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Чоловік – це природний дарувальник.

3. Свобода дій.

Ваші попередні стосунки (можливо) доведуть протилежне, тим не менше: чоловік – це природний дарувальник. Так все вірно. Вони люблять давати, забезпечувати, робити щасливими. Те, що вони не хочуть – вказівка на те, що робити.

Таким чином, вихолостивши хлопця, ви відбираєте його значимість, а з тим втрачається і навик дарувальника (а це їх природа). Коли ви бос, він відчуває себе невдахою, він не в змозі нормально виконувати роботу. Замість бажання робити щось більше для вас, він зазнає поразки і відступає.

Коли ви цінуєте чоловіка і здатні побачити його, як людини має свої недоліки, ви розширюєте його права і можливості. В емоційному рівновазі жінка може зробити цей крок без особливих зусиль. Це природно для неї: вона виявляє найкращі в ньому, тому що вона походить від точки любові, а не контролю. Вона з ним, тому що вона хоче бути, а не тому, що вона має деяку програму.

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Немає нічого більш непривабливого в житті, ніж нещасна жінка.

Та, яка намагається взяти владу, завжди буде незадоволеною. І немає нічого більш непривабливого в житті, ніж нещасна жінка.

4. Прийняття.

Може здатися божевільним, але дами роблять це весь час: деколи, вони грузнуть на тривалий час перетворення хлопця до того, яким вони хочуть щоб він був (це найгірше, що ви можете зробити). Вони не приймають його індивідуальність і не заохочують стати кращим самостійно.

Ви королева, але і він не слуга. Чоловік відчуває ваші спроби змінити і контролювати, це анітрохи не мотивує, навпаки, паралізує і, як наслідок, він раптом бачить шлях у протилежний напрямок. Тут забезпечений повний провал. Прийміть хлопця теплотою і він стане перед вами повністю самостійним і кращим.

5. Впевненість.
nНемає нічого сексуальніше і привабливіше для чоловіка, ніж впевнена в собі жінка, яка по-справжньому любить власне життя. Привчіть себе бачити хороше в тому, хто ви є, цікавтеся собою, живіть усвідомлено. Вчіться розуміти: чоловік вийде за рамки заради вас, якщо він побачить себе головним вашим призом. Якщо ви ще не зразок такої, прагнете їм стати.

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Немає нічого сексуальніше і привабливіше для чоловіка, ніж впевнена в собі жінка.

Це, мабуть, найістотніша риса всіх вищеназваних. Коли ви освоїте/засвоїте її, робити все інше в списках цієї статті буде легко і без зусиль.

Поведінка жінки по відношенню до чоловіка розібрано більш ніж. Розвинемо тему впевненості глибше. Але, перш ніж почати, дозвольте розкрити секрет: чоловіки — це кнопка вкл/викл, вам потрібно просто натиснути кнопку вкл – і це все, що вимагається; жінки – кнопка регулювання гучності, чоловік її включає поступово (іншими словами, чекає арсеналу зваблювання, щоб досягти своєї мети).

Відчуйте різницю. Знайомтеся з підступними маленькими прийомами, черпайте з них натхнення.

Підібрати людину не так складно, як люди переконані. Але навчання по залученню чоловіка до цих пір є формою мистецтва. Освоюйте форму, починайте зараз.

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Навчання по залученню чоловіка до цих пір є формою мистецтва.

Розглянемо основні правила психології (застосовуйте їх поряд з власним набором методів), які дозволять залучити чоловіка в своє життя вашої екстравагантністю, отже: як?

Як залучити чоловіка в своє життя: психологія

Рухаємося далі, не всі чоловіки козли, як кажуть зневірені жінки, і не всі вони стерви. Прочитайте настанови, які можна пробувати, використовувати, адаптувати:

1. Впевненість.

Слово, яке потрібно засвоїти, почніть роботу з спокушання самої себе. Всі жінки гарні: у кожної свої принади і якості (якщо ви не супер модель, ви безсумнівно володієте чимось, чого немає у неї).

Якщо ви зависли на своїх недоліках, забудьте про них, у кожного вони є.

nНе влаштовуйте драми і комедії про себе (покладіть праву руку на серце і повторіть: я приймаю себе безумовно, я приваблива, я люблю себе). Краса, з незапам'ятних часів вважалася загальним поняттям, а сьогодні гарні жіночі манери стали рідкісним явищем.

2. Зовнішній вигляд.

Цікавтеся методами жінки, що здається вам привабливою, беріть поради. Чоловікам подобається, коли дами дбають про себе. Так, краса безумовно всередині, але якщо зачіска наприклад форму несмаку, джинси зовсім не вашого фасону, звичайно люди покосяться в вашу сторону (як не дивно, навколишні знають як виглядає дивакуватість). Так, зовнішній вигляд – це по-перше.

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Міняйте укладання частіше, а якщо вдасться, відростіть довге волосся.

Міняйте укладання частіше, а якщо вдасться, відростіть довгий волосся (ознака жіночності). Вкладайте в одяг, яка більш або менш сексуальна і елегантна, носіть спідниці (хлопці люблять жіночний стиль). Спробуйте трюк з кількома ароматами, побачите – це змусить сильна стать сходити з розуму.

3. Рідкість.

Будьте «рідкісної», це дорогого коштує. Адже чим більше чогось, тим це здається звичайним (якщо ви є частиною групи, спробуйте відлучитися на деякий час, ви зрозумієте, що про вас почали говорити/згадувати). Практика відсутності: дефіцит збільшує цінність. Використовуйте його в якості зброї (задоволення чоловічої статі полягає не тільки в насолоді рідкістю, вони хочуть ці володіти).

Як тільки чоловік бачить вас особливою, повірте, ваша робота зваблювання виразно досягла своєї мети.

А як залучити чоловіка в своє життя, залишаючись при цьому природному? Психологія рекомендує метод мислення спокусниці. Ви впевнені, полюбили себе, тепер беріться за перебудову усталених стереотипів.

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Не розповідайте чоловікові про свої наміри/потязі, збити його з пантелику, змусьте повірити, що у вас є більш високі цілі, ніж він.

Головне правило: не розповідайте чоловікові про свої наміри/потязі, збити його з пантелику, змусьте повірити, що у вас є більш високі цілі, ніж він (це хвилює чоловіка тому що не впевнений подобається він вам чи ні). Ця відсутня частина інформації дозволить йому думати про вас більше, а думки перетворюються в прихильність. Після цього, сміливо повертайте кнопку регулятора голосніше, працюйте над розвитком, не переставайте дивувати.

Повторимо деталі:

 • розвивайте впевненість;
 • працюйте над особистістю;
 • сделайтесь привабливою;
 • подбайте про зовнішньому вигляді/образі;
 • пам'ятайте прийоми, застосовуйте ті, які підходять вам.
 • Як залучити чоловіка в своє життя? Психологія підкреслює: немає чарівної формули в галактиці спокушання, є робота особистісного розвитку (нехай це стане вашим девізом).

  Дізнайтеся прямо зараз справжні причини чому чоловік не хоче близькості з дружиною.


  Читайте також в рубриці «Любов та секс»

  Чому люди розмовляють уві сні. Причини

  Чому люди розмовляють уві сні. Причини

  Є певна категорія людей, часто — дітей, які розмовляють уві...

  Де знайти коханця для сексу?

  Де знайти коханця для сексу?

  Зустріти взаємну та всепоглинаючу любов, жити разом з коханою довго...

  Як розпізнати альфонса?

  Як розпізнати альфонса?

  Іноді на кухнях нам доводиться вислуховувати скарги та стогони подруг,...

  Як зробити комплімент

  Як зробити комплімент

  Немає нічого приємнішого, ніж отримати теплий, щирий комплімент з ранку....

  Додати коментар

  Захисний код
  ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...