Як привернути увагу чоловіків...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 (2 Голосів)

Як привернути уваги чоловіка...Сучасні жінки вже давно не нагадують тургенєвських героїнь: вони активні, життєрадісні, будують кар'єру нарівні з чоловіками, борються за свої права, відкрито заявляють про свої бажання і не бояться ризикувати. Але ж і у сильних жінок є свої слабкості. 

Кожна жінка в глибині душі мріє про надійне чоловіче плече, на яке завжди можна спертися і відчути себе захищеною, коханою і бажаною. І ось, нарешті, ви зустрічаєте ідеального чоловіка, що підходить під всі ваші стандарти і критерії. Але як привернути його увагу? Як змусити побачити вас із сотні інших жінок?

Напевно всім нам хоч раз у житті доводилося спостерігати щось подібне: відчайдушна мадам, у спідниці екстра короткої довжини і топом з глибоким вирізом, безперервно дивиться на чоловіка, намагаючись всілякими жестами і позами привернути його увагу. А чоловік, в свою чергу, дивиться зовсім в інший бік, роблячи вигляд, що не помічає знаків уваги. Сумна картина, чи не так? Адже багато жінок дійсно вважають, що подібний метод залучення уваги вельми ефективний. Насправді ж справжній чоловік із серйозними намірами ніколи не захоче заводити знайомство з жінкою, яка вміє залучати тільки своїми зовнішніми даними, виставляючи їх напоказ. Його, швидше, зацікавить різнобічно розвинена дівчина, у якій крім хороших фізіологічних даних, існує маса інших достоїнств.

Зовнішні дані

На що ж чоловік першим ділом зверне увагу? Безумовно, це зовнішні дані. Але сюди відноситься не тільки фігура й обличчя, але і волосся, стан шкіри обличчя, загальна доглянутість і охайність, вміння красиво і зі смаком одягатися. Якщо ви займаєтеся регулярно спортом, правильно харчуєтеся, дбаєте про своє здоров'я, то як результат ви отримаєте красиву, спортивну фігуру, на яку неодмінно будуть звертати увагу всі чоловіки.

Щоденний догляд за тілом , шкірою обличчя і волоссям, правильний макіяж і красива укладка волосся - невід'ємні складові привабливості будь-якої жінки. Важливим є наявність у жінки правильного смаку в одязі, іншими словами, вміння одягатися. Як говорить прислів'я, «зустрічають по одягу ...», і з цим не посперечаєшся. Без смаку вдягнена дівчина викликає, швидше, сміх, ніж захоплення.

Кілька порад:

- не відкривайте одночасно кілька частин тіла (наприклад, ноги, плечі, груди, спину); виберіть щось одне і акцентуйте на цьому увагу; стежте за поєднанням кольорів, не використовуйте більше 2-3 кольорів одночасно і не забувайте, що далеко не всі кольори поєднуються (наприклад, малиновий та салатовий);

- намагайтеся носити одяг з натуральних тканин (шовк, вовна, бавовна, льон та ін); синтетичний одяг найчастіше виглядає дешево і непривабливо; вибирайте одяг відповідно до типу вашої фігури - таким чином, ви зможете підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки.

Поведінка, спілкування

Ви впевнені, що з вашим зовнішнім виглядом все гаразд, а чоловік так і не звертає на вас увагу? Чтобы отношения с мужчиной складывались, варто поспостерігати за своїми жестами та мімікою. Жінки часто використовують їх несвідомо. Але ж це може багато чого розповісти про людину, а тим більше про жінку. Жінки набагато емоційніше висловлюють свої почуття, ніж чоловіки. І це може, як привернути чоловічу увагу, так і відштовхнути.

Трохи конкретніше про кожен спосіб вираження емоцій.

Жести. Навіть нічого не розуміючи в жестах, чоловік завжди на підсвідомому рівні розшифровує їх значення, і може дуже швидко створити про жінку перше враження, поспостерігавши за нею протягом декількох хвилин. Залежно від того яке враження ви хочете справити на чоловіка, варто використовувати або навпаки виключити деякі жести.

Умовно всі жести, які використовуються жінкою для залучення чоловічої уваги, можна розділити на дві групи: «заклик до знайомства» і «заклик сексуального характеру». Струшування волоссям, погляд скоса, демонстрація зап'ястя, легке погойдування стегнами, все це жести, пов'язані з першою групою. А ось ноги, розставлені трохи ширше звичайного, злегка відкритий рот, облизування губ, погладжування предмета циліндричної форми (наприклад, ніжки келиха, запальнички, сигарети) - несе в собі заклик сексуального характеру.

Міміка. Якщо об'єкт вашої уваги вступив з вами в грунтовну розмову, невимушену бесіду або просто знаходиться настільки близько, що може ретельно розгледіти риси вашого обличчя, то потрібно всю свою увагу зосередити на міміці, т.к. вона може видати негативні моменти, які ви б хотіли приховати. Будь то риси характеру або недостатньо високий рівень самооцінки.

Необхідно стежити за рухами губ. Так, наприклад, відтягуючи нижній куточок губи, ви показуєте невпевненість в собі і своїх силах. А напруженість губ видасть ваш сильний вольовий характер, якого зазвичай побоюються чоловіки. Ще один зрадник на жіночому обличчі - ніс. Якщо жінка занадто активно роздуває ніздрі і ворушить носом, то це свідчить про її гіперсексуальність, а також про можливо поганий і сварливий характер. Якщо ж навпаки, ніс залишається завжди нерухомим - свідоцтво фригідності жінки.

І нарешті, брови. Майже всі жінки при питанні: «Що, що ви сказали?», піднімає одну брову куточком, навіть самі того не помічаючи. Цей прийом використовується і для кокетства, залучення чоловічої уваги. Але обов'язково в сукупності з милою, привітною усмішкою. Інакше ваш жест означатиме для чоловіка загрозу і несхвалення його дій.

І наостанок, трохи про мову. Спокійний тон, середній тембр голосу, грамотна мова, без вживання нецензурних висловів - все це складові правильного враження, виробленого на чоловіка при першій розмові.

Що ж не варто говорити чоловікові? Ні в якому разі не можна говорити чоловікові про його недоліки. Це назавжди відштовхне від вас людину. Намагайтеся не обговорювати інших жінок, тому що це може видати ваші власні комплекси. Ведіть розмову на загальноприйняті теми, такі як погода, новини, література, музика.

Не варто забувати, що якщо мова жінки надто швидка, плутана, з вживанням зайвих слів і виразів, то чоловік, не вловлюючи суть розмови, просто втрачає інтерес до співбесідниці.

Якщо з першого разу вам не вдалося привернути увагу чоловіка, не впадайте у відчай. Експериментуйте з зовнішнім виглядом: відвідайте салон краси, спробуйте інший стиль в одязі, займіться спортом. А також не забувайте про внутрішній (духовний) розвиток: постарайтеся згладити недоліки вашого характеру (або хоча б навчитеся приховувати їх), будьте цікавою співбесідницею (для цього читайте книги, цікавтеся останніми новинами) і завжди стежте за своєю мовою, позами і рухами. І в жодному разі не забувайте про впевненість у собі ! Пам'ятайте, чоловік завжди оцінює загальну картинку, яка постає перед ним, уже згодом класифікуючи її на окремі складові.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки, змінюють дружин, ми звинувачуємо кого...

Друзі пізнаються в біді. Чоловік пізнається в ... декреті?

Друзі пізнаються в біді. Чоловік пізнається в ... декреті?

Закохана пара будує великі плани на майбутнє. Ніщо не заважає...

Фарбувати губи у сні червоною помадою — до чого це?

Фарбувати губи у сні червоною помадою — до чого це?

Жінка в будь-якому віці хоче виглядати чудово, часто для цього...

Як підвищити лібідо...

Як підвищити лібідо...

Залежно від психоемоційного та фізичного стану людини, статевий потяг має...

загрузка...
Переглянути коментарі:  
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Quote

#1 Ева » 20.11.2012, 19:28

не хорошо статьи воровать на них есть авторские права, в соответствии с которыми противозаконно изменять, переводить и использовать в своих целях...
+1 +−

Ева

Додати коментар

Захисний код
Оновитизагрузка...

Зараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...

В якій позі можна швидко завагіт…

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість сімейних пар вважають, що...